Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Bugün doktoruma ben bunu sordum son adetin baslangici baz alıyor uygulamalar ne kadarlık bebeğim diye. Anlattı ama inan anlamadım 😃 transfer tarihi 12 Eylül 1 Eylül baz alınır adet tarihi dedi üzerine bilmem kaç gün sayılır dedi hiçbir halt anlamadım bende sadece şuan 5+2 olduğunu biliyorum bilenler beni de aydınlatsın canlar
Benim rahim kalınlaşmasını bekledik o yüzden 6 Eylül regl tarihim transfer 30 eylülde oldu nasıl olcak şimdi 10 ekimde öğrenince

Sizde pıhtılaşma var mı
2 gende heterezigot benim PAI-1 gen 4G/5G orta seviye pıhtılaşma diye araştırdım. ama doktorum ihtimale karşı kan sulandırıcı istedim 4000 vuruluyorum. Ben genetik test yaptırmıştım geçen yıl doğal yoldan gebe kalmıştım bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj oldum. Sonra genetik test yaptırdım iki gen heterezigot çıktı genetikçi pıhtılaşma var diyemeyiz demişti ama hemotolojiye gittim ona da gösterdim oda aynını dedi , ve olsun gebe kalırsan kan sulandırıcı başla dedi şimdi hem oksopar 4000 hem corasripin alıyorum her gün. Transfer günü başladım iğneye de.

2 gende heterezigot benim PAI-1 gen 4G/5G orta seviye pıhtılaşma diye araştırdım. ama doktorum ihtimale karşı kan sulandırıcı istedim 4000 vuruluyorum. Ben genetik test yaptırmıştım geçen yıl doğal yoldan gebe kalmıştım bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj oldum. Sonra genetik test yaptırdım iki gen heterezigot çıktı genetikçi pıhtılaşma var diyemeyiz demişti ama hemotolojiye gittim ona da gösterdim oda aynını dedi , ve olsun gebe kalırsan kan sulandırıcı başla dedi şimdi hem oksopar 4000 hem corasripin alıyorum her gün. Transfer günü başladım iğneye de.
Benimde 2 mhftr genleri heterezigot, pai 4g 5g yazıyor, banada aynısını söylediler.

Prolutex iğne ne için kullaniyorsun acaba canm
Doktorum verdi onu yumurtalarım toplandığından beri her gün kullanıyorum. Google şöyle yazıyor :pROLUTEX® yetişkin infertil kadınlarda Yardımla Üreme Tekniklerinin (ART) kullanıldığı tedavi programının bir parçası olarak luteal destek amaçlı endikedir. Yumurta toplama gününden itibaren 25 mg enjeksiyon, genellikle gebeliğin doğrulandığı 12. haftaya kadar günde bir defa kullanılmaktadır.

Nerden öğrenirim olup olmadığını
Ben Akdeniz anemisi taşıyıcıyım

Enox 4000 kullanıyorum hiç bilmiyorum pıhtılaşmayı
Canım araştırma hastanesine genetik bölümüne gittim bebeğimin kalbinin duruduğunu araştırmak istediğimi söyledim kan aldılar pıhtılaşma olup olmadığına bi kaç test oluyor 6-7 hafta sonra çıktı sonuç.

Canım araştırma hastanesine genetik bölümüne gittim bebeğimin kalbinin duruduğunu araştırmak istediğimi söyledim kan aldılar pıhtılaşma olup olmadığına bi kaç test oluyor 6-7 hafta sonra çıktı sonuç.
Anladım canım çok geçmiş olsun umarım sağlıklı gebeliklerin olur 🙏🏻🙏🏻

Bende öyle biliyorum da internette farklı şeyler yazıyor kafam karıştı
zaten sat ne bakıyor kadın doğum doktorları benim geçirilmişlik düşüklerim var 12 ve 9 haftalık. O zaman sat a bakarak değerlendirmişlerdi hiç transfer tarihine bakan doktorum olmadı

Doktorum verdi onu yumurtalarım toplandığından beri her gün kullanıyorum. Google şöyle yazıyor :pROLUTEX® yetişkin infertil kadınlarda Yardımla Üreme Tekniklerinin (ART) kullanıldığı tedavi programının bir parçası olarak luteal destek amaçlı endikedir. Yumurta toplama gününden itibaren 25 mg enjeksiyon, genellikle gebeliğin doğrulandığı 12. haftaya kadar günde bir defa kullanılmaktadır.
Canım ben prolutex i bulmakta zorlanıyorum depolar zam yapacağı için satmak istemiyorlar çıldırdım bugün sen bulabiliyor musun

Aynısı benimde benimde mhtfr 677-1298 heterezigot - pai4g/5g sende 4000 mi kullanıyorsun.
Evet oksapar 4000 ile coraspin 100 mg kullanıyordum benim 8 haftalıktı kalbi durdu kürtaj oldum. Şimdi yeniden transfere hazirlaniyorum hayırlısıyla, bu sefer doktor oksapar 6000 kullanalim dedi ama bakalım
Başka bi doktora göründüm o da şimdiden coraspin hap kullanmami söyledi

Hadi ya :KK43: bende senin gibi 8 haftalıkken kalbi durdu ama ben hiç iğne coraspirin kullanmadım çünkü böyle birşey olduğunu bilmiyordum. Şimdi ilk defa kullanıyorum . Acaba benimde yeterli gelmez mi ? Bende 28. De transfer oldum. Boy kilo ile alakalıymış sanırım. Ben 1.70 boy 68,5 kiloyum

X