Kocayı avucunun içine alma taktikleri

İşte o size göre. Adama göre yeni başlamadı. Sıralamayı bozup evde yaşayan üç yaş çocukla evliliği ilk zamanlarına döndüremezsiniz zaman makineniz yoksa.
Çocuk öyle bir şey değil.
Siz dört sene aynı evde yaşamış bazı heyecanlı dönemleri geçmişsiniz.
Çocuk doğmuş, çocuklu hayata geçmişsiniz.
Dört sene sonunda cinsel birleşme oluyor diye bunlar değişmez.
Bir şeyleri kullanıp eskitip sonra etiket takınca yeni haline dönmesni beklemek oluyor bu.
İlk sene doktora gidip yenecektiniz, bir kaç sene sonra artık cinsel hayat evlilik rutine binince çocuk yapacaktınız.
Doktora gidemedim. Çocuk hiç beklemediğim zaman oldu. Vajinusmusum diye çocuğu aldırmadım kusura bakmayın

Yani 4yılda anca yenmişsin vajinismısu geç kalınmış bir durum bence 🤦🏼‍♀️
Evde sözünüzün geçmesi cinsellikle ne alaka anlam veremedim.
Evet çok geç kalınmış bir durum farkındayım. Tekrar yüzüme vurduğunuz için teşekkürler siz söylemeydiniz ben unutmuştum. Evde tek benim sözüm geçsin demiyorum. Sadece daha çok aşkla bakalım birbirimize. Daha fazla romantik olalıö

Evlendiğim güne kadar vajinusmusun v sini bilmiyordum. Severek evlendim. Yapamadım bir türlü ilişkiye giremedim. İnternetten çok yazılar okudum. Kendi çabamla bişeyler yapmaya çalıştım. Bulunduğum bölgede bu alanda doktor yoktu. Dilatör parmak egzersizi falan yapmaya çalışıyordum. Olmadı yine. En son kremle yendim. Size göre başarısızlık olabilir ama bana göre başarı. Kremle dahi bir çok kişi başaramıyor yapamıyor burda çok kişiyle tanıştım. Size göre mantıksız gelen şey bana göre mantıklı. Umarım hiç bir zaman tanışmazsınız bu belayla
Yol tanışmıştım. Ben 6-7 ay vajinismusla uğraştım. Kendi başıma halledemeyeceğimi anladıktan sonra bu konuda uzman bir doktor araştırdım. Terapiyle 3-4 seansta hallettim. Toplam süreç doktorla tanışmadan başarılı bir ilişkiye kadar bir hafta sürdü. Ve bunun için o doktora şehir dışından gelen bir sürü kadın vardı. Sencesi bencesi yok bu işin. Net bir başarısızlık örneği sizinki. Çocukla da taçlandırmışsınız olmayan cinselliğinizi, tam olmuş. Yerinizde başka bir kadın olsa geçerli sebeplerini az çok tahmin edebilirim ama belli ki siz o profilde biri değilsiniz. İnşallah bundan sonra toparlarsınız ama eşi köle etmeyi unutun yine de. Bunun onunla ilgisi yok.

ayakkabılığı düzenleyince silip bırakıyorum. Böyle olsa işe yarar mı 😅
hayır ayağındayken silmelisiniz, silerken eğildiğinizde göğüs dekoltenizi göstermelisiniz, ama haberiniz yokmuş gibi olacak. Sonra kalktığınızda saçınızdan bir perçem hafif terden yüzünüze yapışacak, elleriniz kirli ya ayakkabı sildiniz, "ay canım şu saçım yapıştı bir arkaya atabilir misin" diyeceksiniz.

Soruyu anlamadınız yendikten sonraki süreci soruyorum ben yendim dediniz ya ondan sonraki süreçten bahsettim
Kremi her geçen gün daha az sürüyorum. Daha farklı pozisyonlarda yapıp alışmaya çalışıyorum. Farklı pozisyonlarda yaptığımı görünce daha fazla mutlu oluyorum. Mesela bu akşam kremsiz deneyeceğim.

hayır ayağındayken silmelisiniz, silerken eğildiğinizde göğüs dekoltenizi göstermelisiniz, ama haberiniz yokmuş gibi olacak. Sonra kalktığınızda saçınızdan bir perçem hafif terden yüzünüze yapışacak, elleriniz kirli ya ayakkabı sildiniz, "ay canım şu saçım yapıştı bir arkaya atabilir misin" diyeceksiniz.
Bu kadarına gerek yok gibi. Güldürdünüz

Bulunduğum bölgede bu alanda tedavi veren kimse yok. En doğuda yaşıyorum. Başka şehire gidemedim. Belki bahane ettim belki başka sebepler. Kendi çapımda bişeyler yapmak istedim.
Bir tanıdığım tedavi için İstanbula gitti , siz de 4 yıl beklemeyip gidebilirdiniz, büyük zaman kaybı 4 yıl...

Kremi her geçen gün daha az sürüyorum. Daha farklı pozisyonlarda yapıp alışmaya çalışıyorum. Farklı pozisyonlarda yaptığımı görünce daha fazla mutlu oluyorum. Mesela bu akşam kremsiz deneyeceğim.
Prezervatif ile deneyin zamanla alışırsınız, o şekilde kreme gerek yok baya kolay olur alışana kadar ...

Bir tanıdığım tedavi için İstanbula gitti , siz de 4 yıl beklemeyip gidebilirdiniz, büyük zaman kaybı 4 yıl...
Evet büyük zaman kaybı. Yapabildikten sonra bunun için mi beklemişim bu kadar diye çok kızdım kendime. Ama günün sonuna baktığımda yenmişim. Er yada geç. Bu illetten kurtulmuşum. Bunun mutluluğu içimde kelebekler uçuşturuyor

Evet büyük zaman kaybı. Yapabildikten sonra bunun için mi beklemişim bu kadar diye çok kızdım kendime. Ama günün sonuna baktığımda yenmişim. Er yada geç. Bu illetten kurtulmuşum. Bunun mutluluğu içimde kelebekler uçuşturuyor
Bu sorunu aşmanıza sevindim , bence bundan sonra ilişkinizi renklendirmeye çalışın, eşiniz size saygı duymalı bunun cinsellikle ilgisi yok ama sınırlarla ilgisi var , size Tülay kök ün sınırlar serisini öneriyorum, YouTube dan ulaşabilirsiniz...

Prezervatif ile deneyin zamanla alışırsınız, o şekilde kreme gerek yok baya kolay olur alışana kadar ...

Bu sorunu aşmanıza sevindim , bence bundan sonra ilişkinizi renklendirmeye çalışın, eşiniz size saygı duymalı bunun cinsellikle ilgisi yok ama sınırlarla ilgisi var , size Tülay kök ün sınırlar serisini öneriyorum, YouTube dan ulaşabilirsiniz...
Bakacağım muhakkak. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için

Ben de İstanbul’da bir doktora gidecektim. Önce yaşadığım güneydoğu şehrindekini denemek istedim. Ve gittiğim doktora çevre illeri geçtim, daha doğudaki uzak şehirlerden gelenler de vardı. Millet ya parasına kıyamıyor, ya kocadan izin koparamıyor. Yoksa neden yapılmasın?

Doktora gidemedim. Çocuk hiç beklemediğim zaman oldu. Vajinusmusum diye çocuğu aldırmadım kusura bakmayın
Ay yapmayın Allah aşkına eski konulara yazdıklarınız silinmiyor. Evliliğin ikinci ayında oldu sadece ucuyla oldu ama ben belime yastık koyup yattım demişsiniz. Daha ilişkiye giremeden belde yastıkla yatmışsınız iki aylık evliyken
Kendiniz iyileşmeden hamile kalmak için çabalamışsınız
Şimdi işte o hataları başa döndüremezsiniz.

Son düzenleme:
X