EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Merhaba benim bir sorum olacakti bizim embroyolarimiz pgt ye gitti bir bucuk ay bekliycez sonucu o süre zarfinda dogum kontrol hapi yutuyomusunuz egerki saglikli embriyo gelirde transfer olursa doğal sikluslami yoksa ilaclami dogum kontrol hapiylami oyle adeti daha kolay hesab ettikleri icin bana baslanabilir dediler fakat doktorla konusmadim bu konuyu aklima takıldı bizim sadece genetik sorun oldugu icin tüp bevek tedavisi zorunluydu bu konuda bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim

Kızlaaarr gecenin 4ü diyeyim artık bilin bakalım ben neden uyumadım cevaplıyorum yarın transferim var heyecan dorukta ikinci denemem dondurulmuş olucak bu geçen ay histeroskopi oldum hepinizden dua bekliyorum ve dualarım sizinle

Günaydın canım benim embriyoların genetikten inş sağlıklı gelir bazen doğal siklüs yapabiliyorlar ama donmuş embriyo için rahim kalınlığı önemli estrofem ve progestanda başlayabilir konuş Dr unla biz 2 2 ayrı yolladık genetiğe 1 tanesi sağlıklı geldi transfer olucakken corona oldum ailemde başka sorunlar oldu annem ameliyat oldu fıtıktan babam gözden ameliyat erteledikçe ertelendi maddi sorunlar vs çok borçlandık bu ayın 6 sında transfer oldum bekliyorum sonucu

Dualarım seninle Allahın izniyle güzel olsun herşey

canım ınsallaah hayırlısıyla kucagına laırsın yavrunu. baskent ozel sanırım degılmı universıte hastanesı mı ?

Kızlar öncelikle rabbim evlat için uğraşan yada isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.04.09.2021 cumartesi günü 3 adet 3. gün embriosu transferim oldu.yani bugün transferi saymazsak 4. günüm oluyor.3. denemem.ilk denemem tuttu fakat kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum.İkinci denemem tutmadı.İlk iki deneme de 2şer adet 3. gün embriosu konuldu.yaşım 38.16 eylül test tarihim fakat tabiki ben dün akşam dayanamayıp evde erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi 1 dk sonra belirdi hemde net bir şekilde ama 30 ağustosu 31 ağustosa bağlayan gece bir sağ bir sol koldan ovitrelle iğnesi yaptım.Yani iğnenin 8.günüydü.Acaba bu etki onun etkisi mi?Ya çok heyecanlıyım ama ümitlenmekte istemiyorum aslında.Benim gibi bir durum yaşayan var mı içinizde?

Umudunu kırmak istemem canım inşallah pozitiftir, bebişlerin seninledir tüm kalbimden diliyorum bunu. Ama iğne etkisi yansımış olabilir yaptığın teste. En sağlıklı sonucu verilen tarihte kanda öğrenicez benimde test günüm 16sı. İnşallah güzel haberler veririz burdan

Bende aslında senin gibi düşünüyorum ama insan elinde olmadan da umut etmiyor değil.İnşallah senin de hatta tüm burada evlat sahibi olmak isteyen herkesin güzel haberlerini alırız.

İnş pozitifdir ama yinede en güvenli sonuç kan testidir isterseniz acilde bi kan verip içinizdeki endişeleri gideriniz yada en sağlıklısı doktorun önerdiği test günü tabi

Merhaba kızlar dün benim opu işlemim oldu 33 yumurta toplandı 23 tane kalmış 14 tane döllenmiş diğerleri geriden geliyor değerlerim yüksek çıktığı için taze transferolmayacak çok üzgünüm

Merhaba kızlar dün benim opu işlemim oldu 33 yumurta toplandı 23 tane kalmış 14 tane döllenmiş diğerleri geriden geliyor değerlerim yüksek çıktığı için taze transferolmayacak çok üzgünüm
Sayın gayet güzel.Transfer olmayacak diye de hiç üzülme rahmin dinlenmiş toparlanmış olacak daha iyi bence ki donmus embriyo şansı tazeden genel olarak daha yüksek.

Gunaydin canım cevabin icin cok teşekkür ederim insallah sana sımsıkı tutunur melegin hayırlı güzel haberlerini alırız insallah
bu arada ben hollandada yaşıyorum biraz farkli isimler oldugu ici arastirdim utrogestan verdiler bana recetemde decapeptyl ve gonal f ignelerini kullandim tabi transfer olmadigi icin simdi bekliyoruz sonuclari utrogestan var suan elimde belki onu der doktorum kullanacaksin diye tabiki benim icin hersey acik saglikli embriyom gelicekmi bakalim Ama tabi insan bilgilenmek istiyo birde ilk denememiz onunda hyecani tecrubesizligi var … doktorum izine ayrilmis aradim bugun malesef izinde ama pgd sekreteri dedi dosyama bakti ve doktorun bana dogun kontrol hapina baslamam gerektigini daha iyi planlamam adina genelde bu uzu beklemelerde böyle yaptiklarini söyledi ve bunu. Kötü olmadigini yani kötü olsa böyle yapilmaz zaten dedi bana bakalim hayırlısı olsun peki sende nasil yaptilar transfer islemini sormamda sakina yoksa canım

Kızlar 2 eylül transferim olmuştu hiç belirtim yok 5.gün 2 embriyo çok üzgünüm
6. Günün bugün daha yeni ki herkeste belirti olmuyor .Benim de 5. Günüm ilk gün olan ağrılar dışında yenisi eklenmedi.Bence belirti arama kendini dinleme.İcin rahat etmiyorsa yarın bir test yap dayanabilir sen bekle bence.Anca kana geçiyor HCG

Moralim bozuldu sanki bir belirti olması gerekiyordu diye içim içimi yiyor sanki boşluk var boşuna evdeymişim boşuna herkes benden haber bekliyormuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…