Eylül ayı aşılama olanlar

Yok canim ne kusuru ben de 4 eylul’de oldum ve ilk asilamam, ilk 24 saati cok agrili gecti bende sonra bi kahverengi akintim oldu bir kac gun gogus agrilari su an ara sira sancilarim var en çok belimde 18inde test yapacagim
Hım benim ilk yapildiği gün kanama olmuş ona da doktorum rahim ağzın çok dar dedi 1 2 saat geldi sadece 4. Güne kadar bende sancı falan çektim belime kramplar giriyordu ama sonra geçti inşallah sende güzel sonuçlar alırsın

Ben eşime söylemedim kız yoksa hayatta yaptırmaz gününe kadar. Ama gününde de Allah nasip eder pozitif çıkarsa soylemiycem yokmuş dicem sonra sürpriz yapicam ne dersiniz nasıl fikir
İnşallah o güzel haberi verirsin hepimiz veririz inşallah çok güzel olur yap valla bende eğer çıkarsa kameraya falan çekmeyi duşunuyorum gizli bir şekilde anı kalsın 2 senedir bu anı bekliyoruz hatta ayın 18 i evlilik yıl dönümüm o güne kadar beklemek istiyorum ama dayanamıyorum

Aslinda seninki gecen sefer silik cikmisti ya belki yarina daha belirgin olur yap
Ben de yarin yapacaktim bitane ama esim vazgecirtti bur hafta daha bekle dedi
Valla bende evde yapacağım testi söylemeyeceğim zaten cumartesi her türlü öğrenir çünkü hastaneye o göturecek kan vermeye

Kızlar ben galiba adet olcam çok sancım var her an olacak gibi hissediyorum sizce mümkün mü aşılamanın 9.cu günü

Bende 4 Eylül aşılama oldu
Belirti çok bende yaşayamadım yani çok erken, sadece kasık bölgesi hassas , kramp girecek gibi

Her özel günde kocama mutlu haber vereceğim diye bekledim yıl başı geçti yıl dönümler doğum günleri geçti nasip olmadı inşallah seninki nasip olur

Test yaptım az önce ama koca bir tek çizgi yani beklediğim sondu yaptığım herşey çöp ne yaparsam yapayım olmuyor inşallah sizler güzel şeyler yazarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…