Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Selam kızlar aranıza yeni katıldım bat 1 ekim bu ay ilk defa femara hap kullandım ve bu gün çatlatma iğnesi oldum 3 solda 1 sağda yumurtam gelişmişti inşallah hayırlısıyla bana tutunur bi tanesi 🤲

Selam kızlar aranıza yeni katıldım bat 1 ekim bu ay ilk defa femara hap kullandım ve bu gün çatlatma iğnesi oldum 3 solda 1 sağda yumurtam gelişmişti inşallah hayırlısıyla bana tutunur bi tanesi 🤲
Kaç mm olmuş yumurtaların hayırlı olsun

Kizceler bnide eklermisinz bat 15 eylul tek iliski tutarmi bilmiyom 15 aylik bi oglum var hayirlisi neyse o olsun rabbm sizlernde gönlünuzdekinin hayirlisini versin hayirlisiyla saglikla sihhatle kucagimiza alabilecegmz evlatlar nasip etsn hepimize

Selamlar hanımlar 😊
Ben de 2.ci çocuk için 2 aydır korunmuyorum. Hayırlısıyla eylül ayında tutar inşallah bat 16 eylül
Adetim bir gün gecikti. Normalde hiç gecikmez erken olur ama geç hiç olmaz bakalım bir kaç gün daha bekleyip test yapacağım. Göğüslerimde hassasiyet kasıklarımda ve belimde ara ara ağrılar oluyor. Rabbimden hayırlısı inşallah

Adetim bir gün gecikti. Normalde hiç gecikmez erken olur ama geç hiç olmaz bakalım bir kaç gün daha bekleyip test yapacağım. Göğüslerimde hassasiyet kasıklarımda ve belimde ara ara ağrılar oluyor. Rabbimden hayırlısı inşallah
Testi ne zaman yapacaksın ?

Kızlar selam Ekim ayında hsg çektireceğim üniversite hastanesinde daha önce çekilen var mı öncesinden ilaç almamız gerekiyor galiba nasıl ilerliyor süreç çok ağrı oluyormuş bilgisi olan var mı?

Selam kızlar yarın bat günüm 1 haftadır kasık ve bel ağrım geçmedi. Kasık bölgeme bir şey koymuşlar gibi ağırlık ağrı yapıyor belime vuruyor. Sanki birşey yapıştırmışlar geçmek bilmiyor

Kızlar selam Ekim ayında hsg çektireceğim üniversite hastanesinde daha önce çekilen var mı öncesinden ilaç almamız gerekiyor galiba nasıl ilerliyor süreç çok ağrı oluyormuş bilgisi olan var mı?
Ben çekildim canım geçen sene özelde yani aslında kısa bi işlem ilk 5 dakika kadar cok bişey hissetmedim karınımda kasıklarımda hafif bi yanma oldu sonra doktor derin nefes al ver biraz canın yanıcak dedi ama o nasıl bişeydi 1 dakika kadar sürdü ama rahimimi kopardılar sandım ellerimle karnıma bastırdım ellerimi tuttu hemşireler korkutmak istemiyorum bil diye söylüyorum anestesi olmadan çekildim ama 1 dakikadan sonra işlem bitti acıda bitti evet acıdı ama kısacık bişey öyle düşün 😕 kadın olmak gerçekten zor

Önceden ilaç falanda içmedim bu arada tüp bebek merkezine gitmiştik doktor hsg istedi özel bi yerden randevu ayarladı aynı gün içinde gittik çekildim direk sonrasında agrı acı hissetmedim sadece kasıklarıma kramp girdi biraz

Anestezi almadan çekilme ben almadım hiç bir şey olmayacak denildi ağrı eşini ile alakalı durum olsa ağrı eşiğin çok yüksektir kolay kolay canım acımaz ama bu sancı baya şiddetli iki büklüm eve geldik evet 1-2 dk sürüyor ama benim canım çekildi sancıdan öldüm aklım çıktı üstelik aşırı ağrıdan tansiyonum düştü ertesi güne kdr şiddetliydi ertesi gün azalarak bitti kendi doktorunda yaptırdım yani özel ki tüplerim açık kapalı olunca sancı yaparmış ama benimkisi açıkmış söyledi ama odaklanamıyprdum ağrıdan bir kaç gün sonra gidip öğrendik sonucumuzu kabusum oldu diyebilirim

Femarayı bende kullanıyorum. Yumurta mı çoğaltıyor bu ilaç. 2. Denemem malesef yine olmadı. Niye olmuyor anlamıyorum bır yumurta bir sperm yani valla sinirlerim bozuldu

Kızlar şuanda hamile olup bel ağrısı yasayanlar bel agriniz nasıldı ve sırta vuruyor muydu
Canım 10 gündür şiddetli sol kasık bel karın içi ağrım oldu. 2-3 gündür kasık ağrım çok şiddetlendi ve şuan ayağımı kasıyor. Göğüslerim hasssalaştı.Bügün de ishal gibi oldum sabahtan beri böyleyim. Ayrıca ben 9 Eylül yumurtlama 10 Eylül çatlama gördüm o yüzden 25 Eylülü bekliyorum regl gecikmesi bu gebelik mi anlamadım. 25 Eylüle kadar regl olmazsam ve pozitifi görürsem size beeen diyebilecem inş. :))

Canım 10 gündür şiddetli sol kasık bel karın içi ağrım oldu. 2-3 gündür kasık ağrım çok şiddetlendi ve şuan ayağımı kasıyor. Göğüslerim hasssalaştı.Bügün de ishal gibi oldum sabahtan beri böyleyim. Ayrıca ben 9 Eylül yumurtlama 10 Eylül çatlama gördüm o yüzden 25 Eylülü bekliyorum regl gecikmesi bu gebelik mi anlamadım. 25 Eylüle kadar regl olmazsam ve pozitifi görürsem size beeen diyebilecem inş. :))
Ayrıca bat 19 Eylül’dü 3 gün geciktim bu geç yumurtlamadan kaynaklı olabilir. Son reglim 22 Ağustostaydı

Femarayı bende kullanıyorum. Yumurta mı çoğaltıyor bu ilaç. 2. Denemem malesef yine olmadı. Niye olmuyor anlamıyorum bır yumurta bir sperm yani valla sinirlerim bozuldu
Evet yumurta coğaltıyor ve daha sağlıklı yapıyomuş doktorumun dediğine göre kaç yumurtan oluşmuştu

X