Eylül ayı aşılama olanlar

Yok canim ne kusuru ben de 4 eylul’de oldum ve ilk asilamam, ilk 24 saati cok agrili gecti bende sonra bi kahverengi akintim oldu bir kac gun gogus agrilari su an ara sira sancilarim var en çok belimde 🥰 18inde test yapacagim
Hım benim ilk yapildiği gün kanama olmuş ona da doktorum rahim ağzın çok dar dedi 1 2 saat geldi sadece 4. Güne kadar bende sancı falan çektim belime kramplar giriyordu ama sonra geçti inşallah sende güzel sonuçlar alırsın 🤲🏻

Ben eşime söylemedim kız 🙈 yoksa hayatta yaptırmaz gününe kadar. Ama gününde de Allah nasip eder pozitif çıkarsa soylemiycem yokmuş dicem sonra sürpriz yapicam ne dersiniz nasıl fikir
İnşallah o güzel haberi verirsin ♥️ hepimiz veririz inşallah 🤲🏻 çok güzel olur yap valla bende eğer çıkarsa kameraya falan çekmeyi duşunuyorum gizli bir şekilde anı kalsın 2 senedir bu anı bekliyoruz hatta ayın 18 i evlilik yıl dönümüm o güne kadar beklemek istiyorum ama dayanamıyorum 😂😂

Aslinda seninki gecen sefer silik cikmisti ya belki yarina daha belirgin olur yap 😍
Ben de yarin yapacaktim bitane ama esim vazgecirtti😂 bur hafta daha bekle dedi 🙄
Valla bende evde yapacağım testi söylemeyeceğim zaten cumartesi her türlü öğrenir çünkü hastaneye o göturecek kan vermeye 😂👏🏻

Kızlar ben galiba adet olcam çok sancım var 😭 her an olacak gibi hissediyorum sizce mümkün mü aşılamanın 9.cu günü

Kızlar bende 3 Eylül de aşılama oldum. 5 ve 6. Günlerde göğüs hassasiyetim çok fazlaydı. Fakat şuan aşılama günü dahil 9. Günüm . Hiç bir belirti yok. Acaba tutmadı mı. Zaten dün 8. Gündü . Ve erken gebelik testi yaptım. Kocaman bir negatif .
Bende 4 Eylül aşılama oldu
Belirti çok bende yaşayamadım yani çok erken, sadece kasık bölgesi hassas , kramp girecek gibi

İnşallah o güzel haberi verirsin ♥️ hepimiz veririz inşallah 🤲🏻 çok güzel olur yap valla bende eğer çıkarsa kameraya falan çekmeyi duşunuyorum gizli bir şekilde anı kalsın 2 senedir bu anı bekliyoruz hatta ayın 18 i evlilik yıl dönümüm o güne kadar beklemek istiyorum ama dayanamıyorum 😂😂
Her özel günde kocama mutlu haber vereceğim diye bekledim yıl başı geçti yıl dönümler doğum günleri geçti nasip olmadı inşallah seninki nasip olur 🪽

Test yaptım az önce ama koca bir tek çizgi yani beklediğim sondu yaptığım herşey çöp ne yaparsam yapayım olmuyor 😣 inşallah sizler güzel şeyler yazarsınız 🤲🏻😣

X