Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bişi dicem, bizim gelin ikinci hamileliği için dıyo ki abla belirtiye falan bakma , ben adet günümdü markete gittim eve nasıl geldiğimi bilmiyorum hem sancı hemde bi akıntı hissettim , dedim ki battım rezil oldum heryerime çıkmıştır arkadan sandım dıyo , eve gelmiş bişi yok sonra test yapmış hamile .

Sevsev12 Sevsev12 güldürdün beni zaten sabah sabah :) 5 dk gözümü kapattım neler konuşmuşsunuz maşallah demişsin de , canısı hadi biz kaç kişi 5 dk da o kadar olsun . sana ne demeli 5 dk da o kadar rüyayı nası gördün :KK72:
:rolleyes::rolleyes:gördüğümüz rüyalar saniyeliktir kiz yani gercek yasamda saniyelik sürüyor ama bizim rüyalar cok uzunmus geliyor bize bide daha anlatmadim kisimlar var :ukala:

Bişi dicem, bizim gelin ikinci hamileliği için dıyo ki abla belirtiye falan bakma , ben adet günümdü markete gittim eve nasıl geldiğimi bilmiyorum hem sancı hemde bi akıntı hissettim , dedim ki battım rezil oldum heryerime çıkmıştır arkadan sandım dıyo , eve gelmiş bişi yok sonra test yapmış hamile .
E bak canim illa belirti olacak die bisey yok tatliskom test nerde ne zman yapcan:rolleyes:

Test yok eczane ye gitmek lazım yakında dğil ki kahvaltı falan yapayım bakım sonra belki birini bulursam o tarağa giden aldırırım inş vardır da bişi
bugun senin haberini beklemekle heyecanlıcaz demekki:) hepimiz kendi haberimizi alıcakmış gibi merakla bekliyoruz. inşallah hayırlısıyla hamilesindir.

bugun senin haberini beklemekle heyecanlıcaz demekki:) hepimiz kendi haberimizi alıcakmış gibi merakla bekliyoruz. inşallah hayırlısıyla hamilesindir.
Amiiiiinn . ya siz böyle inş dedikçe sanki dua artmış gibi hissediyor ama ay bi ıslaklık hissettikçe de kalp atışım hızlanıyo

Kızlar bir şey soracağım geçen ay ara kanama yaşadım yanı şöyle ki adetim bitmişti 15gün sonra bu iki damla kahverengi akıntı oldu tabi ben bunu yerleşme kanamasına yordum doktora gittim ama normal birşey bu ara kanama bazen olabilir dedi sizde oldu mu hiç böyle

Kızlar bir şey soracağım geçen ay ara kanama yaşadım yanı şöyle ki adetim bitmişti 15gün sonra bu iki damla kahverengi akıntı oldu tabi ben bunu yerleşme kanamasına yordum doktora gittim ama normal birşey bu ara kanama bazen olabilir dedi sizde oldu mu hiç böyle
Test falan yaptınmı peki

X