Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Bakma sen burda akıllı akıllı yazdığıma benim kafa hep gidik
Yani ekim olmasın yinede gerçi ben ekim doğumluyum

Canım tabloyu ne zaman oluşturucaksın :) benim bat: 11 Eylül

Kız ne biliyim sonunda keçileri kaçırdık işte

Kızlar bu ay ek bir yöntem deniyecek olan var mı? Kür falan.. ben incir tüketiyorum ama öyle kür olarak değil günde bir tane bir de bu ay ilişkiden sonra 30 dk falan uzanıcam öyle çok hamiş kalan olmuş

Kızlar bu ay ek bir yöntem deniyecek olan var mı? Kür falan.. ben incir tüketiyorum ama öyle kür olarak değil günde bir tane bir de bu ay ilişkiden sonra 30 dk falan uzanıcam öyle çok hamiş kalan olmuş
canım valla ben bu ay hem 3-2-3-2 ilişki deneyeceğim hem ovulasyonla da bi tarihlerime bakacağım doktorda bana demişti ilişkiden sonra 2 3 dk bacakları kaldırarak biraz dur öyle sonra 10 dk falanda dinlen uzan yorma kendini demişti onun taktiklerine devam edeceğim bakalım yemek konusunda hiç fikrim yok bu ay olmayınca bari biraz kilo vereyim dedim diyete başladım

Ek olarak keçiboynuzu özü aldım bugünden bende eşimde içmeye başladık avokado almayı düşünüyorum kahvaltı için folik asit 8 aydır içiyorum d vitamini bide omega3 almaya başladım1 aydır da zaten ben o havaya kaldırma olayını hep yapıyorum zaten de bide doktora gidecem zaten yarın adetin3. 4. Günü gel demişti bakalım ne diyecek

Yumurtlamadan sonra küs
Hahaha gözleri de mi kaybettik akıl yetmiyor gibi baktım aaaa haletten yok bu ay böyle takılıyoruz bence herkes test yaptığı zaman söylicek süprayz olacak
Öyle yapıyorum regl oldugumda küsüyorum sonra barışıyorum kocasız çocuk olmuyor bize tablo lazım ya aynı bat tarihinde olanları darlayıp birbirimizi heveslendirmemiz lazım
He ya bende yaptım onu bi kere sonra hep barışmak zorunda kaldım püüü
Biz senle neden aynı şeyleri yaşıyoruz bebeleri bi alalım sonra 9 ayda bol bol küser barışırız

İyi aklıma getirdn zeytinyağlı incir kürü var evde bende onu deneyeyim bu ay
Ooo maşallah doping başlamışsın sen Valla bu ay tutmazsa bende gitcem bidaha 1 sene denedik olmadı diyince nelere bakıyorlar bu arada ya bilgin varmı

9 Ay sonra tümden küsebilirim

Kuzu iyi hatırlattın bende keçiboynuzu alayım eşimde bende doping yapalım.. onunla da hamiş kalan çok olmuş şifa olsun hepimize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…