evlisiniz ve aklınızda başka bir erkek var

E

esea

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi esea
evlisiniz ama aklınız karışık
hala eski aşkınızı unutamadınız
yazın buraya paylaşalım

• Konu Sahibi esea
Aklımda başka bir erkek olsaydı evlenmezdim ben. Tam tersini düşünsene birde ; eşinin aklında başka bir kadın var. Kimse bunu haketmez...

• Konu Sahibi esea
öyle bir durumda ne kendinizi nede evlenmeyi düşündüğünüz kişiyi ateşe atmayın lütfen..bir kalp iki kişiyi birden sevemez..kısaca eğer kafam karışıksa evlenmeyi düşünmezdim..

• Konu Sahibi esea
Ayril esinden ve o aklindaki kisiye git, onunla evlen. Evliyken akliniza eski erkek arkadasiniz girebiliyorsa, bence bu evlilik zaten birgün biter.

• Konu Sahibi esea
O zaman o insanlar eski aşklarını unutmak için evleniyor.
Evlendikleri insanı aptal yerine koyuyor.
Böyle insanlar vardır. Bunu yapan insanlara tek kelimeyle birşey demek isterdim
ama burada yazamıyorum

• Konu Sahibi esea
o kisiler mantik evliligi yaptini zannediyor
unuturum nasilsa olsa diye evleniyorlar
esine karsi cok büyük haksizlik onun ne günahi
sevmedin birisiyle bir ömür zor gecer
hic evlenmem daha iyi

• Konu Sahibi esea
Ya Bukadar Ne Tepki Verdiniz Ki Ben Anlamadim Düşünce Yani Olmayan Bir şeymi Bu Niye Imkansiz Miş Gibi Yaziorsunuzki Olabilir Nie Olmasin Erkek Aldatiorda Kadin Yapamazmi
Aklinda Biri Var Dedim Hem Hayatinda Deil Lütfen....

Bana bir an öyle gibi geldi defisfisfis ...Peki o zaman varsayım üzerine yazıyoruz yani...öyle bir şey olmamalı zaten değil misengözlerimebaksanab

OLMAMALI AMA OLABİLİRDE YA UF KAFAM KARIŞTI HA NE BİLEYİM AKLIMA GELDİ BİRAN HERKES BENİ ZANNETTİ HA
KİM NE YAPARSA YAPSIN YA

İnsan hayatında hiç virgüllerle yaşar mı Allah aşkına..

Cümlenin içinde virgül varsa,o cümle sonlanmamış demektir..
Eski ilişkimi kafamdan atmadıkça yani noktayı koymadıkça yeni bir ilişkiye yelken açmam..Daha doğrusu evliliğe yelken açmam..
Bu evlilik çocuk evciliği değil ki? Ne demek hem evliyim,hem eski aşığımı gece gündüz düşünecem..Eşin günahı ne?

Bana çok ters bir düşüce..
Seviyorsam sevdiğimi alırım,alamazsam da paşa paşa unuturum..Yoksa ne eşimin ne de evlatlarımın yüzüne bakacak yüzüm olur.Herşey bundan ibaret..

allah korusun ne basima gelsin
ne karsima cikarsin

evlisiniz ama aklınız karışık
hala eski aşkınızı unutamadınız
yazın buraya paylaşalım

“bir rüyadır gelir geçer
her aşk bir gün hayal olur
unutulmaz denen günler
unutulur unutulur..”

yeterli sanırım

bence bir insan iki kisiye asik olamaz. cok kötu birsey, evli olupda baska birisine asik olmak.:1no2: ben askimi unutamiyorsam neden baska biriyle evleneyim? eger askimla evlenemezsem ama onu cok seviyorsam yalniz kalirim da baska birisyle evlenmem. a.s.

ya kızlar güldürdünüz beni yani ..... arkadaş böyle bir konu açmış olabilir merak edebilir,aklına gelmiş paylaşmak istemiş olabilir hatta onun yada bir başkasının başına gelmiş olabilir ne var bunda anlayamadım herkese bu konuda fikrini sormuş lütfen sadece fikirlerinizi yazın herkesin aklında ne olduğu kimseyi ilgilendirmez ....

konuya gelincede bence çok yanlış ve haksızlık olur du karşındaki sonuçta değer görülmeyen sevilmeyen birini düşünmek başlı başına saçma bence ki evlenince de düşüneyim saçma ve kötü bir şey insanlar zaten sevmek ve mutlu olmak için evleniyor başka çivileri sökmek için değil...klava:

O zaman o insanlar eski aşklarını unutmak için evleniyor.
Evlendikleri insanı aptal yerine koyuyor.
Böyle insanlar vardır. Bunu yapan insanlara tek kelimeyle birşey demek isterdim
ama burada yazamıyorum

hah aynen öyle... cok dogru demek istemişsin arkadasım

nasıl yaniiii... diysim geldi topici okuyunca..
anlamadım ben arkadasım evli ve aklında biri var.
git bosan o zaman.. içinde kalmasın.... ( derim ben ona )

nasıl yaniiii... diyesim geldi topici okuyunca..
anlamadım ben arkadasım evli ve aklında biri var.
git bosan o zaman.. içinde kalmasın.... ( derim ben ona )

bunu yaşayan bir sürü insan var, bunu kabul etsek de etmesek de, bence arkadaşım gerçekten merak edip sormuş.

ben anında ilgimi eşime doğru yonlendirirdim, yani aklımdan onu atmaya calısırdımm yoksa evliliğim zarar gorurdu, sonucta zamanla unuturdum o erkegi.. yani izin vermezdim yuvamı bozmaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…