Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Çok güzel inşallah sağlıkla giyinsin kuzucuk Benim örgü yeteneğim yok bu yüzden instegramda bunları sipariş verdim bakalım inşallah göründüğü şekilde gelir
Yaaa çok tatlılarmışş çiçekliyle kirazlıya bayıldımmm. Örgü modeller pahalı oluyo ama çok da emek var haklılar

Zaten ona vuruldum inşallah kullanmak nasip olur hepimize aldıklarımızı
İnşAllah bacım yaaa bak ben de nevresim takımı pike falan yaptırdım ismi de belli olunca nasıl olmuş isim bile o derece kesin yaniii

Eklentiler

• IMG_20210423_000345_967.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 68
İnşAllah bacım yaaa bak ben de nevresim takımı pike falan yaptırdım ismi de belli olunca nasıl olmuş isim bile o derece kesin yaniii
Ayy güle güle kullansın küçücük renkleri cok beğendim
Bu isimli şeyleri ben de çok beğeniyorum ama tek eksiğimiz isim kaça yaptırdın bacım?

Çok güzel inşallah sağlıkla giyinsin kuzucuk Benim örgü yeteneğim yok bu yüzden instegramda bunları sipariş verdim bakalım inşallah göründüğü şekilde gelir
Ama bu lar çok güzell yaaa
Ne kadarlıkken giyindirilebilir bunlar bende bu tarz şeyler almak istiyorum

Ayy güle güle kullansın küçücük renkleri cok beğendim
Bu isimli şeyleri ben de çok beğeniyorum ama tek eksiğimiz isim kaça yaptırdın bacım?
Bende ilk defa isimli bişey yaptırdım beğendiysen ne mutlu renk tam pembe de değil pudra gibi
Nevresim çarşaf pike dolgulu yastık yedek yastık kılıfı 5 parçadan oluşuyor. Boyları 100x150 ebat pamuk saten 550 TL ye yaptı.

Ellerinize sağlık harika olmuş sağlıcakla güle güle giyinsin miniğin

Yok anacim iki bebek 1100 tl ben seninkine bakar onu beğenirim uzaktan o kadar durumum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…