Eylül ayı aşılama olanlar

Oyle bisey yapmadan duracaklarsa dediginiz gibi evde durmasinlar daha iyi 😓
Benim esim yine iyi, herseyime yardim ediyor çok sukur, olmasi gereken de bu.
Kadin olarak sorumluluklarimiz daha agir gercekten Allah yardimcimiz olsun
Valla zaten öle görümcem en iyisi anneme gidicem

Günaydın kızlar
1000196965.jpg

Haklısın valla ben de Ağustos ayında olumsuz sonuç aldım. Şimdi 2. Aşılama yaptirdim. Sen tekrar yaptıracak misin?
hayır düşünmüyorum en azından bi 3 ay çünkü herhangi bir sıkıntımız yok normal birliktelikten bir farkı yok çok umutlanmıştım ama şuan akışa bırakma kararı aldım 15 aylık evliyim 36 yaşındayım sanırım o yüzden panik yaptım ama artık bıraktım Rabbim ne zaman nasip ederse baş göz üstüne :KK43:

hayır düşünmüyorum en azından bi 3 ay çünkü herhangi bir sıkıntımız yok normal birliktelikten bir farkı yok çok umutlanmıştım ama şuan akışa bırakma kararı aldım 15 aylık evliyim 36 yaşındayım sanırım o yüzden panik yaptım ama artık bıraktım Rabbim ne zaman nasip ederse baş göz üstüne :KK43:
Panik yapmamak herek 50 yasindakiler bile doguruyor ya, kendini ne zmn hazir hissedersen o zaman yaptir ruh halin de onemli… inan ki nasipten otesi yok

Kızlar bende 3 Eylül de aşılama oldum. 5 ve 6. Günlerde göğüs hassasiyetim çok fazlaydı. Fakat şuan aşılama günü dahil 9. Günüm . Hiç bir belirti yok. Acaba tutmadı mı. Zaten dün 8. Gündü . Ve erken gebelik testi yaptım. Kocaman bir negatif .

Kızlar bende 3 Eylül de aşılama oldum. 5 ve 6. Günlerde göğüs hassasiyetim çok fazlaydı. Fakat şuan aşılama günü dahil 9. Günüm . Hiç bir belirti yok. Acaba tutmadı mı. Zaten dün 8. Gündü . Ve erken gebelik testi yaptım. Kocaman bir negatif .
Merhaba canim, hemen umutsuzluğa kapilma, testi biraz erken yapmissin yine de kisiden kisiye cok fark ediyor, oyle dusunmeden 14.gununu bekle derim 🥰

X