Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canım bak korkulacak bir durum yok sen içini ferah tut hepsi kaliteli 5.gun embriyosu olurlar inşallah..

Canım bak korkulacak bir durum yok sen içini ferah tut hepsi kaliteli 5.gun embriyosu olurlar inşallah..
Şimdi aradılar. 7 tane embriyonuz var dedi. İyi durumdalar yarın sabah uzman doktorumuz daha detaylı inceleyecek yine ararız dedi. Çok şükür.

Hastaneden geliyorum. Doktorum ultrasonla baktı. Çok az bi sıvı varmış ama çok normalmiş. Ağrım sızım kalmadı zaten. Tekrar kan istedi hoca ne için bilmiyorum. Bakalım yinede dedi. Embriyoloji uzmanıylada görüştüm. 7 tanesinin içinden gelişimi çok iyi olanlarda var biraz geriden gelenlerde var, 5.gün transferi yapmayı düşünüyorum dedi. Yarın yine arayacaklar.

ben de yeni başladım nerede yaptırıyordunuz acaba?

canım bugun 3. gündeler demi embriyolar o zaman çarşambamı transfer olacaksın

canım süper hbr inş sağlıkla tutunsunlar

Canım çok güzel haberler verdin bak.. inşallah sağlıkla transferini de pozitif sonucunu da öğreneceğiz senden hayırlısıyla... Benim de 5.gune 3 tane embriyom gelmişti 1 ay dinlenme sonrası en iyi kalitede olanı transfer etti Dr um... Sayıya çok takılma ama güzel şeyler olacak ümitsizlik yok

ayy canim masallah insallah sonuc guzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…