Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ben progestanı fitil olarak kullanıyorum. Ondan dolayı prolutex vermediler. Ama her gun gobekten oksapar diye bir iğne oluyorum
İşte her Dr un her hastaya göre değişiyor tedavi uygulaması.. ben ilk de haftada bir vurulurken şimdi her gün olunca merak ettim baskalarida var mı ben gibi diye ama herkesin ki farklı sanırım... İnşallah bende 7.gun de pozitif sonucu görürüm.. oğlum da da ilk 7.gunde yaptırmıştım testi 😍🥰

İşte her Dr un her hastaya göre değişiyor tedavi uygulaması.. ben ilk de haftada bir vurulurken şimdi her gün olunca merak ettim baskalarida var mı ben gibi diye ama herkesin ki farklı sanırım... İnşallah bende 7.gun de pozitif sonucu görürüm.. oğlum da da ilk 7.gunde yaptırmıştım testi 😍🥰
Ah canım insallah.
Ben 6.günde hassas testlerle silik çizgiyi gördüm. 7.günde de ilk kan testimi verdim.
Ve erken test yapmaya çok karşı bir duruşum vardı bu işlere başlarken, ama 6.güne zor geldim 😂😂 uzaktan konuşmaya benzemiyormuş. O sabırsızlığa engel olamadım

Ah canım insallah.
Ben 6.günde hassas testlerle silik çizgiyi gördüm. 7.günde de ilk kan testimi verdim.
Ve erken test yapmaya çok karşı bir duruşum vardı bu işlere başlarken, ama 6.güne zor geldim 😂😂 uzaktan konuşmaya benzemiyormuş. O sabırsızlığa engel olamadım
Aynen öyle çok zor beklemek ilkinde yaz tatiliydi eşim evdeydi basının etini yediydim resmen🤪

5.gün embriyosu, 1 adet transfer edildi.
7.gün test sonucum 72.1
9.gün test sonucum 221.9 çıktııııı 😍😍
Bugun 9.günüm.

Darısı sizlerinde başına. Allah hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin, emeklerimizi boş çıkarmasın insallah
Canim cokkkk sevindim yaaa rabbim saglikla kucagina almayida nasip etsin insallahh :-) :-) :-)

5.gün embriyosu, 1 adet transfer edildi.
7.gün test sonucum 72.1
9.gün test sonucum 221.9 çıktııııı 😍😍
Bugun 9.günüm.

Darısı sizlerinde başına. Allah hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin, emeklerimizi boş çıkarmasın insallah
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım darısı bizlere inşallah🌸

Canım kesinlikle kendi haline bırakmamıslardır, takibini yapıyorlardır. Haftasonu diye öyle bırakmazlar o sekilde.
Tabi bugun bilgi verseler daha iyi olurmuş, ama kötü düşünme sen. Sekreterlik bölümü calısmıyordur belki bugun.
Hayırlısı olsun canım. Bu arada çok sevindim tebrik ederim. Darısı başımıza. ❤️

Bir tüp bebek annesi olarak dilerim ki Allah hepinize sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin. Evlatlarınızla öyle mutlu olun ki, bu süreçte yaşadığınız bütün zorlukları unutun. AMİN
İyi dileklerin için teşekkür ederim arkadaşım. Rabbim evladını bağışlasın.

Dr bize de ocağa kadar dinlenin dedi aşılamamız tutmadı ocağa kadar olmazsa tüp dedi şurda dıriyim de bilgi topliyim hiç bi fikrim yok tüple ilgili, sorunum çikolata kistimin olması sanırım ama küçükler dr engel değil dedi ama diğer herşey normal, eşim de

Bir tüp bebek annesi olarak dilerim ki Allah hepinize sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin. Evlatlarınızla öyle mutlu olun ki, bu süreçte yaşadığınız bütün zorlukları unutun. AMİN
Aminn.. Rabb'im sağlıklı hayırlı ve gönlünce bir evlat yetiştirmeyi nasip etsin canım sana da..:KK68::KK200:

Canım kendini böyle strese sokma cidden kendine yapıyorsun böyle senin sağlığın herşeyden önemli şu an.. Biraz tevekkül etmeyi dene inşallah herşey yolundadır...
Her şey yolundadır bence canım sıkma canını bu dönemde stres yapmamamız lazım
Hastaneyi aradım. Embriyoloji bölümü çalışıyor dediler. Hastanede kızlar işler yolunda gitmediğinde aranıp 5.güne gitmez 3.gün transfer edelim dediklerini anlatmıştı. Beni arayan soran olmadı, yinede birilerinin orada çalışıyor olması içimi rahatlattı. Ama en azından arayıp durumu bildirmek gerekirdi. Yapacak bişey yok yarın öğrenicem neymiş ne değilmiş.

X