EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

slm kızlar albüm ekledim ama olmadı sanıyorum ( resimlerimi görebiliyomusunuz ??

:sm_cool:gördüm cok cicisin canim cok yakisiyorsunuz birbirinize allah mesut etsin tatlim.:lepi:

mlisa insallah burdada görürüz fotolarini bende simdi gördüm allah ayirmasin sevenleri

Acelyaelifcim nasilsin? Bizimkiler milli maci seyrediyolar firsattan istifade bende nete kactim

saol meltemcim bomba gibiyim. bizim evde oglumdan baska maca bakan yok kendiside gidiyor zaten fubola o yüzden cok seviyor hem oynamayi hem seyretmeyi.

Çok saol açelyacım evet seninde dediğin gibi çevremdeki insanlar bunca olumsuzluklara rağmen ne kadar güçlü olabildiğimi için bana gıpta ile bakıyorlar.Ama herşey Allahtan derdide verdiği gibi sabrıda veriyor.İzmire geldiğinizdede mutlaka görüşmek isterim.by...Bu arada ben mlisanın resimlerini nereden görebilirim

aysecim mlisa nin burdaki ismi üstüne tikla acilan kutucukta profili diyor onu sec mlisa nin profili acilinca sag tarafta albüm e tiklayinca fotolari görebilirsin bu sayfadan cikmadan.

evet aysecim ayni meltemin dedigi gibi bakabiliyorsun. ac bak cok tatli cikmislar. mllisa meltem siz nasilsiniz canim? ben araba davasini kazandim adam kuzu gibi saydi parayi elime ya böyle olur iste yanlis tasa toslarsan. bu arada iznim bitmek üzere hafta sonu basliyorum gene ne cabuk gecti bir hafta bu aradada pek bir faaliyette bulunamadim gecen cumartesi haric iyki meltemle ve ballerinayla blusmusuz.bu aksam esimle yemege sinamaya falan gitmek istiyoruz bakalim gerci bizim sagimiz solumuz belli olmaz bakarsin bilordo oynamaya gideriz ama kesin bir yelere cikmam bir seyler yapmam lazim. aslinda ben danz etmeyi cok seviyorum ama benimki malesef hic gelemez öyle seylere yazik gerci benim hatrim icin bir kac kere geldi benimle ama cok sikiliyor dans ederken bende israr etmiyorum canim isedimi arkadaslarla gidiyoruz bizde. aslinda salsa yi falan cok seviyorum bir ara kursa gidiyordum ama cuma günlleriydi aksam isten sonra yorgun argin gidiyordum valla cok iyi geliyordu ama benim gittigim yer kursu kapatti sinir oldum baska yerede bakmadim bir daha bakalim eger kendime yoldas bulursam belki baslarim gene. neyse kizlar benden simdilik bu kadar gene görüsmek üzere hoscakalin.

evet aysecim ayni meltemin dedigi gibi bakabiliyorsun. ac bak cok tatli cikmislar. mllisa meltem siz nasilsiniz canim? ben araba davasini kazandim adam kuzu gibi saydi parayi elime ya böyle olur iste yanlis tasa toslarsan. bu arada iznim bitmek üzere hafta sonu basliyorum gene ne cabuk gecti bir hafta bu aradada pek bir faaliyette bulunamadim gecen cumartesi haric iyki meltemle ve ballerinayla blusmusuz.bu aksam esimle yemege sinamaya falan gitmek istiyoruz bakalim gerci bizim sagimiz solumuz belli olmaz bakarsin bilordo oynamaya gideriz ama kesin bir yelere cikmam bir seyler yapmam lazim. aslinda ben danz etmeyi cok seviyorum ama benimki malesef hic gelemez öyle seylere yazik gerci benim hatrim icin bir kac kere geldi benimle ama cok sikiliyor dans ederken bende israr etmiyorum canim isedimi arkadaslarla gidiyoruz bizde. aslinda salsa yi falan cok seviyorum bir ara kursa gidiyordum ama cuma günlleriydi aksam isten sonra yorgun argin gidiyordum valla cok iyi geliyordu ama benim gittigim yer kursu kapatti sinir oldum baska yerede bakmadim bir daha bakalim eger kendime yoldas bulursam belki baslarim gene. neyse kizlar benden simdilik bu kadar gene görüsmek üzere hoscakalin.sositososito:dance:

acelyaelifcim iyim canim hava berbat ne cok yagmur yagiyo ya. Keske yakin olsaydik benimde gezesim geldi bak simdi.Esimde ben gelmeden önce her ctesi dansa giderdi ben geldim cocuk oldu eve tikildik kaldik simdide kendi istemiyo
Bu ögleden sonra bahsettigim yan komsum kalca kemiginden ameliyat olacak bende onlarla olayim diyorum belki bi ihtiyaclari filan olur yanlarinda bulunayim bu ara hep onlar bana destekti.Kiloluda adam nasil olacak ameliyati allah korusun bakalim.
Gene is güc kosturmaya basliyomusun kolay gelsin arkadasim bak bu ctesi hava kötü iyiki bulusmusuz gecen hafta bende netten 2 yere is basvurusu yolladim ptesi de arbeitsamt a gidiyorum dua et bana .

Acelyaelifcim simdi farkettim araba davasini almisin süper valla bak buna cok sevindim. Cok iyi yaptin ya kovalar bu ara sansli gidiyo para konusunda insallah daha iyi olursunuz.

saol canim. komsuna gecmis olsun. elbette dua ederim sana merak etme is arayan bulur sana iyi sanslar canim.

kızlarrrrrrrrrrrrrr nasılsınız bakalım gördüğüm kadarıyla keyifler yerinde aman allah bozmasın inşallah ben buralardayım bildiğiniz gibi mahkeden gün bekliyoruz hayırlısıyla bi gelseydi de güzel güzel günler yapsaydık sizlerle açlyaelfcim davanı tam bilmiyorum ama kazanmışsın hayırlı olsun :)) meltemcim sende iş mi arıyosun ben buldum burda geçici çalışıyorum bile :)) o yüzden akşamları girebliyoum nete :)) hayırlsı olsun evde olmak çok sıkıcı helede çalışma hayatına alışmış kişiler için .. ama düşünüyorumda belkide evimde kocamla olsam böle düşünmem bilmiyorum yani benimde kafam karışık duygularım birbirine girmiş vaziyette yani evliliğimin bile tadına varamadım ki daha 13 aylık evliyim kocamla 4 sefer biraraya geldik ne bilim tuhaf işte kızlar konu nerden nereye geldi bak meltemcim allah hayırlısını versin inşalh öpüyorum sizleri kendinize iyi bakın olur mu:))

ayseyildizccım merhaba
nasılsın cnm ara ara yaz neler olmuş bi değişiklik varmı cnm ??
irtibatı kesmeyelim olurmu

saol mlisacim. sende insallah buraya gel alis biraz cik burdaki hayata sonra sende calismak istersin orda calisiyorsun zaten yani sende zaten evde duramassin insan sikiliyor ben zaten hep kadinlarin calismalari taraftariyim hem eve katkilari olur hemde öz güvenini kaybemezler. insallah canim bir an önce kavusursun kocisine gelirsin buraya ne güzel bak simdiden dostlar edindin kendine bizlerde seni tanidik sen hele buraya gel bulusuruzda. ayse den bir kac gündür haber yok bende bakip duruyorum. aysecim gercekten mlisaninda dedigi gibi irtibati kesme canim biliyorum sen üzülüyorsun ama bizler burada haber bekliyoruz senden. mlisacim davamin hikayesini anlatmistim tekrar anlatmayim uzun olur simdi ama kazandim ya önemlisi o. simdilik hoscakalin kizlar.

ohhh be! slm. kizlar! kac gündür giremiyordum kulube tasiniyoruz falan yaziyordu. özlemisim burayi. sizlar nasilisniz? neler yaptiniz.

a.s.
ohhh be! slm. kizlar! kac gündür giremiyordum kulube tasiniyoruz falan yaziyordu. özlemisim burayi. sizlar nasilisniz? neler yaptiniz.
walla yaaa o neydi öle bende anlamadım şükür kavuşturana alışmışım walla 2-3 gündür bi boşluk warmış gibi hissettim kendimde öpüyorum sizleri
a.s.

acelyaelifcim mlisacim nasilsiniz ? Acelyacim aynen özgüven yerlerde sürünüyo calismayan kadin icin. Ne is oldugu ilk zaman önemli diil ilk adimi atmak icin kafadan daldim bilmiyorum sonra ordada sorun cikarsa cikacak napalim bu dünyada hic biyer sorunsuz diil. Ben haber beklerken burdaki kursun 6 kitabi var actim onlari bastan tekrar yapiyorum cd lerini filan dinliyorum. Zaten karmakarisik oldugu icin gittigim kurslar en sonunda kendim evde calisiyodum ama sertifikam yok. Ya dedim en iyi güven bu sekilde gelir bana bidaha bastan alayim su kitaplari bilipte konusamadigim ne var diye . Iyide oldu bildigim cogu seyi kullanamyorum konusurken ne ise yaradi. Evle kafayi sarmayi biraktim herkes ne hali varsa görsün ya bn kursa gider gibi oturup dersimi calisiyorum oglan yokken. Tamam dedigim zaman gidip sertifika sinavina girerim daha sonraki basvurularimda sertifikada belki bi ise yarar diye düsündüm.Henüz bi is görüsmesine gitmedim ama her an cagrilma ihtimalim üzerine almanca calisiyor olmamda gittigimde isime yarar. Zaten baska ne varki bu memlekette yapacak otur almanca calis hic bisi yapamazsan. Ne kadar biliyorum desen nasil olsa bilmedigin bisi cikiyor dipsiz kuyu gibi. mlisa ne güzel bak calismak kafayi dagitir insallah mahkemedende hayirli sonuclar alirsin buraya geldiginde calismak daha kolay gelir. Cok sanslisin bak geldinmi biz karsilicaz seni hep sansliyim de mahkemeyede yansisin sansin Burdan sana ne haberler verelim bilmiyorumki agaclarda tek tük yaprak kaldi sonbahar dökülüyor hepsi bana isciksin oturup yayilmiyim diye:) Bende bekliyorum son yaprak düssün temizlik yapicam. Simdi bu sana acayip gelir Tr de kimse sokak süpürmez ya burda bol bol görürsün.Bide sana nacizane tavsiyem orda kullandigin özel neyin varsa yedek bir tane cantana koy gelirken gerci bize sordunmu hemen deriz aynisi nerde hangi dükkanda bulursun diye ama insan ilk geldiginde bir tuhaf oluyor ne nerde diye.Elini attinmi eline gelsin.Mesela ben sac boyami getirmedigime cok pismanim bi türlü istedigim gibi bir boya bulamadim burda. Bir sürü var tabi ama tamam bu olur diyip aldigin olmuyo iste deneye deneye bisiler bulmaktan daraldim burda . Bu ara herseyden bi darladim bakalim sonum ne olacak.
Elifcim bu arada isi olmadigi halde herseye karisip herseye burnunu sokanlar icin argoda güzel bi cümle var mi? Bak cok ihtiyacim var ama bu tür laflari bulamiyorum :)))))) Sansüre girerse özeldende yollayabilirsin söyledikce seni anarim :))
Ben kactim görüsmek üzere iyi bakin canlarim kendinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…