Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Selam kızlar benimde eylülün başında transferim olacak inşallah. Ama okuduğum kadarıyla hepinizin opu işlemi temmuzda olmuş benim 24 mayısta olmuştu. 37 tane yumurtam toplandı 30 tanesi olgundu hepsi döllendi fakat 5. Güne 7 tane 5aa kalitede embriyom kaldı. polikistik over olduğum için kendiliğinden adet olmuyorum bu yüzden sürekli ilaçlarla olduğum için biraz uzun sürdü şuan transfer hazırlık aşamasındayım coraspirin prednol estrofem ve d vitamini kullanıyorum pazartesi günü kontrolüm var.

Herkese selamlar hanımlar 29 yaşındayım 2 buçuk yıldır evliyim eşimde varikosel var mart ayında başladık tedaviye devlet raporlu üniversite hastanesinde yaptırıyoruz 20 Temmuz da opu oldum 16 tane yumurtam toplandı 12 si kaliteli çıktı 7 tanesi 2.güne Ulaştı 3. Günde 6 tanesi birden 3 Lü grup halinde 1-2-3 olarak donduruldu opu sonrası ilk adetimi 1 ağustosta oldum 31 Ağustos gibi 2. Adetimle transfer sürecim başlayacak inşallah yumurtalarımın kalitesi ile ilgili gayet iyiler dışında hiç bi kalite bilgisi vermediler maalesef regl tarihim yaklaştıkça stresten ölecek gibi oluyorum ilk denemem bu arada inşallah son olur 🙏🤲❤️
Tarihlerimiz ve günlerimiz o kadar birbirine benziyor ki bende bu mesajı görünce heyecanlandım. Bende 29 Temmuz da opu oldum 4 Ağustosta regl oldum şuan 2.regl bekliyorum 11 gün kaldı. Transfer hazırlığı başlayacak ve ilk deneme son tur geldi hayırlısı ile 🥹

Selamlar kızlar 🌸
Ben de geldim 🙋‍♀️ zira kafayı yiyeceğim olgunlaşmıyor bu yumurtalar 🙄🙄
Transfer günüm belli değil hatta yumurta toplama günüm bile belli değil 😔😔

İğne ve ilaçlar dışında yumurtaların gelişmesi, çoğalması ve büyümesi için tavsiyede bulunacak arkadaşlarım var mıdır? 🙏🙏🙏

2. Kez tüp bbk tedavisi alıyorum, 1.de dış gebelik geçirdim, iç kanama oldu, bir tüpüm alındı.
4 ay kendi isteğimle biraz dinlenmek istedim, donmuş bir embriyom vardı fakat yeniden toplanmasına karar verdik.
Şuan gonal-f'leri fln kullanıyorum.
9 gün oldu ama yumurtalar çok nazlı bir türlü gelişip büyümüyorlar, ayrıca yeni yumurta oluşumu da yok denilecek kadar az.
Beslenmeme zaten aylardır dikkat ediyorum, fazla kilom yok, takviyeler de alıyorum ama başka önerisi olan var mı? Nasıl çoğalır ve büyür bu yumurtalar artık, ben daha ne yapayım? 😔😔🙄

Hanımlar merhaba 👋🏻 bende eylülde transfer olacağım nasipse. 9 temmuzda opu oldum. 6 adet 1.kalite embriyom dolduruldu. Bugün 2.adetimi oldum. 30 yaşındayım. Hafif pko var 3 senedir evliyim. Hiç gebelik oluşmadı 2 sene denedik. Pazartesi yani reglimin 3.günü doktora gitsem geç mi olur kaçıncı gün gitmek gerekiyor?

Hanımlar merhaba 👋🏻 bende eylülde transfer olacağım nasipse. 9 temmuzda opu oldum. 6 adet 1.kalite embriyom dolduruldu. Bugün 2.adetimi oldum. 30 yaşındayım. Hafif pko var 3 senedir evliyim. Hiç gebelik oluşmadı 2 sene denedik. Pazartesi yani reglimin 3.günü doktora gitsem geç mi olur kaçıncı gün gitmek gerekiyor?
Selam canım şimdiden hayırlı olsun Allah emeklerimizi karşılıksız bırakmasın inşallah☺️
Ben her adetimin 2. Günü gittim doktoruma öyle çağırdı ve 2. Adetimin 2. Günü gittiğimde ilaçlara direk başladım transfer hazırlığı için eğer doktoruna ulaşma şansın varsa sorabilirsin her hastanın tedavi şekli farklı oluyor çünkü

Benim doktorum kanaman çoksa 2. gün azsa 3. gün gelebilirsin demişti

Hayır hayır hiç geç olmaz 2. ya da 3. günü diyorlar zaten 🩷

Kızlar ben ne yaşadığımı anlayamadım, opudan sonra 2.adetim 15 gün gecikti. Tarlusal içtim 5 gün önce bitti. İki gün üst üste 5-6 damla kan gelince reglim başladı dedim ama kesildi dün ve bugün hiç yok. Böyle olan var mı?

Kızlar ben ne yaşadığımı anlayamadım, opudan sonra 2.adetim 15 gün gecikti. Tarlusal içtim 5 gün önce bitti. İki gün üst üste 5-6 damla kan gelince reglim başladı dedim ama kesildi dün ve bugün hiç yok. Böyle olan var mı?
Opu'da bazen böyle şeyler olabiliyor, kistik bir durum fln var mıydı?

Kızlar selam
Kontrolden geldim bende şimdi cumartesi günü transferim 2 embriyo olacak. Doktorum bana prolutex iğne yazdı günde 1 tane ve progestan fitil sabah akşam 2 tane duphaston sabah akşam 1 tane estrofem devam sabah akşam 2 tane corasprin günde 1 tane prednol günde 1 tane ve oksapar iğne (transferden bir gün önce yani cuma başlanacak) hepsine ek olarak birde folik asit🤦🏼‍♀️ artık midemde yer kalmadı ilaç içmekten. Umarım güzel sonuçlarla karşılaşırız Allah çabalarımızı boşa çıkartmasın🌸

Merhaba kızlar
Ben de transfer hazırlığındayım. Dondurulmuş embriyolarım var. OPU dan sonra ikinci adetimlre başladık hazırlığa. Adetin 4-5-6-7-8. günleri sabah akşam Femara (yumurta geliştirme hapı) kullandım.Folik asit dışında başka bi ilaç kullanmadım. Bugün 12. günüm ve kontrole gittim. Bir yumurtam 16,5 mm ulaşmış. 2 gün sonra tekrar gideceğim. Yumurtam çatladıktan sonra salınan östrojen hormonu ile rahim istenen kalınlığa ulaşıp transfer günü planlanacak. Benim doktorum bu şekil doğala yakın bir döngüde gerçekleştirmeyi planlıyor transferi.
Hepimizin süreçleri güzel ilerlesin ve güzel haberler alalım inşallah 😇🌸🐣

İğne ve ilaçlar dışında yumurtaların gelişmesi, çoğalması ve büyümesi için tavsiyede bulunacak arkadaşlarım var mıdır? 🙏🙏🙏

2. Kez tüp bbk tedavisi alıyorum, 1.de dış gebelik geçirdim, iç kanama oldu, bir tüpüm alındı.
4 ay kendi isteğimle biraz dinlenmek istedim, donmuş bir embriyom vardı fakat yeniden toplanmasına karar verdik.
Şuan gonal-f'leri fln kullanıyorum.
9 gün oldu ama yumurtalar çok nazlı bir türlü gelişip büyümüyorlar, ayrıca yeni yumurta oluşumu da yok denilecek kadar az.
Beslenmeme zaten aylardır dikkat ediyorum, fazla kilom yok, takviyeler de alıyorum ama başka önerisi olan var mı? Nasıl çoğalır ve büyür bu yumurtalar artık, ben daha ne yapayım? 😔😔🙄
Merhaba her seferinde gonalf mi kullandınız hep aynı doktor mu acaba sizinki takviye d vitamini vs alıyor musunuz bir de beslenmeniz nasıl

Bende Eylülde transfer olacağım inşallah :) rahim hazırlık sürecindeyim şuan. 25 yaşındayım 5 yumurtam toplandı 4u 5. Güne ulaştı ve üç tanesi iyi kalitede biri orta kalitede :) bekliyoruz bakalım. 2 yıllık evlilik ve hiç gebelik oluşmadı meğer sorunumuz yumurta rezerviymis:)

Merhaba arkadaşlar ben de sizler gibi sürece başladım hayırlısı ile. Umarım herşey gönlümuzce olur bebişlerimizi en kolaylıkla alırız kucağımıza.
Yaş 40
19 Ağustos ta opu oldum 19 yumurta toplama oldu 12 sidolu çıktı ama 8i döllenmiş.
2 adet 3. Gün embriyosu donduruldu.biri 7 hücreli iyi kalitede.2.si orta kalitede dediler.Doktor arkanda yumurta olmadığı için riske atmak istemedik dondurduk dediler.
Şuan ilk adetim bitti. 2. Adette gideceğim transfer için. Hakkımızda hayırlısı olsun canlar

X