Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım süper hbr inş sağlıkla tutunsunlar
ayy canim masallah insallah sonuc guzel olur
Teşekkür ederim arkadaşlar. Hepimize güzel sonuçlar almak nasip olsun inşallah.

Canım giremedim mesajını yeni gördüm benim transferim henüz olmadı çözdürüp bekletme işi nasıl oluyor bilmiyorum. Senin nasıl geçti transferin oldu mu kaç embriyo konuldu? İnşallah sağlıkla tutunur sana

Canim ben 3 kutu kullandim gunluk 225 di dozum 3.kutudan biraz kalmsti bile dozun ne kdr bide amh kac o cok etkili?
Ben de şuanda 225 gonalf yapıyorum sanki hiçbir etki yok gibi hissediyorum daha önce ilaç famera kullanirken kasiklarim daha çok ağrıyordu birsürü yumurtam büyümüştü ay gerçekten stresli bir süreç

Benimde 4 günü çok merak ediyorum tup bebeğin en zor kısmı bence
Aynen ya bi gidip baktırayım diyorum bi bekliyeyim diyorum bi diyorum evde yapsam çıkar mı arastırmaya giriyorum kimi erken belli olmus kiminin belli olmamıs morali bozulmuş filan diyorum erken belli olmazsa moralim bozulur mu bekleyeyim en iyisi diyorum sabahtan beri kafamda deli sorular

Yaa aynen öyle bende dayanamadım ve idrar testi yaptım ve çift çizgiyi göremedim.. ama bu beni hiç ümitsizliğe sevk etmedi.. size de tavsiyem bence gününüzü bekleyip kan testi yaptırmanız.. sabır acıdır meyvesi tatlı

Kizlar 5 yumurtamdan iki tanesi 5.gune gelebilmis bir tanesinin gelisimi guzel dondurcaz digerini yarina kdr izliycez geriden geliyor dedi eger duzelirse onuda 6.gun embryosu olarak dondurcaklar

Kaçıncı gün test yaptnz var mı belrtilernz ben mide bulantısı çekyrm ilaçlardan mı acaba

Bence 2 gün daha bekle erken olunca çıkmıyor boşuna üzülme sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…