Bir erkek neden eşini arzulamaz

Haklısınız bende sureklı kesin başkası var dıyorum ama keşke olsa artık kurtulsam eminim öyle bişey değil. Ailesi bana iftiralar attı dıye konuşmuyoruz . Bazen ailesiyle küs olmasına bağlıyorum ama alakası varmı ki . Yinede erkek karısını öpmek istemez mi aylarca
Aldatıyodur bacım sen fakına varmıyosundur yapan yapıyo

Merhaba ben buraya belkide aklınızın almayacağı bir soru soracağım . Kendımı çok yalnız hissediyorum 4 yıllık evlıyım ıkı erkek evladım oldu . Eşimle görücü usulü evlendık ama sonradan çok sevdık bırbırımızı. Son ıkı yıldır eşim benden çok uzaklaşıyor . Sanki ben onun karısı değilim. Haftalarca ilişkiye girmiyoruz ve onun hiç umrunda değil. Asla beni aldatmaz çok araştırıyorum yınede ama kimse yok hayatında. Zaten sureklı ısten eve evden de işe gider . Herieyimiz tam sadece beni arzulamıyor ve bu çok zoruma gıdıyor. Ben yanına gıdıyprdum o gelmesede ben istiyordum ama bi yere kadar insan dayanıyor. Arzulanmak ister kadın .Napacagımı bılmıyorum.
Siz yanaşınca ne yapıyor? Haftalarca tatmin olmadan mi geçiriyor

Yani bir erkek karısını neden istemez bir kadın için çok zor bir durum olsa gerek. Öpme sarılma da yok dediniz. Acaba eve gelince eşinizi nasıl karşılıyorsunuz? genel olarak güler yüzlü mu yoksa bir şeylerden şikayet mi edersiniz? Sizde bir kusur bulmak değil amacım yanlış anlamayın ama kadınların evlerinde daha neşeli güler yüzlü olduklarında genel olarak evlerinin havası daha pozitif oluyor. Tabi bu benim gözlemim.

X