Eylül ayı aşılama olanlar

Kızlar nasılsınız? Ben 2 gündür aşırı grip oldum boğazım falan yanıyor heryerim ağrıyor. Tam buldum grip olacak zamani 😬
Aa gecmis olsun kiz 😓 salgin vardi en son, ben asilamamdan once hastalanmistim ayni sekilde cok agir cok sikintili gecti dr’um sadece parol icebilirsin demisti o zaman
Bol bol dinlen dikkat et sadece kendine guzel guzel corbalar iç bu surecte insanin vucudu bir hayli hassaslasiyor

Kizlar benim de iste ayni sekil bi iyiyim bir kotuyum sancilarim oluyor sonra hic bisey yok 😅 bedenim tirlatti resmen
Ben de bi erken test yapsammi diye dusunuyorum ama hayal kirikligindan da korkuyorum 😔

Z zoz29 sen ne zman oldun ilk mi nasıl geçiyor belirti yaşıyor musun? Çok soru sordum kusura bakma 🥰 insan aynı kendi gibi olanlardan bir medet bekliyor 😂😂

Az kaldı kızlar sıkalım dişimizi 😍 ama bu arada da korkuyorum karnıma ağrılar girince bugün oldu ağrı da 🙄🙄

Az kaldı kızlar sıkalım dişimizi 😍 ama bu arada da korkuyorum karnıma ağrılar girince bugün oldu ağrı da 🙄🙄
İnşallah ağrılar tutunma belirtisidir 🤲🏻♥️ ağrı yaşayanları duyunca bende hiç bir belirti olmayınca olmadı diye strese giriyorum ya böyle kendimi dinleyince bir şey hissetmeyince sinirden ağlıyorum yaa 😣

Canım benim sakın ol. Mesela bende bu ağrıları belirti olarak değilde adet sancısı sanıyorum. Sıfır belirtiyle pozitif gören çok fazla

Yarın sabah ilk idrarla yaparım diye düşünüyorum zaten cumartesi kan vereceğim yine de sonuça korkuyorum 😞

Z zoz29 sen ne zman oldun ilk mi nasıl geçiyor belirti yaşıyor musun? Çok soru sordum kusura bakma 🥰 insan aynı kendi gibi olanlardan bir medet bekliyor 😂😂
Yok canim ne kusuru ben de 4 eylul’de oldum ve ilk asilamam, ilk 24 saati cok agrili gecti bende sonra bi kahverengi akintim oldu bir kac gun gogus agrilari su an ara sira sancilarim var en çok belimde 🥰 18inde test yapacagim

Bende yarın yapmayı düşünüyorum, aslında cmrts pazar daha iyi olur ama sabirsizlaniyorum
Aslinda seninki gecen sefer silik cikmisti ya belki yarina daha belirgin olur yap 😍
Ben de yarin yapacaktim bitane ama esim vazgecirtti😂 bur hafta daha bekle dedi 🙄

Aslinda seninki gecen sefer silik cikmisti ya belki yarina daha belirgin olur yap 😍
Ben de yarin yapacaktim bitane ama esim vazgecirtti😂 bur hafta daha bekle dedi 🙄
Ben eşime söylemedim kız 🙈 yoksa hayatta yaptırmaz gününe kadar. Ama gününde de Allah nasip eder pozitif çıkarsa soylemiycem yokmuş dicem sonra sürpriz yapicam ne dersiniz nasıl fikir

X