Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canım nar suyu neye faydalı acaba bende içerim
rahim kalinlastiriyor saracoglu demisti. Havuc suyu hamilelerde suyu azalanlara oneriliyor. Daha o asamalara gelmedim ama doktora sormustum transfer oncesi nelere dikkat etmem lazım ne yiyip ne icsem dedim. Nar suyu anans suyu protein agirlikli beslenmemi havuc incir ve bol su İçmemi önerdi

Canım nar suyu neye faydalı acaba bende içerim
canım bende burdan okumustum arkadas zaten yazmıs
rahim kalinlastiriyor saracoglu demisti. Havuc suyu hamilelerde suyu azalanlara oneriliyor. Daha o asamalara gelmedim ama doktora sormustum transfer oncesi nelere dikkat etmem lazım ne yiyip ne icsem dedim. Nar suyu anans suyu protein agirlikli beslenmemi havuc incir ve bol su İçmemi önerdi
canım burda bırınede doktor ananası ye ama cok uzun sure yeme demıs oda transferden 3 gun once ve 3 gun sonra içmiş bende cumartesi adet olucam adetle beraber nar suyuna başlıyorum

canım bende burdan okumustum arkadas zaten yazmıs

canım burda bırınede doktor ananası ye ama cok uzun sure yeme demıs oda transferden 3 gun once ve 3 gun sonra içmiş bende cumartesi adet olucam adetle beraber nar suyuna başlıyorum
bir iki gune gidecem doktora ananasi sorayim bi

Tmm canım bende içerim😊

bir iki gune gidecem doktora ananasi sorayim bi
Evet canim sor sana zahmet bende adetle beraber nar suyu ceviz kabak cekirdegi yemeye baslicam simdi yarari olacak diye fazla tuketmeyelim zarari olmasin
Akşam çatlatma iğnesi, cuma günü opu. 🤲
Doktorum epey güzel yumurta gelecek opu yapalım transferi konuşuruz dedi. İçim bi garip. Allahında izniyle güzel olacak inşallah herşey.
Cok sevindim cnm ne zamandi adetin kac gun sonra opu oluyor insallah cok kaliteli yumurtalarin olur

X