Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

İkinci çizgi görünüyor hafiften insallah doğrudur umudunuzu yitirmeyin test gününüz ne zamandi?
Pazar günü 11. günüm. O gün kan vermem istendi. Taze transfer olduğu için biraz daha geç çıkma ihtimali varmış sanırım. Ne çok kapılmak istiyorum, nede karalar bağlamayı düşünüyorum. Rabbim ne verirse hayırlısını versin.

Hiç umudunu kaybetme benimde aynı oldu bu testler 5 dk geç çıkarıyor çizgiyi gördüm bende hayırlısı olsun canım

Eki Görüntüle 2539666

Çoook silik. Ne zaman çıktı bilmiyorum. Ben çıkmayınca bırakmıştım odaya. O kadar belli belirsiz ki. Çoğunuz göremeyebilirsiniz.
Gordum bence hamissin ve senin idrara gec geciyor olabilir canim o yuzden hic moral bozma ben senin saglikli bir sekilde hamile oldugunu hissediyorum

Hiç umudunu kaybetme benimde aynı oldu bu testler 5 dk geç çıkarıyor çizgiyi gördüm bende hayırlısı olsun canım
Gordum bence hamissin ve senin idrara gec geciyor olabilir canim o yuzden hic moral bozma ben senin saglikli bir sekilde hamile oldugunu hissediyorum
Ağzınızdan bal damlıyor. İnşallah dediğiniz gibidir.

Hakkında hayırlısı olsun canım üzülme Rabbim bir yoluna koymuştur elbet. Embriyo kaçıncı gündü ve kaç hücreliydi

Günaydın canlar kontrolden geliyorum rahim duvarı 8 mm imiş estrofemi günde 3 e çıkardı çarşamba tekrar çağırdı transfer için kaç mm olması gerekiyor

Günaydın canlar kontrolden geliyorum rahim duvarı 8 mm imiş estrofemi günde 3 e çıkardı çarşamba tekrar çağırdı transfer için kaç mm olması gerekiyor
Ben transfer sonrası bile estrofemi 3 tane içiyorum canım. Benim endometrium iyi demişlerdi transfer öncesi ama kaçtı kaç olmalıydı bilmiyorum maalesef.

Kizlar transfer oldugunuz gunden itibaren ates takibi yptinizmi??
Ben yaptım ilk günler özellikle. Benim ateşim 35lerde olur hep. Transfer sonrası 36.7 çıktı genelde. Ateş basması da yaşadığım oldu. Bilmiyorum nedir, kaç olması gerekir gebelik için. Ama benim ateşim yükseldi.

Seninle aynı başlamışız canm. Benm cumartesi iki tane folikül vardı. Bugün 6 tane görüldü. En büyüğü 13 en küçüğü 10du.gonalf 225, merional 150 kullanıyordum. Bugünden itibaren cetrodite de kullanacam. Cumartesi kontrol. İnsallahh hayırlı haberler alırız süreç sonunda

Amin canım inşallah. Folikül sayısı sonradan artabiliyo mu ben moral bozmuştum sayısı az mı diye tabii önemli olan kalitesi ama. Benim kontrolüm pzartesi sonra opu gününe karar vericez bakalım. Takviye falan kullanıyo musun canım bi de kasık ağrın var mı bende hiç değişiklik yok

Arkadaşlar malum İstanbul’da olanlar bilir korkunc bir deprem yaşadık ve benim en büyük fobimdir deprem çok korktum ve ağladım bağırdım
Pazartesi transferim oldu acaba test versem mi korkuyorum birsey oldu diye

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun bişey olmamıştır Allahın izniyle ama için rahat edecekse ver bi test.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…