Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

daha belanı arama seni karısı ile karısını sen ile aldatmış daha aldatmakta master yaptığını nasıl kanıtlamalı.para ile bir kadınla birlikte olurken basılmış.bu da üstüne tüy dikmiş daha ne olsun.

Ekmek parama engel oldu diyorsunuz da az bile yapmış. Başkası olsa tüm işyerine duyururdu sizi rezil ederdi. Sicilinize işletirdi yine vicdanlı kadınmış yazık. Keşke yapsaymış gerçi sizin gibi iş ahlakı, vicdanı olmayan insanlar aç sefil sürünsünler.
Altı aylık bebeğini kaybetmiş kadıncağız hala geri mi dönsem diyorsunuz. Dönün gerçi. Evladını bi tarafının peşinde koşup kaybedip hala karı kız peşinde koşan merhametsiz pislil adamlara layıksınız.
Hatta evlenin sizi de böyle aldatsın kadının yaşadıklarını yaşatsın.
Müstehaktır

Evliliginin mutsuzluguna beni cok inandirdi. Ben de bosluktaydim sanirim nisanlimdan ayrilmistim. Kandim. Bebek icin cok uzuldum ama kadin icin baslarda ki kadar uzgun degilim. Bassagligi mesajima karsilik olarak bana cok agir konustu. Hep beni sucladi. Ona benim ayarttigimi soylemis. Isyerinden gitmesi gereken ben degildim. Kandirildim sonucta.
Ay kandın mı sen kıyamam. Ama üzülme düşmez kalkmaz bir Allah dışarda evliliği kötü gidip karılarını zorla hamile bırakan onca erkek var. Yenisine kanarsın artık.:sinirli:

eğer gerçeksen sen ve senin gibileri Allah bildiği gibi yapsın piss yuva yıkıcılar böyle pişkin insanların bu platformda olmasından çok rahatsız oluyorum kendi adıma. Bide ekmeğimden etti diyo aklın ekmeğinde miydi ki senin . Eğer gerçeksen nasıl bebeğini erken doğum yaptı öldü diyebiliyosun sen nasıl bi omurgasızsın. Sana çok güzel şeyler derdim de yeri değill

Benim babam yok ve annem temizliklere giderek bizi okuttu. O donemde anneme ve kardeslerime ben bakiyordum. Issiz kalmak bizi cok zorladi. Kadin annemi arayip otelleri soyledi. Annem hastalandi. Zor toparladim evdeki durumlari. Ben de zor gunler gecirdim ama gonlum kaydi ne yapayim? Ben dogruyu yaptim demiyorum ama kalbimde istiyor. Akil danismak istedim ama onyargiyla hakarete ugradim.

Bu kadar ekmek parası için çalışmaya muhtaç insan fingirdemeyr yer aramaz oturur işini yapar.
Evli adamlarla orda burda yatıp kalkana ne denir bilirsiniz. Ananızı babanızı düşünecek olan sizsiniz elin kadını değil. Metreslik yapacağınıza ekmek paranızı siz düşünseydiniz

Benim babam yok ve annem temizliklere giderek bizi okuttu. O donemde anneme ve kardeslerime ben bakiyordum. Issiz kalmak bizi cok zorladi. Kadin annemi arayip otelleri soyledi. Annem hastalandi. Zor toparladim evdeki durumlari. Ben de zor gunler gecirdim ama gonlum kaydi ne yapayim? Ben dogruyu yaptim demiyorum ama kalbimde istiyor. Akil danismak istedim ama onyargiyla hakarete ugradim.
[/QUOTE
Bu kadar ekmek parası için çalışmaya muhtaç insan fingirdemeyr yer aramaz oturur işini yapar.
Evli adamlarla orda burda yatıp kalkana ne denir bilirsiniz. Ananızı babanızı düşünecek olan sizsiniz elin kadını değil. Metreslik yapacağınıza ekmek paranızı siz düşünseydiniz
Ya annesi temizlik parasıyla kızını okutsun. Kızda otellerde evli adamlar ile hallensin. Rabbim evladın da hayırlısı.

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
:) yatak odalarına kamera mı koydun nereden biliyorsun
Bence adama şans ver tam birbirinize göresiniz

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
Sürekli aldatma peşinde olan adama şans mı vermek istiyorsun bir de.Ayrıca erkeklerin hepsi aynı eşimi sevmiyorum,evliliğimiz kötü boşanıcam diyorlar siz de bunu yiyorsunuz,işte bana böyle böyle dedi boşanıcaktı diye kendinizi savunuyorsunuz.Sizin haklı tarafınız yok adam eşinden ayrı evde yaşasa boşanmamış olsalar yine bir nebze dicem.Sizin yaptığınız ahlaksızlıklık,ne yazık ki böyle ahlaksızlık yapanlar çoğaldı günümüzde

Beni bir tek siz anladiniz. Tesekkur ederim yaklasiminiza. Ama ben esinin onu zorladigini dusunuyorum. Bu 1 sene icerisinde kadin evlilik danismanina psikolaga da goturmus onu. Ama yine aldatmis demekki sevmemis cidden. Baska bir rahatsizlik olsa duzelirdi.ama beni gercekten seviyorsa aldatmaz. Bu ihtimal varsa guzel olur hersey.ama terside olabilir. Bu sebeple yazmistim buraya ama bir suru hakaret yedim

Demek ki sevmemiş değil. Demek ki şer..siz miş denir.
Evli bir adamın hala nikahlı olan karısını aldatmasının gerekçesi olamaz. Hep aynı hikaye, ve nedense hep de inanılır bu hikayeye. Aramız kötü, boşanacağız, zorla evlendik, vb... hop kadın hamile.
Kadın boşanmasa eminim adam boşanmayacaktı.
Siz onu sevdiğiniz! için mantıklı ve doğru olanı göremiyorsunuz. Ama bu adam ile siz de bir gün o kadının durumuna düşersiniz.

Evli adamla otellerde gunluk kiralik dairelerde birlikte oluyorsun ve kadin bebegini kaybediyor hala da ekmegimle oynadi diyebiliyorsun pes!
Ben de serefsiz esimin bir pislik aldatmasi sonucu bebegimi kaybetmistim o kadini cok iyi anliyorum gozlerimden yaslar akti okurken eskilere döndüm. Bunun bedelini cok agir odemeniz dileklerimle!!!

Evliliginin mutsuzluguna beni cok inandirdi. Ben de bosluktaydim sanirim nisanlimdan ayrilmistim. Kandim. Bebek icin cok uzuldum ama kadin icin baslarda ki kadar uzgun degilim. Bassagligi mesajima karsilik olarak bana cok agir konustu. Hep beni sucladi. Ona benim ayarttigimi soylemis. Isyerinden gitmesi gereken ben degildim. Kandirildim sonucta.
Ya sen hangi tür bi insansın ya cinsin cibilliyetin nedir??? Bide utanmadan yerin dibine gireceğine kadına baş sağlığı mjı yazmışsın pes! Keşke yerin dibine girsen de bidaha çıkamasan!!!

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
EVet bir şans vermelisiniz tabi ki. Sizle evliyken başkalarına mutsuzum ayrılıcam aile baskısıyla evlendim diyip önüne gelenle düşüp kalkması için, hamileliğiniz o döneme rast gelirse bebeğinizi kaybetmeniz için, sonra sizi yarı yolda bırakıp başka biriyle orda burda tek gecelik ilişkiler yaşaması için, sonra buraya konu açıp ben ne yaptım diyebilmek için bir şans vermelisiniz.

Adam zaten beş para etmez de sizin de ne olduğunuzu bulamadım. Bir de lütuf gibi haksız yere işimden ettiği halde üzüldüm yazmışsınız. İş yerine sizi rezil etmediğine dua edin.

Adamın sizi sevdiğini düşünecek kadar saf olamazsınız değil mi?

Bir de bu saatten sonra adamla ne yaşarsanız yaşayın, ama lütfen korunun bir sabinin daha günahına girmeyin.

X