Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar temmuz ayında tüp bebek tedavisine başladım. Açıklanamayan nedenlerden dolayı 2.5yıldır çocuk sahibi olamıyorum. 11 temmuzda ilaç kullanmaya başladık 22 temmuzda yumurtalarım toplandı. 2 tane iyi kalite 2 tane orta kalite 5.gün embriyomuz oluştu. Çok şükür ama sonra embriyoları araştırdım da araştırdım araştırdım da araştırdım çok iyi kalite değil. Kafayı yemek üzereyken araştırmak vazgeçeye karar verdim artık önce Allah’a sonra embriyo larıma inanıyorum herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Bana 2 adet bekleyeceğiz transfer için dediler ilk adet yumurta toplamadan 6 gün sonra oldu. Bitmesine 2 gün kaldı. İnşallah yeni adetimi bekleyeceğim benimle benzer durumda olanlar varsa yazsın paylaştıkça belki biraz daha kolay geçer zaman. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Alıntı
Nerdeyse aynı desem.. şokum şu an bu kadar benzeyemez nerdeyse zamanlarımız bile aynı.. 😳 12 temmuzda sürece başladım 24 ünde yumurtlarım toplandı 4 tane 4AA kalite 5. Gün embriyolarım var. İlk adetimi toplamadan 6 gün sonra oldum siz gibi.. 2 yıllık evliyiz sebepsiz olmuyo Bizimde sonradan pko çıktım ama adetlerim düzenliydi çatlıyordu da.. neyse işte bize de 2 adet beklicez dendi bu ay sonu regl bekliyorum çok heyecanlıyım 🥳🤲🏻

Kızlar watsap grubunda kaç kişisiniz şu an ? Bende kurdum da biz şu an 3 kişiyiz ve ben konu başlığı açmıştım 2024 AĞUSTOS - EYLÜL TRANSFER OLACAKLAR 🌸🌸🌸🌸🌸 diye ordan konuşuyorduk napalım burdan mı devam edelim ordan mı watsap grubu aktif mi

Kızlar watsap grubunda kaç kişisiniz şu an ? Bende kurdum da biz şu an 3 kişiyiz ve ben konu başlığı açmıştım 2024 AĞUSTOS - EYLÜL TRANSFER OLACAKLAR 🌸🌸🌸🌸🌸 diye ordan konuşuyorduk napalım burdan mı devam edelim ordan mı watsap grubu aktif mi
Nerdeyse aynı desem.. şokum şu an bu kadar benzeyemez nerdeyse zamanlarımız bile aynı.. 😳 12 temmuzda sürece başladım 24 ünde yumurtlarım toplandı 4 tane 4AA kalite 5. Gün embriyolarım var. İlk adetimi toplamadan 6 gün sonra oldum siz gibi.. 2 yıllık evliyiz sebepsiz olmuyo Bizimde sonradan pko çıktım ama adetlerim düzenliydi çatlıyordu da.. neyse işte bize de 2 adet beklicez dendi bu ay sonu regl bekliyorum çok heyecanlıyım 🥳🤲🏻
Merhaba canım o zaman aynı zamandaysak haberleşelim şu an adetime benim 9-10 gün kaldı ama 2.adet geç geliyor diyorlar bakalım bekliyorum.

Canım bizim grupta 10 kişi var farketmez bize. Nasıl uygun görürsen

Kızlar transfer sürecinde neler oluyor? Mesela regl olduktan sonra ilaç veriliyor hazırlık için biliyorum.Peki kaç kere doktora kontrole gidiliyor acaba? bilen var mı?

Kızlar transfer sürecinde neler oluyor? Mesela regl olduktan sonra ilaç veriliyor hazırlık için biliyorum.Peki kaç kere doktora kontrole gidiliyor acaba? bilen var mı?
Canım rahim hazırlıkları başlıyor zaten adet olduktan sonra ilaç kullanıyorsun ben 2 kere gittiğimde istediğimiz boyutta olduğu zaman transfere gittim yavaş ilerleyenler için 3 kere 4 kere gidiyor

Kızlar ben 2 gün önce adetimi oldum ama transferim ekimin başına sarktı maalesef 🥹 tam transfer zamanımda doktorum izinliymiş artık burda sizin güzel haberlerinizi alırım inşallah konuyu takipteyim 😊

Merhabalar Hanımlar,
K Kubra Avci seni görünce tekrar yazmak istedim. 10 Haziran da 2 adet embriyo transferi olup sonucu negatif ile sonuçlanmıştı sürecim ilk denememdi. Biraz dinlenmek istedim bu süreçte. Aldığımız ilaçlar ben de hem alerji yaptı hem de şişkinlik. Eylül sonrası gibi Allah nasip ederse tekrardan başlayacağım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Merhabalar Hanımlar,
K Kubra Avci seni görünce tekrar yazmak istedim. 10 Haziran da 2 adet embriyo transferi olup sonucu negatif ile sonuçlanmıştı sürecim ilk denememdi. Biraz dinlenmek istedim bu süreçte. Aldığımız ilaçlar ben de hem alerji yaptı hem de şişkinlik. Eylül sonrası gibi Allah nasip ederse tekrardan başlayacağım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Merhaba canım iyi yapmışsın.Senin adına üzüldüm malesef oluyor bu şekilde biliyorsundur zaten bende aynı durumdayım negatif oldu süreçlerim dinlenmek iyi geliyor canım ama fazla da uzatmamak lazım bu süreçlerde yeniden baslanicaksa hele ki zor oluyor çünkü bünye alışıyor iğne ilaçlara .Bende bir sıkıntı olmadı canım doktoruna mutlaka belirt o halde allerji durumunu ona göre başka ilaç sunabilir belki aynı ilaçları vermez .Bende Eylül'de tekrar başlayacağım az kaldı İnslalah bu sefer nasip olur bize de Adetime az kaldı bekliyorum bende .Amin inşallah 🤲

Herkese selamlar hanımlar 29 yaşındayım 2 buçuk yıldır evliyim eşimde varikosel var mart ayında başladık tedaviye devlet raporlu üniversite hastanesinde yaptırıyoruz 20 Temmuz da opu oldum 16 tane yumurtam toplandı 12 si kaliteli çıktı 7 tanesi 2.güne Ulaştı 3. Günde 6 tanesi birden 3 Lü grup halinde 1-2-3 olarak donduruldu opu sonrası ilk adetimi 1 ağustosta oldum 31 Ağustos gibi 2. Adetimle transfer sürecim başlayacak inşallah yumurtalarımın kalitesi ile ilgili gayet iyiler dışında hiç bi kalite bilgisi vermediler maalesef regl tarihim yaklaştıkça stresten ölecek gibi oluyorum ilk denemem bu arada inşallah son olur 🙏🤲❤️

Merhaba canım iyi yapmışsın.Senin adına üzüldüm malesef oluyor bu şekilde biliyorsundur zaten bende aynı durumdayım negatif oldu süreçlerim dinlenmek iyi geliyor canım ama fazla da uzatmamak lazım bu süreçlerde yeniden baslanicaksa hele ki zor oluyor çünkü bünye alışıyor iğne ilaçlara .Bende bir sıkıntı olmadı canım doktoruna mutlaka belirt o halde allerji durumunu ona göre başka ilaç sunabilir belki aynı ilaçları vermez .Bende Eylül'de tekrar başlayacağım az kaldı İnslalah bu sefer nasip olur bize de Adetime az kaldı bekliyorum bende .Amin inşallah 🤲
Aminn İnşALLAH

X