Evlilikte cinsel hayat

Grinin elli tonu gibi aynen, ama acı ağırlıklı değil biraz daha naif bizim ki, öyle kırbaç falan ypk ama geri kalan ve daha fazlasını yapar. Etimin kızarması hoşuna gider mesela:)

Ay darisi basima ben de boyle bir bey istiyorum.
Ama biraz aci olabilir bence sorun degil, kizarmak yetmez morarmadan olmaz

Ay ben zor durumdayim galiba

Bir evlilikte haftada 1 ilişkinin olması; sıkıntılı bir durum değil ki.. Yani herkesin düzeni farklıdır. Bunun bir ideali düzeni yoktur olmamalı da..
Mevsimlere, psikolojiye, yorgunluğa vs bağlı olarak kimi zaman sıklaşır kimi zaman seyrekleşir.
Haa siz daha sık istiyorsanız; bunun yöntemi de bu değil. Üstelik çok da irdeleyici konuşuyorsunuz eşinizle..
Üstelik dalga geçer gibi eşini regl günün bitmeden; çağırman ya da yaklaşman; çok saçma değil mi? Tamam hadi adam o durumda etkilendi geldi öpüştünüz vs.
Eeeee sonuç ??

Iyi de çok yorgunken neden beklenti içine giriyorsunuz?
Siz çalışıyor musunuz ?
Esinizin iş hayatı vs.nasil bedeni ve kafasi yorgunsa hormonları etkilenebilir bu durumdan çok normal.
Bir de haftada bir 41 yaşında biri için çok normal bence .
Çünkü bir de çocuk varmış o da yoruyordur sizi haliyle anne baba olarak.
Veya size yeterli gelmiyorsa açık açık söyleyin bakalım nasıl davranacak?
Ama trip atmak peşinizden kosulmasini istemek falan gereksiz bana göre.

Anlamamissiniz beni kusura bakmayin
Bakın ben aslında ne demek istediğinizi anladım, başlık cinsel içerikli olduğu için ve çoğunlukla yaklaşmadı,etmedi,bitti mi demedi vs. diye konuşunca hepimizi oraya odaklamış oldunuz.
Konuya sarılmadığından, öpmediğinden, ilgisizliğinden, cinsel hayatınızda da çok istekli olmadığından falan diye girseydiniz, bu kadar dağılmazdı. Eşinizin ilgisizliğinin üzerine tuz biber olmuş bu. Ama bunlara değinmeyince, sadece yaklaşmadığı için erkekliğine kadar laf etmiş gibi oldunuz. Bu kadar tepkide ondan bence.

Ayyy aynen benim de en en çok özlediğim ve yapmasını istediğim hareket. Eskiden yapardı şimdi nerdeeee

Cinsellik neydi ya...
O kadar kötü durumdayız

İnsanlar görücü usulü tanışıp , mantık odaklı evlilik yapıyorlar ...sonra da aşk evliliği yapan hemcinslerinin evlilikteki ilk yıllarına ozeniyorlar

Tribinizi anlamadım ben?

Bana göre anlattıklarınızdan çıkarttığım anlayışlı bir eşinizin olması.
Sizin hastalık ve rahatsızlık dönemlerinizi dikkate alıyor.
Bunu umursamayan, tam bir odun gibi davranan ne kadar çok erkek var siz farkında mısınız?

Eğer eşiniz ile aranızda birşeylerin daha sıcak, daha spontene olmasını istiyorsanız eşiniz ile konuşun.
Ben senden bu şekilde davranmanı bekliyorum, daha hoşuma gider, daha yaşımız genç vs. gibilerinden.
İsteklerinizi belirtin ve eşinizi durduk yere kırmayın bence, geri çevirerek aranıza soğukluk sokmayın.

Hem cinselliğinizin azlığından şikayet ediyor hem de geri çeviricem demeniz tutarsızca.

Hahahaha kırmızı geceliğe gelmiş konu en sevdiğimmm

Arkadaşlar ben şimdi normalde pijama altımı mememe kadar çekip (belim soğuk almasın diye) olabilecek en alakasız tshirtleri de içine sokmak suretiyle evde adeta bir new york fashion week edasıyla geziyorum.

Kışın çok ama çok sıcak tutan 2 çift çorabım var ve ikisinin de teki kayıp ben şimdi ne yapayım. Biri kırmızı diğeri mor eşlerini bulamadığım için mecbur bi ayağıma mor diğer ayağıma kırmızı giyiyorum. Nadiren de olsa canım sevişmek istediğinde kocamın karşısına dantel takımlarla filan çıkmaya yüzüm yok. Buna kim inanır??

Kocam gene de sağolsun prensip gereği bana ilgi gösteriyor gibi yapıyor sanırım. Yukarıda tasvir ettiğim kombinle de olsa yere eğildiğimi filan görse şaplak atar boş geçmiyor ya, sağolsun.

Yalnız bazen ben de şunu fark ediyorum. Kendisi bazen ay bilmem ne gömleğimi gördün mü bahanesiyle karnını içe çeke çeke, göğsünü şişirerek çiftleşmeye hazır güvercin edasıyla üstü çıplak evin içinde dolaşıyor. Bu da erkeğin “kırmızı gecelik” modeli sanırım. Hehehe ben hiç prim vermem böyle hareketlere. Pas geçiyorum. İçi neyse dışı da öyle olsun :)

Amma boş yaptım ha. Konuya dönecek olursak, 4 yıllık evlilik 3 yıllık da ebeveynlik hayatıma dayanarak haftada 1 çok bile

aaa nası ya şaşkınım bu kesin bilgi mi? bana da aksine jartiyer dantel çamaşır çorap gecelik vs kadınsal ne varsa aşırı seviyolarmış gibi geliyor.

Evet, güzel, heyecanlandırıyor falan öyle görmek ama ana konu o değil erkekler için, 3tür alıyorum 3ünde de üstümden nasıl çıktığını anlamadım

Bi' baksaydın yeni almışt- falan oldum

Gecelik de fantezi bence. O yüzden dedim ya koskoca okyanusta kıyıda oyalanıyorlar diye. Düşününce kadın kadar olmasa da erkekler için de bir şeyler var aslında haklısınız.
Yav erkeklere
Hiç aklımıza getirmeyeydin keşke. Şimdi gidip tanga bakacam eşime.

Plajda tanga giymiş bir turist görmüştüm küçükken, hala travmadır bende.
Yav erkeğe tanga yakışmıyor be
Dar bir boxer giysin yeter

Ay en sevdiğim Duvara kıstırıp mıncık

Bence de işin teklifi olmaz ya çok garip geliyor bana plan program yapanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…