EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Merhaba, bugün transferimin 6. Günü sabah idrar testinde silik çizgi gördüm ve dayanamayıp test yaptırdım kan testi sonucum 15,83 cıktı biliyorum erken ama sanki düşük çıktı
Üzme kendini lütfen gayet güzel sonuç
6.gün 15
8.gün 30
10.gün 60
12.gün 120
14.gün 240 civari olcak inşallah.
Doktorlar bu sebepten 14.gün yaptırın diyolarda biz sabredemiyoruz işte
Hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah

6. Gün test yaptırıp sonucu 90 olanlar var o yüzden tedirgin oldum.
Tskler cvp için

umartesi transferim olmustu. 4.gun embriyosu ama 6 7 hucreli oldugunu soylemisti doktorum. Bugun seffaf yumurta aki gibi bi akintim oldu direkt heralde tutmadi vucut atti diye dusundum. Var mi bu sekilde bsy yasayan normal mi, yoksa dogru mu dusunmusum?

Merhaba, bugün transferimin 6. Günü sabah idrar testinde silik çizgi gördüm ve dayanamayıp test yaptırdım kan testi sonucum 15,83 cıktı biliyorum erken ama sanki düşük çıktı
Kaçıncı gün embriyosu bence gayet iyi çıkmış sonuçda gün olarak erken 2 katlanarak gideceğini düşün 10 günde 100 yakın olur

Şimdi hsg çektirmemi istedi doktor. bişe çıkarsa histeroskopi yaptıracağımı söyledi.Bağışıklığa ve kan pıhtılaşmasını araştırmak için hangi doktora gitmeliyim?
Nasıl ya size hsg çekilmeden mi tedavi başlandı ? ben ankarada mikrogende yaptırdım testleri ama başka illerde üniversite hastanelerine falan bir sormak lazım sanırım.

Nasıl ya size hsg çekilmeden mi tedavi başlandı ? ben ankarada mikrogende yaptırdım testleri ama başka illerde üniversite hastanelerine falan bir sormak lazım sanırım.
Bağışıklık için kendi doktoruna söylemen yeterli söyleyeceği vakitte gideceksin doku örneği alacak rahimden ve incelemeye gönderecek ortalama 1 hafta 10 güne çıkıyor.pihtilasma için yine aynı anlaşmalı oldukları genetik merkezleri vardır gerekenleri yaparlar

Kızlar şu anda bu grupda kaç tane transfer olup gün bekleyen var
14 Eylül test günüm sanki zaman geçmek bilmiyor

Merhaba benimde eylül ortası gibi transferim olucak inşallah doktor hiç böyle serum gibi şeylerden bahsetmedi ben söyleyip yaptıysam mi acaba kanitlanmis faydası var mı acaba tutunma üzerinde
Ben 4 kere tüp bebek denedim. 2’sin de serum verdiler ama tüm denemelerim başarısız olarak sonuçlandı. Tam adı İntralipid Serum Tedavisi. Vücudun bebeği yabancı madde olarak kabul etmemesi, bağışıklık sistemini artırmak için yapılıyor ancak illa başarılı sonuçlar elde edilmiyor. Ben de işe yaramadı mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…