evlisiniz ve aklınızda başka bir erkek var

namus bekçiliğiyle alakası yok bence,başka biri aklıma geldiğinde içim hala sızlıyosa yeni bi ilişkiye başlamak hem kendini hem karşındakini kandırmaktan öteye geçemez,hayatta herşey olabilir ama bu kadar da normal karşılamamak lazım bazı şeyleri,aynı şeyi yapan bizim kocamız olabilirdi o zaman ne düşünürdük?:sm_confused:

Aklında başka biri var ve sen tutup bir başkasıyla evleniyorsun yanlış bence.Hem kendin acı çekersin hem de evlendiğin kişiye yazık günah.Günümüz de bu örnekler çok.Hergün buna benzer konuları gazetelerde okuyorum ve tv lerde izliyorum.Örnek veriyim çocuk yapıyorlar sonra aklında olan kişiye kaçıyo kadın.Adam ve çocuk ortada kalıyor.Olan da adama ve çocuğa oluyor.

ben aklımda ve kalbımde olan ınsanla evlendım, gecmıstekı bır ıkıncı ınsan kalbımde barınamaz ama gecmısınde bır suru sey yasamıstır ınsan, ortaokulda bır platonık askım vardı hala gorurum onu:) benım nısanlandıgıma da, evlendıgıme de ve bebegımın olduguna da sahıt oldu arasıra karsılasırız bır akrabama gıttıgımde, bakmam hıc yuzune hatta esıme de cok anlatmısımdır o esımı gordugunde enıste dıye hıtap eder bana merhaba dedıgı zamanlar da oldu, hal-hatır sordu ama ben yuzune bıle bakmadan kısa cevaplar vererek konusmasını engelledım cunkı benı sevıyor gıbı bır hıs var ıcımde ve bu benı rahatsız edıyor aslında hıc karsılasmak, yuzunu bıle gormek ıstemıyorum... esımı hıckımseye degısmem...
bır de unıversıtedeyken bırı vardı kısa surdu ınternette tanısmıstık, bır kez yuzunu gordum sonra kendınden uzaklastırdı benı, ben kotu bır ınsanım dıye ayrıldı, o ayrılıs bende garıp bır dusunce bıraktı... ona aıt ıcımde hıcbır hıs, uzuntu vs.. kalmadı ama onun adını ogluma koydum sadece guzel bır ısım oldugu ıcın ogluma adını soyledıgımde aklıma bıle gelmıyor sımdı bu konuyu dusununce aklıma geldı.. zaman zaman aklıma gelıyor bu cok normal aceba evlenmıs mıdır, mutlu mudur dıye! ama bu kadar oteye gıttıgınde kendını de senı sevenı de kandırmıs olursun, ben esımı 5 sene bekledım en buyuk hasretım, askım; hayat arkadasım oldu, en buyuk mutluluk bu degıl mı?:) bıraz da ıyımser bakmak lazım, ben de ılk okudugumda hemen savunmak, karsı bır tavır almak ıstedım ama hemen kotu yorum yapmayıp bıraz dusununce ınsan daha anlayısla karsılayabılıyor... yazarken yanlıs kelımeler secse de arkadasımız boyle bırseyı kastettı sanırım:)

Aklım da kalbim de tamamen ona ait olmadan ben onla evlenmem..O nedenle de aklımda ondan başkası olmaz..

böyle bir evlilikden kimseye hayir gelmezdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…