Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

dodocum

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
15
25
28
Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ

Son düzenleme:
Ben sanırım adet olucam yarın, sancılarım başladı çünkü 🙄 bu ay tüp bebek düşünüyorum hayırlısıyla, süreç nasıl olucak her şeyden haberdar ederim ama öncelikle ismimi listeye yazdırayım:) bat : 11 Eylül yazalım:) inşallah Eylül ayı hepimize mucizesiyle birlikte gelir... 🌺❤️💐

Selam kizlar benim bat 4 Eylül.. iki senedir deniyoruz daha tik yok, insallah eylül ayinda olur bir mucize😍, bugün ovulasyon testine basladim bakalim hayirlisi olsun
Allah kimsenin kucagini bos birakmasin❤️
Aminn inşallah şöyle topluca hamile olarak çıksak eylül ayından 😅
Bizimde bir yıl olmak üzere nasip değil herhalde diyorum ama iki seneyi görünce benden çoklarıda var dedim hakkımızda hayırlısı olsun🥰

Ne yalnızı yaaa beynim ve ben eşlikciyiz sana lütfen 😂😂😂 acaba diyorum bu ay ovulasyon testi mi denesem denedin mi sen
Sağol kuzum teşekkür ederim ❤❤❤ kız aşko ben ovulasyona hiç yeltenmedim tümden kafayı yerim diye şimdilik yarım yedim ovulasyonla ay sonu bakırköye gelersiniz ziyaretime 🤣🤣🤣 deneyebilirsin kuzum bence çok strese sokmıycaksa seni

Sağol kuzum teşekkür ederim ❤❤❤ kız aşko ben ovulasyona hiç yeltenmedim tümden kafayı yerim diye şimdilik yarım yedim ovulasyonla ay sonu bakırköye gelersiniz ziyaretime 🤣🤣🤣 deneyebilirsin kuzum bence çok strese sokmıycaksa seni
😅😅😅 işte bende bakırköylük olurmuyum diye korkuyorum hiçte denemedim bide ona bulaşmıyım bulaşırsam o bataklıktan hiç çıkamam diye korkuyorum

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ya acaba başka bişeymi var göğüslerimde sadece uçlarda hassasiyet var başka biyerde yok südyen sürtse rahatsız ediyor
Şimdi hiç hamilelik yaşamadım ama belirtilerde göğüs uçlarında hassasiyettende bahsediyorlar umutlandırmak istemem ama hani ihtimalde yok değil☺️

X