Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Bu kadar negatif olmayın ya burası destekleşme yardımlaşma uygulaması değil mi. Önerisi olan birinden yardım istiyorum akıl akıldan üstün derler. Boşan nedir?
500 yaşına gelmiş adam değişmez. Her lafa negatif, yok linç diye vızıldanıyorsun da evlilikte sıralamayı yanlış yapmışsın biz ne yapalım? Gerçekler bunlar. Ayrıca her tedaviyi denedim demiştin ama doktora gitmemişsin?

Sanki evliliğin 1 ay önce başlamış gibi eşim romantik olsun bilmem ne diyorsun bu zamana kadar ne yaptınız onu anlamadım ben.

Ayrıca 4 yıl ilişkiye girmeyip sabırla bekleyen adam bana garip geldi siz cinsel hastalıklar için bi test mest yaptırın bence. (Buna da negatif dersin sen şimdi)

500 yaşına gelmiş adam değişmez. Her lafa negatif, yok linç diye vızıldanıyorsun da evlilikte sıralamayı yanlış yapmışsın biz ne yapalım? Gerçekler bunlar. Ayrıca her tedaviyi denedim demiştin ama doktora gitmemişsin?

Sanki evliliğin 1 ay önce başlamış gibi eşim romantik olsun bilmem ne diyorsun bu zamana kadar ne yaptınız onu anlamadım ben.

Ayrıca 4 yıl ilişkiye girmeyip sabırla bekleyen adam bana garip geldi siz cinsel hastalıklar için bi test mest yaptırın bence. (Buna da negatif dersin sen şimdi)
Hayır demem. Evet eşim sabırla bekledi. Kimseye gitmedi. Cinsel hastalığım yok eminim bundan. İlişkiye yeni görebildiğim için benim evliliğim yeni başladı. Bence. Doktora neden gitmediğimi de yazdım.

Avcumun içine alabiliğim şeye ben koca demem. Bi de seks karşılığı istediğimi yapsın peşimde dolansın olayına da karşıyım. Aksine ben üzerine giderim. O çabalasın her seferinde tam performans için. Bana ne karşiim
Belkide sizin yaptığınız gibi yapsam tam mutluluğu yakalarım. 😊

Katılıyorum. Cicim aylarında çocuk yapıp hamilelik lohusalık görüp kilo alıp verip 4 sene sonra seks yapmış olmanız zamanı döndürmüyor. Balayı dönemi seksle başlasa da sadece seksle gitmiyor.

İlk aylarda birlikte uyumalar uyanmalar birlikte özel yemekler hazırlamalar, birlikte gezmek tozmak hepsi çok heyecanlı gelir sekste üstüne tuzu biberi olur mis gibi bir dönem yaşarsınız. Şu an siz yıllarca zaten birlikte gezmiş tozmuş yaşamış uykusunda horlamasını bile duymuşsunuz karşılıklı olarak. Heyecanlanacak cicim aylarına döndürecek bir şey değil seks yapmanız.

Eşiniz zaten kendini rahatlatıyordu o dönemde ama dönüp yanınıza yatıyordu. Şimdi sekse başlamış olmanız rutinden çıkmak için farklı fantezi kıyafeti alıp ortamı alevlendirmeye çalışmaya benziyor. Beklentileriniz düşürüp keyif almaya bakarsanız daha mutlu olursunuz. Öküzleri de değiştiremezsiniz. Yıllar sonra yaptığınız seksten keyif almaya bakın.

Dürüst cevap istiyorsunuz ancak gelen en doğru cevapları linç olarak değerlendiriyorsunuz. Hakaret olmadığı sürece herkes burda kendi gerçeklerini kendi düşüncelerini söylüyor linç etmek için değil, size uymuyorsa farklı mecraları deneyebilirsiniz.

Saygı duyuyor ama genelde onun dedikleri olur ben çok diretmem. Diretsem kavga çıkar falan filan. Canavar ailesine karşı beni hep savunur ne istersem alır. 4 yıl ilişkiye giremedik onu bile sabırla bekledi. Ama ben romantiklik istiyorum
Direttiginizde kavga çıkıyorsa saygı duymuyordur. Ne konuda direttiğinizi bilmiyorum tabi.

Yani 4yılda anca yenmişsin vajinismısu geç kalınmış bir durum bence 🤦🏼‍♀️
Evde sözünüzün geçmesi cinsellikle ne alaka anlam veremedim.

Merhaba canım hemcinsler. 4 yıllık evliyim ve vajinusmustum yeni yendim. Bi ilişkide cinsellik çok önemli. Eşimi avucumun içine almak istiyorum gözlerimin içine baksın istiyorum her dediğimi yapsın istiyorum 😅 fazla cilveli biri değilim. Sizce napabilirim? Çok cilveli olmak istiyorum. 7/24 beni düşünsün bana karşı çok ince olsun istiyorum. Aşkımızı daha da kuvvetlendirmek için neler yapmalıyım var mı öneriniz ? ❤️
4 yıl boyunca vajinusmus karısına kötü davranmadiysa daha ne kadar eline alacaksın ?

Hayır demem. Evet eşim sabırla bekledi. Kimseye gitmedi. Cinsel hastalığım yok eminim bundan. İlişkiye yeni görebildiğim için benim evliliğim yeni başladı. Bence. Doktora neden gitmediğimi de yazdım.
İşte o size göre. Adama göre yeni başlamadı. Sıralamayı bozup evde yaşayan üç yaş çocukla evliliği ilk zamanlarına döndüremezsiniz zaman makineniz yoksa.
Çocuk öyle bir şey değil.
Siz dört sene aynı evde yaşamış bazı heyecanlı dönemleri geçmişsiniz.
Çocuk doğmuş, çocuklu hayata geçmişsiniz.
Dört sene sonunda cinsel birleşme oluyor diye bunlar değişmez.
Bir şeyleri kullanıp eskitip sonra etiket takınca yeni haline dönmesni beklemek oluyor bu.
İlk sene doktora gidip yenecektiniz, bir kaç sene sonra artık cinsel hayat evlilik rutine binince çocuk yapacaktınız.

Merhaba canım hemcinsler. 4 yıllık evliyim ve vajinusmustum yeni yendim. Bi ilişkide cinsellik çok önemli. Eşimi avucumun içine almak istiyorum gözlerimin içine baksın istiyorum her dediğimi yapsın istiyorum 😅 fazla cilveli biri değilim. Sizce napabilirim? Çok cilveli olmak istiyorum. 7/24 beni düşünsün bana karşı çok ince olsun istiyorum. Aşkımızı daha da kuvvetlendirmek için neler yapmalıyım var mı öneriniz ? ❤️
Bu ne koca aşkıymış yaa, hiç mi çoraplarını fırlatınca, içtiği bardağı sağa sola bırakınca, ya da banyoda aynayı kirletince kızmıyorsun?

Bu kadar femme fatale olmak için yanıp tutuşan bir kadın, güya eğitimli ve çalışan bir kadın terapi almayıp dört sene sonunda anca kremle yapabiliyor. Bunu da başarı olarak algılıyor. Hiçbir mantıklı izahı yok şunun.
Evlendiğim güne kadar vajinusmusun v sini bilmiyordum. Severek evlendim. Yapamadım bir türlü ilişkiye giremedim. İnternetten çok yazılar okudum. Kendi çabamla bişeyler yapmaya çalıştım. Bulunduğum bölgede bu alanda doktor yoktu. Dilatör parmak egzersizi falan yapmaya çalışıyordum. Olmadı yine. En son kremle yendim. Size göre başarısızlık olabilir ama bana göre başarı. Kremle dahi bir çok kişi başaramıyor yapamıyor burda çok kişiyle tanıştım. Size göre mantıksız gelen şey bana göre mantıklı. Umarım hiç bir zaman tanışmazsınız bu belayla

Bu ne koca aşkıymış yaa, hiç mi çoraplarını fırlatınca, içtiği bardağı sağa sola bırakınca, ya da banyoda aynayı kirletince kızmıyorsun?
Evet kızıyorum tabikide. Size göre koca aşkı olabilir. Ama bana göre benim istediğim şey çok farklı boyutlarda

X