Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ay bende kotayı bugğn doldurdum ama patiksiz 1 tane almışım diye 4 tane de internetten aldım yeter artık patiklide var çünkü 😁
Ben birer tane 10lu, ikişer tane 5li, beşer tane de 3lü takım aldım. Toplamda 8 takım yenidoğan var yani kişi başı. Gorumcem geçen görüntülü arası şunu göndercem bunu göndercem derken kendi kızının hiç kullanmadığı bir sürü takımı varmış hangi birini giyecek dedim bıraktım 🤣
Yenidoğan çok almayın çabuk büyüyor diyorlar yine de çok doldurmamak lazım bacım

Ben birer tane 10lu, ikişer tane 5li, beşer tane de 3lü takım aldım. Toplamda 8 takım yenidoğan var yani kişi başı. Gorumcem geçen görüntülü arası şunu göndercem bunu göndercem derken kendi kızının hiç kullanmadığı bir sürü takımı varmış hangi birini giyecek dedim bıraktım 🤣
Yenidoğan çok almayın çabuk büyüyor diyorlar yine de çok doldurmamak lazım bacım
Ya aynen çabuk büyüyorlar bende patiksiz olanları 3-6 ay aldım o yüzden 😅 insanın elinden geldiğince hep alası geliyo valla en zevkli alışveriş 😁

Ya aynen çabuk büyüyorlar bende patiksiz olanları 3-6 ay aldım o yüzden 😅 insanın elinden geldiğince hep alası geliyo valla en zevkli alışveriş 😁
Ay dimi yıkayıp ütülemek de bi o kadar zevkli hatta bence daha zevkli😍 deterjan kokusu nedense bebek kokusu gibi geliyor sabahtan beri battaniye kokluyorum😍

Ay dimi yıkayıp ütülemek de bi o kadar zevkli hatta bence daha zevkli😍 deterjan kokusu nedense bebek kokusu gibi geliyor sabahtan beri battaniye kokluyorum😍
Ayyy ben daha deterjan kısmına geçmedim ama alıcam 🤩🤩 bence ütülemek çok zevkli olucak o kokuyu duya duya sen hangi deterjandan aldın ve yumuşatıcı da aldın mı

Ayyy ben daha deterjan kısmına geçmedim ama alıcam 🤩🤩 bence ütülemek çok zevkli olucak o kokuyu duya duya sen hangi deterjandan aldın ve yumuşatıcı da aldın mı
Yumuşatıcı almadım canım deterjan da duru granül matik almıştım hiç memnun kalmadım. Çok ağır bi kokusu var dayanamadım valla. Dalin granül aldım sonra

Ay Bi sıkıntı olmadığına sevindim çok şükür 😊🙏🏻 bende de oluyor akıntı biraz su gibi günde 1 defa falan geliyor bu normal mi acaba. Ben de bugğn e bebeğe gittim bişeyler aldım bak göstereyim şu meşhur tavşanlı tulum dan ben de aldım 😁 sarı battaniye ve zıbınları teyzem hediye almış
Çok güzeller güle güle kullanın inşallah 🤲❤️ Sarı battaniyenin pembesini aldım ben ve ayıcıklı çorabın aynısını aldım 😊

Çok güzeller güle güle kullanın inşallah 🤲❤️ Sarı battaniyenin pembesini aldım ben ve ayıcıklı çorabın aynısını aldım 😊
Teşekkür ederiz 🙏🏻😍 battaniyenin yumuşaklığı çok hoşuma gitti sarıyı sevdiğimden biricik teyzem kaç tane bim gezmiş rengi bulabilmek için 😁 ay çoraba da bayıldım Masal kızımıza güle güle giysin 😘

Kanguru veya Siling düşünenler ben bu silingi aldım baykuş desenli gri çok kaliteli epey büyük ben 164 TL ye almıştım ama şimdi zam gelmiş iyiki almışım bebek büyüdükçe silingle taşıması zor olur diyorlar ben yine de heveslenip aldım 😊

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-20-22-22-52-981_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2021-04-20-22-22-52-981_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2021-04-21-00-55-23-976_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2021-04-21-00-55-23-976_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 30
BİM den aldığım müslin bez bana çok sert gibi geliyor alan varsa sizin de mi öyle acaba yıkanınca yumuşar mı geçen e bebeğe gittiğimde oradaki müslinlere baktım onlar yumuşacıktı BİM dekiyle hiç alakası yok

Bir de ben kıyafet alırken 0-3 ay 3-6 ay ve 6-9 ay şeklinde aldım kısa kolluları sadece 0-3 ay aldım Eylüle denk gelir diye diğerlerini uzun kol aldım kış bebeği olacak çünkü Ankara kışın soğuk oluyor kilotlu çoraplar da aldım içten giydiririm diye battaniye yelek hırka falan da birden fazla aldım bu yüzden

Hadi yaa hiç almıyım ondan o zaman. Acaba sıvı olanlar nasıl
Granulden daha iyidir bence. Ben sıvı deterjanın ayarını tutturamıyorum bir kapak temizlemeyecek gibi düşünüp makineye deterjanı dolduruyorum diye özellikle sıvı almıyorum 🤣 granülde ekstra durulama yapmak gerekiyor illa kalıyor çünkü

Granulden daha iyidir bence. Ben sıvı deterjanın ayarını tutturamıyorum bir kapak temizlemeyecek gibi düşünüp makineye deterjanı dolduruyorum diye özellikle sıvı almıyorum 🤣 granülde ekstra durulama yapmak gerekiyor illa kalıyor çünkü
Evet granül ttam erimiyormuş. 😅 Sıvı daha iyi ama bende sen gibiyim ya ben her deterjanı dolduruyom.
Ne sorcam bebeyağı ya da losyonu alacak mısın yap mı kullanmalı losyon mu

Evet granül ttam erimiyormuş. 😅 Sıvı daha iyi ama bende sen gibiyim ya ben her deterjanı dolduruyom.
Ne sorcam bebeyağı ya da losyonu alacak mısın yap mı kullanmalı losyon mu
Hiç bilmiyorum inan ne ise yaradığını da bilmiyorum 🤣 muhtemelen ona da ihtiyaca göre bakıcam gazlı filan olurlarsa masaj yapmak için belki lazım olur. Sen ne düşünüyorsun?

X