Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ben yıllardır dalin sıvı deterjan ve dalin yumuşatıcı kullanıyorum bahar ninnisi mi neydi adı çok güzel kokuyor. Kızım 6,5 yaşında hala onunla yıkıyorum ilk günkü gibi kokuyor 😍
Yaa öyle mi bakıyım bende deterjan bölümünden 🤩🤩 güzel kokan şeyleri çok seviyorum ben 😍

Evet ben de pusetin üstüne örterim dedim bir tane de yumuşak alayım mı acaba bilmiyorum bir sürü battaniyesi var banyo havlusu da var diğer grupta banyodan sonra çok iyi kurutuyor bebeği yazmışlar kararsız kaldım
pamuk5917 pamuk5917 Asli06m Asli06m kızlar aynı konuyu bende düşündüm bimdeki ve bazı yerlerdeki çok sert geldi bana. Ama geçen Bi tane aldım baby mall de indirimdeydi kitikatenin ürünü hem banyo sonrası kullanılabilir hem de battaniye olarak çift kat 80 liradan 50 liraya düşmüştü ama yumuşaklığı harika müslinin bakın buydu belki baby mall in İnternet sitesinde hala indirimdedir

Eklentiler

• IMG_20210412_184347.jpg
    IMG_20210412_184347.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 60
Ay bana da at videoyu. Bu arada oksapar mı kullanıyorsunuz. 2 farklı eczaneden aldım 2sinin iğneleri farklı çıktı. Biri daha tombul biri de ince çatlatma iğneleri gibi. İnce olan sanırım yeni çünkü tarihi daha yeni ve daha az acıtıyor.
Evet evet oksapar benim de dünkü kutuyu açınca ben de sasirdim ince iğne cıktı. Atıyorum hemen😍

pamuk5917 pamuk5917 Asli06m Asli06m kızlar aynı konuyu bende düşündüm bimdeki ve bazı yerlerdeki çok sert geldi bana. Ama geçen Bi tane aldım baby mall de indirimdeydi kitikatenin ürünü hem banyo sonrası kullanılabilir hem de battaniye olarak çift kat 80 liradan 50 liraya düşmüştü ama yumuşaklığı harika müslinin bakın buydu belki baby mall in İnternet sitesinde hala indirimdedir
Çok güzel görünüyor teşekkürler canım bakacağım 🙂🙂❤️

Ben de erkek kıyafetlerini daha çok beğeniyorum nedense robotlu canavarlı falan çok hoşuma gidiyor 🤣
İnsan elinde olmayanı beğenirmiş derler ya komşunun tavuğu kaz misali 🤣🤣 sen gene giydirebilirsin. Kızlarda erkek kıyafeti garip olmuyor da erkeklere pembeli giydirince pek hoş olmuyor 😅 hatta meşhur tavşanlı tulum gri üstüne pembeli diye eşim bu erkek için mi der gibi oldu dedim cinsiyetsiz bu tulumlar, tavşanın kulağı o, o kadar olur 😆

İnsan elinde olmayanı beğenirmiş derler ya komşunun tavuğu kaz misali 🤣🤣 sen gene giydirebilirsin. Kızlarda erkek kıyafeti garip olmuyor da erkeklere pembeli giydirince pek hoş olmuyor 😅 hatta meşhur tavşanlı tulum gri üstüne pembeli diye eşim bu erkek için mi der gibi oldu dedim cinsiyetsiz bu tulumlar, tavşanın kulağı o, o kadar olur 😆
Doğadaki tavşanların da kulakları pembe diyeydin napalim erkek rengi değilmiş diye tavşanların kulak rengini mavi mi yapalım 🤣🤣

Bakayım canım teşekkür ederim 😘❤️

Selam hanımlar, topiği ben de bayadır takip ediyorum ama yazmak yeni nasip oldu. Ben de baya bişeyler aldım, daha doğrusu kayınvalidem pek bana bırakmıyo nerdeyse hepsini o aldı, ben de örgüye başladım bişeyler örüyorum kızçeme. Belki fikir olur diye sizinle de paylaşmak istedim 🥰
B72DBDBF-FD12-4885-867D-E1365625DFAD.jpeg

Selam hanımlar, topiği ben de bayadır takip ediyorum ama yazmak yeni nasip oldu. Ben de baya bişeyler aldım, daha doğrusu kayınvalidem pek bana bırakmıyo nerdeyse hepsini o aldı, ben de örgüye başladım bişeyler örüyorum kızçeme. Belki fikir olur diye sizinle de paylaşmak istedim 🥰Eki Görüntüle 2831785
Çok güzel 😍 inşallah sağlıkla giyinsin kuzucuk 🤲 Benim örgü yeteneğim yok bu yüzden instegramda bunları sipariş verdim bakalım inşallah göründüğü şekilde gelir 😊

Eklentiler

• IMG_20210422_223913.jpg
    IMG_20210422_223913.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20210422_223855.jpg
    IMG_20210422_223855.jpg
    182 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20210422_223842.jpg
    IMG_20210422_223842.jpg
    184,3 KB · Görüntüleme: 63
Benim bir tane pembe gecelik takımım vardı görümcem vermişti bir de bu lohusa takımını aldım Hepsiburada sitesinden 160 lira uygun geldi fiyatı inşallah göründüğü gibi gelir İnternetten alışverişte emin olamıyor insan ama corona yüzden mağaza gezmek de çok riskli şu dönemde mecburen böyle oluyor geceliğin belki üzerine kan değer lekelenir ıslanır falan yedekte olsun diye aldım 😊

Eklentiler

• IMG_20210422_223135.jpg
    IMG_20210422_223135.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 60
X