Göz Makyajı Eyelinerlı gözlerimizi paylaşalım .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Minuscule

Guru
Pro Üye
30 Haziran 2010
3.342
1.199
Ben eyelinerlı gözleri çok beğeniyorum.Kendimde yeni yeni alıştım çekmeye çok iyi değilim.O yüzden sizlerden örnek almak istiyorum.Ne dersiniz eyelinerlı gözlerimizi paylaşalımmı ?

kuyruklu çekerim ben hep

Eklentiler

• $DSC_0552 (2).JPG
    63,6 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleme:
Çok beğendim ben sağ gözüme kuyruk yapıyorumda sol gözüm kalıyo öyle beceremiyorum :S

saol canım bana hep kalemle başla sonra fırçaya dön demişlerdi ama ben onları dinlemedim...iyikde dinlememişim inglot gel eyeliner ve fırçasını aldım bikaç denemeden sonra alışıyosun ve bence en kolayıda fırçayla sürmek

kızlar eyeliner sürmek istiyorum am ince sürüyorum..azcık kalın sürsem iyi olacak.dağıtmaya çalışsam mesela ama nası olacak bilmiyorum bilen varsa anlatabilir mi

bende böyle kuyruklu seviyorum

Eklentiler

• $Fotoğraf-0087_e1.jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 130

kalem bana çok kalın geliyo göz kpaklarım düşük olduğu için olabildiğince ince çekmem gerekiyo o yzden bende hiç kalemle yapmadım çnkü bnde far gibi duruyo hatta kalem şeklinde olanlar bile kalın en iyisi fırçaya alışıp onla devam etmek

ya ama bazılarında çokkk iyi gruyooo çok kıskanıyorum yanı ben yapınca yamuk yumuk oluyo bide zaten doğallığı tercih ediorum dermişim

ya ama bazılarında çokkk iyi gruyooo çok kıskanıyorum yanı ben yapınca yamuk yumuk oluyo bide zaten doğallığı tercih ediorum dermişim

canım bak dediğim gibi kesik uçlu eyeliner fırçası al ve inglot yada mac den ki benim tercihim inglot..gel eyeliner al...inan 2 kere en fazla bozuk çekersin sonra elin alışıyo ayrıca çok kalıcı.resimde gördüğünüz sabah 9da çekilip gece 12de uğraşlarım sonucu çıkmıştı

eyeliner süremeyen sevgili arkadaşlarım dipliner sürmeyi deneyin çünkü fırçası sert daha kolay ve rahat sürülüyo:)

Resim baya kalitesiz üzgünüm ama örnek olsun ahah bi de burnum çok büyük çıkmış

dipliner çekicem diye hiç abartısız yarım saat ugraşıyorum ya..simetri problemim var eşit olsun istiyorum ama çok zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…