Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Evet ben de merak ediyorum hatta strese girdim acaba yumurtalarim büuymuyor mu diye
Canimm sakin stres yapma o cok etkiler yumurtalari ben cok sakindim igne kullanirken 16 tane yumusum olmstu ben kafam dagilsin dye havuza gdyrdum spor yapyordum bole biseylerle mesgul olmalisin

Canim cok sevindim rabbim saglikla kucagina almayida nasip etsin bebegini insallah transfer oncesi neler yapalim bizede tavsiyede bulun
Ben transferde 1 hafta önce başladım hala devam ediyorum 1 kase manda yoğurdu yiyorum. Transferde sonra 3 gün ananas ve kuru dut yedim. Başka bişey yok transfer günü dinledim başka yatmadan 2. Günümde 14 saat yolculuk uaptim

Kızlar opu oldum 18 tane yumurtam toplanmış doktor rahim dinlendirmesi yapacağım dedi aslında ben bu ay transfer olsun istiyordum
Hayırlı olsun canım. Fazla yumurta toplanmış o yüzden dinlendirme yapılması iyi olur. Benim ultrasonda 14 gözüküyordu opuda 9 tane toplanmış. Hoca 14 tane toplansa rahim dinlendirme yapacaktım dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…