Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

teşekkür ederimm:* ama ben whatsapp istemiyorum ya, bütün gün telden bildirimlere bakıp bu konuyu takıntı yapmak istemiyorum:)) arada bir burayı girip okuyorum yeter. Sonradan istersem yazarım canım

teşekkür ederimm:* ama ben whatsapp istemiyorum ya, bütün gün telden bildirimlere bakıp bu konuyu takıntı yapmak istemiyorum:)) arada bir burayı girip okuyorum yeter. Sonradan istersem yazarım canım

Ben ağustos grubunda takılıyorum ama sanırım eylüle kalacak benim iş:))
Canım embriyon kaç tane ve hangi kalite de biliyor musun

Canım embriyon kaç tane ve hangi kalite de biliyor musun
Salı opu oldum, şimdilik 8 tane embriyom 2. güne geldi. 5'e kaç tane kalır bilmiyorum pazar günü arayacaklar.
2. günde sanırım kalite belli olmuyor, 8 tanesi de gününe uygun gelişimde dedi, öyle a b tarzı bir şey söylemedi.

Salı opu oldum, şimdilik 8 tane embriyom 2. güne geldi. 5'e kaç tane kalır bilmiyorum pazar günü arayacaklar.
2. günde sanırım kalite belli olmuyor, 8 tanesi de gününe uygun gelişimde dedi, öyle a b tarzı bir şey söylemedi.
3. Günden snra belli oluyor 3. Günden sonra çok kaybediliyor

3. Günden snra belli oluyor 3. Günden sonra çok kaybediliyor
Aynen, 5.güne kadar azalma olabilir bu çok normal dediler. 3. Gün aramayacaklarmış, 5.gün ararız dediler. Çünkü ben zaten 3.gün taze transferi olmayacağım, bir ay ara vericez.

Ya bende ağustos sonu regl olucam bekliyorum işte. Wp grubuna gelmek istersen gel canım. Kaç tane embriyon var ve hangi kalite biliyor musun
wp istemiyorum yoğun çalışıyorum buradan takip ederim pgt ye 4 embriyo gönderdim 2 normal geldi biri 5.gün 4BA diğeri 6.gün 6AA hangisi transfer olur bilemiyorum 5.gün olduğundan orta kaliteye daha sıcak bakıyorlar sanırım

wp istemiyorum yoğun çalışıyorum buradan takip ederim pgt ye 4 embriyo gönderdim 2 normal geldi biri 5.gün 4BA diğeri 6.gün 6AA hangisi transfer olur bilemiyorum 5.gün olduğundan orta kaliteye daha sıcak bakıyorlar sanırım
Canım 5.gün orta kalite daha mı iyi benimde 5.gün orta kalite transfer edilecek

Aynen, 5.güne kadar azalma olabilir bu çok normal dediler. 3. Gün aramayacaklarmış, 5.gün ararız dediler. Çünkü ben zaten 3.gün taze transferi olmayacağım, bir ay ara vericez.
Beni hergun aramislardi ilk denememmde sadece 1-3-5. Günler aramislardi acibademde hergun aradılar çok stresliydi hergun telefon beklemek 😂

Canım 5.gün orta kalite daha mı iyi benimde 5.gün orta kalite transfer edilecek
ya telefonda öyle anladım mesela diğeri için kalitesi çok iyi tek sorun 6.gün olması dedi o yüzden sanki orta kaliteye daha sıcak bakıyorlar gibi geldi yani 5.gün olması daha güzelmiş gibi burada bilen varsa açıklayabilir benim ilk denemem olacak konulara uzağım

Kızlar temmuz ayında tüp bebek tedavisine başladım. Açıklanamayan nedenlerden dolayı 2.5yıldır çocuk sahibi olamıyorum. 11 temmuzda ilaç kullanmaya başladık 22 temmuzda yumurtalarım toplandı. 2 tane iyi kalite 2 tane orta kalite 5.gün embriyomuz oluştu. Çok şükür ama sonra embriyoları araştırdım da araştırdım araştırdım da araştırdım çok iyi kalite değil. Kafayı yemek üzereyken araştırmak vazgeçeye karar verdim artık önce Allah’a sonra embriyo larıma inanıyorum herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Bana 2 adet bekleyeceğiz transfer için dediler ilk adet yumurta toplamadan 6 gün sonra oldu. Bitmesine 2 gün kaldı. İnşallah yeni adetimi bekleyeceğim benimle benzer durumda olanlar varsa yazsın paylaştıkça belki biraz daha kolay geçer zaman. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Alıntı
Bizimde bir sürü sebepten dolayı iki senedir olmuyordu. Nisan ayı gibi tedaviye başladık. 6 Mayıs ta Opu oldu ve 3.gün 4 tane embriyom donduruldu. İnşAllah Eylül de bizde transfer düşünüyoruz.

Bizimde bir sürü sebepten dolayı iki senedir olmuyordu. Nisan ayı gibi tedaviye başladık. 6 Mayıs ta Opu oldu ve 3.gün 4 tane embriyom donduruldu. İnşAllah Eylül de bizde transfer düşünüyoruz.
Hadi inşallah güzel sonuçlar alırız canım.. Ne zaman gideceksin doktora hangi kalitede embriyoların

Merhaba kızlar. Biz de 2 yıldır evliyiz ve sperm hareketliliğinin düşük olması sebebiyle doğal yolla gebelik elde edemedik. İki başarısız aşılamadan sonra tedaviye başladık ve yumurtalarım toplanıp donduruldu. İlk adetten sonraki kontrolümde OPU sonrası yumurtalıklarımda kalıntılar olduğunu gördük. Doktor onların temizlenmesi için Dienelle ve Coraspin verdi. İkinci adetimle birlikte transfer hazırlıklarına başlayacağız inşallah. Dün itibariyle 21 adet Dienelle (doğum kontrol hapı) bitti. Daha önce bu hapı kullanan oldu mu? Bıraktıktan kaç gün sonra adet görürüm?

merhabalar bende bu ay opu oldum dondurulacak 5.gün de. 6 ad toplandı sadece 1 adet gelişim gösterdi dediler 1.günü diğerleriinin şekli bozuk gelişim yok dediler sonrada 3.gun onlarda da döllenme oldu suan 4 embrıyo var ama kaç tanesi kaliteli bilmiyrum yarn haber verecekler beni de aranıza alırmıısınız kızlar gruba da katılmak isterim whatsap

X