Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Hiç bilmiyorum inan ne ise yaradığını da bilmiyorum muhtemelen ona da ihtiyaca göre bakıcam gazlı filan olurlarsa masaj yapmak için belki lazım olur. Sen ne düşünüyorsun?
Yağ benim için olmazsa olmaz gibi bişey ben kardeşlerimi de yağlamışımdır aramızda yaş farkı var neredeyse ben büyüttüm çok güzel oluyo yağ ile masaj yapınca ve cildleri kurumuyorr

Sorma yaralıyım ilk 3 ayda 6 kilo aldım millet kılo verirken☹
Kız bende 5 kilo aldım ben zayıftım o yüzden şimdi istediğim kiloya geldim ama alacak gibiyim hep böyle kalsamya iyi olacak. Ben de anlamış değilim insanlar kilo verdi ben aldım ama bizim alma sebebimiz bence bulantoyla ilgili biz bulantı yaşamayan şanslılardanız

Yağ benim için olmazsa olmaz gibi bişey ben kardeşlerimi de yağlamışımdır aramızda yaş farkı var neredeyse ben büyüttüm çok güzel oluyo yağ ile masaj yapınca ve cildleri kurumuyorr
Pehlivan style o zaman kendimi de yağlıyorum henüz çatlamadım çok şükür

Pehlivan style o zaman kendimi de yağlıyorum henüz çatlamadım çok şükür
Harikasın bebeğim maşallah inşallah hiç çatlamazsın çıkmıştır senin baya baya karnın ben çatlamaktan çok korkuyorum şimdilik bebeyağı sürüyorum sadece

Keşke o şans kilo olarak geri dönmeseydi biz köyde oturuyoruz biliyorsun hava güzel oluca dere kenarına iniyoruz sandalyeleri kapıp. Bu akşam yine gittik bizim Kenya'lı doktor var eşimle araları çok iyi. O da eşiyle gelmiş kadının elinde bi torba abur cubur. Doktor yasakladı yiyemem diyorum ye ye sen hamilesin diyor zorla ağzıma tıkacaktı. Bi kere senin kocan doktor ben maskemi indirir miyim hiç

Harikasın bebeğim maşallah inşallah hiç çatlamazsın çıkmıştır senin baya baya karnın ben çatlamaktan çok korkuyorum şimdilik bebeyağı sürüyorum sadece
He ben de bebeyağı ama bildiğin güreşe hazırlanan pehlivan gibi sürüyorum. Elini korkak alıştırma bacım sür gitsin zaten cilt kuru kalınca çatlıyormuş.
Gebe yağı bol bulmuş karnına sürmüş bizim hesap da

Ayyy ne güzel köy havası birde dere kenarı yenmez mi hiç yenmez miii
Ahaha ah yok anam doktora indirme maskeyi

Ay ben vıcık vıcık olmasın diye az sürüyorum ama boca edim çatlama inşallah

Ayyy ne güzel köy havası birde dere kenarı yenmez mi hiç yenmez miii
Ahaha ah yok anam doktora indirme maskeyi
Olar da dikkat ediyor hakkını yiyemem insanların.
Ay ben vıcık vıcık olmasın diye az sürüyorum ama boca edim çatlama inşallah
Sür sür vıcık olsun zaten. Elimde kalanı da göğsüme bacaklarıma kalan sürüyorum ben oralar da catlamasın
Sen kan sulandırıcı iğne kullanıyor musun bacım?

Ay kız ben doktor kızar diye indirme dedim yoksa evet dikkat ediyorlar benim kızkardeşimde yenidoğan hemşiresi daha dün korona lı kadının sezeryanına girdi anne yoğun bakımda doğuma 4 gün kala kapmış. Eve geldi umarım kapmaz ama kaçışı yok yaa hemşireler çok fazla ortada dolanıyor kapmaları çok olası Allah yardımcıları olsun hepsinin
He kız ben kullanıyorum kan sulandırıcı iğne doğuma kadsr devam dedi

N95 maskenin koruyuculuğu çok daha yüksek diyorlar onun üstüne normal maske takıyorum kardesin de elinde varsa öyle yapabilir. Aşı oldu mu peki?
Bizim sağlık ocağındaki skandalı duysan ağzın açık kalır bunların hepsi okumuş insanlar sözde. Uzun zamandır maskesiz oturuyorlar ben sanıyorum aşı oldular diye rahatlar meğer hiçbiri aşı olmamış. Birine virüs bulaşmış ordaki diğer 2 hemşireyi temaslı yazdırmış. Biri test yapmış temaslı yazılınca pozitif çıkmış, diğer il sağlık müdürlüğünü arayıp ben temaslı değilim demiş adını sildirmiş. Hâlâ maskesiz çalışıyor küçücük oda içinde bütün gün dip dibe oturuyorlar bulaşmaması mümkün mü? Bunların hepsi geçen hafta oluyor bir de şaka gibi.

Göbekten mi yapıyorsun iğneyi? Bir yer keşfettim göbek desen değil bel desen değil sıfır acı sıfır bebeğe bir şey olur mu korkusu

Aynen o da n95 takıyor hastanenin techizatı veriliyor zaten üzerine tulum sperlik ve n95in üzerine maske onunda kenarlarını bantlamış kardeşim çift kat eldiven öyle girmişler sezeryan çünkü bebeği taşıyorlarmış bebeğe test yapıldı ancak sonuç daha çıkmadı. Bebeğin vücudunda kabartılar varmış su toplamış ama neden olmuş bilinmiyor. Aşı henüz yapılmadı 1 ay sonra vuracaklarmış şimdi medicana ya girdi iş yeri değişince aşı için son girdiği işyerindeki sigortasına bakıyorlar ne saçmalıksa. Kız zaten 5 yıllık hemşire.
Yaaa ne rezillik nasıl bu kadar vurdumduymaz olabilirler yaaa hey Allahım. Maskesiz nasıl çalışıyorlar
Ya ben hala göbekten ama çok acıyor mahvoluyorum resmen batmıyo da artık

Insallah bir an önce çıksın aşısı da bari bulaşsa da hafif atlatır
Iğneyi bu bel simitleri var ya yanlarda oraya yapıyorum elime en yağlı gelen yere. Keşke en başından yapsaymışım hiç acımıyor çok rahat giriyor iğne. Boş yere göbeğim mosmor gezdim kaç ay doğuma kadar ordan devam edicem.
Nereye yapılabilir diye araştırırken video buldum orda denk geldim sana da atayım. Karnımız büyüdükçe göbeğe yapmak çok daha zor olacak çünkü.

İnşAllah bacım ya çıkarda rahat eder aklım hep kardeşimde
Yaaa hiç Bi zararı olmazsa bende yapayım kız çünkü şimdi bile hafif karnım çıktı ve çok zor yapması batmıyor ve. Aşırı yakıyo

Asli06m yaa allah korusun o zaman ben kesin alıcam karar verdim ya rahat uyurum en azından doğru diyosun.. müslin konusunda ben başka yerde daha hiç bakmadım ama bimden bende de bir tane var bana da sert geliyor .. aynı şey aklımdan geçti başka yerde bakmadığım halde .. bimdekini puset altına üstünü örtmeye filan kullanırım dedim bende .. tenine dokundurmayız oyle olabilir onun için daha yumuşak alınır

Evet ben de pusetin üstüne örterim dedim bir tane de yumuşak alayım mı acaba bilmiyorum bir sürü battaniyesi var banyo havlusu da var diğer grupta banyodan sonra çok iyi kurutuyor bebeği yazmışlar kararsız kaldım

Bana da öyle geldi ama yıkayınca yumuşar diye düşünüyorum. Pamuk sonuçta.

Ay bana da at videoyu. Bu arada oksapar mı kullanıyorsunuz. 2 farklı eczaneden aldım 2sinin iğneleri farklı çıktı. Biri daha tombul biri de ince çatlatma iğneleri gibi. İnce olan sanırım yeni çünkü tarihi daha yeni ve daha az acıtıyor.

Evet çok güzel su alıyormuş ben o yuzden alıcam bir iki tane güzel bişey.. birde kundak için filanda kullanırım diye alıcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…