Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Evet, bugun 5.günüm.
Hepsini çözdüler. 5.güne giden 1 tane transfer ettiler.
Diğer 5.güne gidenleri de dondurdular yeniden
Insallah benim de 5. Güne gidenlerim olur 🌺 ben iki tanesini transfer etmesini isteyecem doktordan bakalim uygun görürse verir insallah... Senin de hakkinda hayirlisi olsun . ben bile heyecanlandim allah bilir sen nasilsindir 😀

kızlar havuç suyunu transferden sonramı içmek gerekli hani yumurtayı çatlatma özelliği varya siz aşılamadan öncemi sonramı içmeye başladınız
Benim transferime 3 gun kaldi. 1 hafta kalasiya havuc suyuna basladim.transferden sonrada 1 hafta 10 gün icebildigim kadar icecem. 1 aydir yaklaşık 10 Sisede nar suyu ictim

Bu sabah ilk kontrolüm vardı arkadaşlar 3 yumurtam 11 mm ulaşmışlar digerleri de 10-9-7 arkasından geliyor dedi dr.yarin koruma iğnesine başlayacakmışım ve Cuma ikinci kontrol.o zaman opu tarihini söylerim dedi
Ama rahim duvarın bu büyümeye kalınlaşmamış dedi bakalım Cuma günü ne diyecek olmazsa ilaç veririz dedi

Bende bu ay sonuna doğru adet olacaktım adetle birlikte transfer hazırlığı başlayacaktı ama pazar günü kanamam oldu daha adetime 15 gün falan vardı. Adet kanaması gibi de değil anlamadım ne olduğunu 3 gündür lekelenme gibi oluyor. Histeroskopi ile polip alınmıştı 29 Ağustosta ondan olmuş olabilir mi sizce Duphaston diye bir ilaç vermiş o yapmış olabilir mi

Bu sabah ilk kontrolüm vardı arkadaşlar 3 yumurtam 11 mm ulaşmışlar digerleri de 10-9-7 arkasından geliyor dedi dr.yarin koruma iğnesine başlayacakmışım ve Cuma ikinci kontrol.o zaman opu tarihini söylerim dedi
Ama rahim duvarın bu büyümeye kalınlaşmamış dedi bakalım Cuma günü ne diyecek olmazsa ilaç veririz dedi
opudan sonra transfer olacak heralde. Hayırlısı olsun inşallah. Kaliteli embriyolarınız olsun.

Canim benim embriyolar 3 erli grup şeklinde donduruldu ve ücüde 3.gün embriyosu. Doktorum cözdurüp 5. Güne kadar gelisimlerini izleyecez dedi. En iyi gelişen 2 embriyoyu transfer edebilirim dedi
canım nerde tedavidesin benim embriyolarda 3. günde donduruldu çözdürüp 5. güne tamamlayacaklar sonrasında transfer benim zaten 3 embriyo donduruldu. 2 si 8 hücreli 1 i 7 hücreliymiş muhtemelen o 8 hücrelileri transfer eder.

opudan sonra transfer olacak heralde. Hayırlısı olsun inşallah. Kaliteli embriyolarınız olsun.
Evet insallah bir sıkıntı olmazsa transfer olacak ama dr yasıma göre yumurta sayımın az olduğunu söyledi hatta erken menepoza bile girebilirmisim bugun de yumurta gelişimimin iyi olduğunu ama rahim duvarımın ona göre kalinlasmadigini söyledi Cuma günkü kontrolde yine kalinlasma olmamışsa ilaç verecekmiş.suan 3 güzel yumurta var dedi bakalım hayırlısı ne olacak

Kizlar benim tahlil sonuclarim cikti bazilari yuksek acaba tup bebek yaptiramazmiyim anlayan varmi acaba test sonuclari ekte

Eklentiler

• Screenshot_2019-09-10-21-39-19-315_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-09-10-21-39-19-315_com.android.chrome.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 63
Evet insallah bir sıkıntı olmazsa transfer olacak ama dr yasıma göre yumurta sayımın az olduğunu söyledi hatta erken menepoza bile girebilirmisim bugun de yumurta gelişimimin iyi olduğunu ama rahim duvarımın ona göre kalinlasmadigini söyledi Cuma günkü kontrolde yine kalinlasma olmamışsa ilaç verecekmiş.suan 3 güzel yumurta var dedi bakalım hayırlısı ne olacak
bendede yumueta rezerv i az erken menepoz olabilir demişti doktor birkac gun sonrada benim gidisat belli olur gitmek icin adetin 2. gunünü bekliyorum

X