Eylül ayı aşılama olanlar

Amin amin amin…. Insan basina gelmeden anlamiyormus bu zorlugu 😓
aslında şu süreçte şunu anladım . ilk sene çocuk düşünmüyorum yok evliliğimi yaşıyım nasılsa olur düşüncesinin ne kadar yersiz olduğunu ve herşeyin kesinlikle bir zamanı var yok yaşmış kiloymuş hepsi fasa fisu . yakın bir arkadaşım 3 yıllık evlıydi bebek sahibi olmak istedi olmadı 3 aşılama + 2 defa tip denedi yine yok bıraktı demek kı olmayacak dedi ve o ay hamile kaldı şuan 2 aylık oğlu var . Mevlam ne dilemişse o .

aslında şu süreçte şunu anladım . ilk sene çocuk düşünmüyorum yok evliliğimi yaşıyım nasılsa olur düşüncesinin ne kadar yersiz olduğunu ve herşeyin kesinlikle bir zamanı var yok yaşmış kiloymuş hepsi fasa fisu . yakın bir arkadaşım 3 yıllık evlıydi bebek sahibi olmak istedi olmadı 3 aşılama + 2 defa tip denedi yine yok bıraktı demek kı olmayacak dedi ve o ay hamile kaldı şuan 2 aylık oğlu var . Mevlam ne dilemişse o .
Ben de 24 yasimda evlendim esimle zaten uzun yillar sevgiliydik, evliligin tadini cikaralim ilk sene dusunmedik ve korunduk (asla ilaç kullanmadim bu surecte)
Artik tam tamina 3 sene oldu… bizden sonra evlenenler bizden kucukler çocuk sahibi oldu biz de kala kaldik.
Bugun keske o bir seneyi beklemeseydik diye dusunuyorduk ama kul plan yaparken kader gulermis 🥲

Ben de 24 yasimda evlendim esimle zaten uzun yillar sevgiliydik, evliligin tadini cikaralim ilk sene dusunmedik ve korunduk (asla ilaç kullanmadim bu surecte)
Artik tam tamina 3 sene oldu… bizden sonra evlenenler bizden kucukler çocuk sahibi oldu biz de kala kaldik.
Bugun keske o bir seneyi beklemeseydik diye dusunuyorduk ama kul plan yaparken kader gulermis

Bugun keske o bir seneyi beklemeseydik diye dusunuyorduk ama kul plan yaparken kader gulermis 🥲
en kısa zaman en hayırlı şekilde kucağın dolar inşallah , Rabbim en güzel zamanda mutlaka nasip edecektir.

Merhaba hanımlar bende 2 eylülde ilk aşılamamı oldum bugün 10. Günüm cumartesi beta günüm evde test yapamadım üzülürüm diye inşallah hepimiz hayırlı haber alırız 🤲🏻

Kızlar nasılsınız? Ben 2 gündür aşırı grip oldum boğazım falan yanıyor heryerim ağrıyor. Tam buldum grip olacak zamani 😬

İnşallah belirtin var mı senin bende hiç bir belirti yok gibi ya da öyle

İnşallah belirtin var mı senin bende hiç bir belirti yok gibi ya da öyle hissediyorum bilmiyorum 😣😣
Benimde belirtim yok canım, kişiye göre değişiyor bence sıkıntı etme kendine. Zaten tutmuş olsa bile 2 yada 3. Hafta belirgin oluyor belirtiler

18inde test yapacağım. Ama dediğin gibi adet yaklaştıkça beni de Bi afakanlar bastı sanki karnım falan ağrıyor. Ama bunlar psikolojik olabilir dur bakalım

Çok hastayım ben ya öksürük hapşırık Bi doktora gitsem mi? Rahat ol canım benim Allah büyük oluruna bırakacağız herseyi, elimizden geleni yapalım biz
Bence de git ihmal etme canım bir yanım öyle düşünüyor zaten tevvekkülûm Rabbim diğer yanım huzursuz 😣😞

X