Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

6.gun daha ama arada kasıklarda batma dışında bir belirtim yok.. İnşallah güzel neticeler alırız
Amin herkes için inşallah sizin ilaçlar mide bulantısı yapmyo mu. Benm günde 3 kez crinone jel var estrofem yine günde 3 kez coraspin var kan sulandırıcı bide oksapar göbekten ığne bide progestan var o da kalçadan ığne. Bunlar bulantı yapar mı acaba

Benim hiç mide bulantısı olmadı canım.. hatta ilk hamileliğimde de hiç bulantım olmadı yani bünye ile alakalı olabilir mi diye düşünüyorum.. ilaçlarının aynı hemen hemen günde 3 tane estrofem 1 tane coraspin 2 tane crinone jel 1 tane Prolutex iğne ve 1 tane devir vitamin alıyorum bende.. sadece oksapar dediğin iğneyi hiç kullanmadım onunla da alakalı olabilir senin bulantin

Aynen olabilir doktoruma msj atcam şimdi wala evdeki tuzlu şeyleri yemekten gına oldum. Sizin ilki tüp bebek miydi? Infertilite sebebi neydi?

Inşallah rabbim boşa çıkarmasın emeklerimizi 8 günü yada 9 günü bekle bence erken anca kana karisir
Burda kadınlar klubunde bi kadın transferin 5. Günü kan testi yapmsti ve çıkmıştı. Hatrladnz mı. O nasıl olmuş olabilir onu pek anladm. Bende 9. Gün pazar günü baktrcam artk. Merakımdan degl wala kısmet değilse degldr zaten ben eger yoksa ilaçları bırakmak icin hemen öğrenmek istyrm. Sonuçta takdir Allahın benm bu ikinci denemem alstm artk

Aynen olabilir doktoruma msj atcam şimdi wala evdeki tuzlu şeyleri yemekten gına oldum. Sizin ilki tüp bebek miydi? Infertilite sebebi neydi?
Evet tüp bebek oğlum şimdi 2.5 yaşında erkek faktörü bizim sebep sperm sayısı çok az eşimin ama hamdolsun ilk denemede başarılı oldu bu da aynı gün toplanan dondurulmuş embriyomuz.. inşallah hepimiz hayırlı güzel sonuçlar aliriz

Erkek faktöru daha zor galiba. Bizimde morfoloji sorunumuz var diğer değerler iyi. Inşallah hepmz çok güzel sonuçlar alrz.

Erkek faktöru daha zor galiba. Bizimde morfoloji sorunumuz var diğer değerler iyi. Inşallah hepmz çok güzel sonuçlar alrz.
Yani annede büyüyecek ya bebek bence bu anne sağlığı daha öncelikli gibi geliyor bana hep ama tabi sağlıklı bireyler için hem anne hem baba eşit seviyede önemli... Bizim morfoloji çok kötü değildi ama hamdolsun hemen tuttu ilkinde yani... İnşallah sizin de öyle olur... Kalitesi neydi embriyonun?

Inşallah. 5. Gün embryosu 1. Kalite ikiside. Doktor harika dedi rahim kalınlığı da muhteşem dedi. Bu doktorun genelde ilk deneme tutuyo eğer zor bi hasta deglsen. Transferden çıkarken iyi şeyler dedi. Herşey çok güzeldi. Takdir Allahın

İnşallah canım benim Allah in izniyle sen de tutacağına inan ve şüphe etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…