Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Inşallah. 5. Gün embryosu 1. Kalite ikiside. Doktor harika dedi rahim kalınlığı da muhteşem dedi. Bu doktorun genelde ilk deneme tutuyo eğer zor bi hasta deglsen. Transferden çıkarken iyi şeyler dedi. Herşey çok güzeldi. Takdir Allahın
Senin kaçıncı denemen canım ilk denemede de sonrasında da bana tek embriyo transferi yaptı Dr um da merak ettim:110:

Yani annede büyüyecek ya bebek bence bu anne sağlığı daha öncelikli gibi geliyor bana hep ama tabi sağlıklı bireyler için hem anne hem baba eşit seviyede önemli... Bizim morfoloji çok kötü değildi ama hamdolsun hemen tuttu ilkinde yani... İnşallah sizin de öyle olur...
Senin kaçıncı denemen canım ilk denemede de sonrasında da bana tek embriyo transferi yaptı Dr um da merak ettim:110:
Bana da tek embryo transferi yaplcakti ama geriye 1. Kalite 1 tane embryo kalydu ikisini de transfer edelim şansımız artsın dediler. Ilk deneme tıp fakültesindeydi. Şimdiki kayseri acıbademde

Amin herkes için inşallah 🙏 sizin ilaçlar mide bulantısı yapmyo mu. Benm günde 3 kez crinone jel var estrofem yine günde 3 kez coraspin var kan sulandırıcı bide oksapar göbekten ığne bide progestan var o da kalçadan ığne. Bunlar bulantı yapar mı acaba
Benim bulantim yok sadece ara ara kasıkta ağrı var benim günde 2 kez estrofem günde 1 progestan iğne ve hap ikiside coraspirin başka ilacım yok

Burda kadınlar klubunde bi kadın transferin 5. Günü kan testi yapmsti ve çıkmıştı. Hatrladnz mı. O nasıl olmuş olabilir onu pek anladm. Bende 9. Gün pazar günü baktrcam artk. Merakımdan degl wala kısmet değilse degldr zaten ben eger yoksa ilaçları bırakmak icin hemen öğrenmek istyrm. Sonuçta takdir Allahın benm bu ikinci denemem alstm artk
işte erken oluyor birçok kişide üzüldü erken test yaptığı için allah heppimizin yardımcısı olsun

Evet tüp bebek oğlum şimdi 2.5 yaşında erkek faktörü bizim sebep sperm sayısı çok az eşimin ama hamdolsun ilk denemede başarılı oldu bu da aynı gün toplanan dondurulmuş embriyomuz.. inşallah hepimiz hayırlı güzel sonuçlar aliriz :dua: :dua: :dua:
Aynen bizde de sperm sayısı az diğer değerler normal hakkımızda hayırlısı bakalım 😍

Kızlar 8. Gün çıkmaz sanıyordum gayette çıktı. Çok sukur

Eklentiler

• 20190917_070605.jpg
    20190917_070605.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 46
X