Aşk bitti sevgi nerde?

Eşiniz hiç zor zamanınızda yanınızda olmamış buda sizin aşkınızı bitirmiş bence.Her durumda kendini düşünen bencil biri.Yazın diyecektim ama onu bile yapmışsınız.Bence siz elinizden geleni yapmışsınız bütün iş eşinizde bitiyor.
Evet malesef oyle oldu... 10 yillik bizim dillere destan askimizin ömrü.. herkesin yillaeca yasadiklarini biz bikac ayda yasadik. Gezdik tozduk bilca gorustuk bolca ani biriktirdik cok sey paylastik hep sevgimiz buyurdu her sinvaimiz basarili olirdu bianda bitiverdi. Kildan ince hislwrim. Eski sevincler pismanliklarim oldu eski mutlu anlar keskelerime dondu... nasil oldu nasil bitti anlamadan tukendi. Sanirim bikac ay surdu ama oncesi aylar suren duzenli psikolojik siddetten ibaret..

Evet malesef oyle oldu... 10 yillik bizim dillere destan askimizin ömrü.. herkesin yillaeca yasadiklarini biz bikac ayda yasadik. Gezdik tozduk bilca gorustuk bolca ani biriktirdik cok sey paylastik hep sevgimiz buyurdu her sinvaimiz basarili olirdu bianda bitiverdi. Kildan ince hislwrim. Eski sevincler pismanliklarim oldu eski mutlu anlar keskelerime dondu... nasil oldu nasil bitti anlamadan tukendi. Sanirim bikac ay surdu ama oncesi aylar suren duzenli psikolojik siddetten ibaret..
Bence eşiniz eskiden de böyleymiş, siz çok aşık olduğunuzdan olumsuz özellikleri hiç gözünüze batmamış ama bir noktadan sonra tahammül sınırınız aşılınca adamın aslında çok da matah olmadığını hatta çekilecek dert değil türü bir adam olduğunu farketmişsiniz.

İşin garip tarafı eşiniz baştan beri hiç değişmediği için "ben hep böyleydim değişen sensin" kafasında ki bu yönden haklı. Şu anda sizi hatalı görme sebebi de bu. Eskiden ayılıp bayıldığı özelliklerime neden laf ediyor diye düşünüyor.

Evli erkeklerin büyük çoğunluğu gb çocuk doğunca tüm yükü siZe yıkmış herşey size binmiş. Sizin de bu kendini cool sanan odun karşısında bu kadar dayanmanız bile mucize bence.

Mektup mail msj tüm yolları denemişsiniz. Bundan sonra yürümesinin tek yolu ilk günlerdeki gb körgöz bir aşık olarak devam etmek yada "idare" etmek.

Bence eşiniz eskiden de böyleymiş, siz çok aşık olduğunuzdan olumsuz özellikleri hiç gözünüze batmamış ama bir noktadan sonra tahammül sınırınız aşılınca adamın aslında çok da matah olmadığını hatta çekilecek dert değil türü bir adam olduğunu farketmişsiniz.

İşin garip tarafı eşiniz baştan beri hiç değişmediği için "ben hep böyleydim değişen sensin" kafasında ki bu yönden haklı. Şu anda sizi hatalı görme sebebi de bu. Eskiden ayılıp bayıldığı özelliklerime neden laf ediyor diye düşünüyor.

Evli erkeklerin büyük çoğunluğu gb çocuk doğunca tüm yükü siZe yıkmış herşey size binmiş. Sizin de bu kendini cool sanan odun karşısında bu kadar dayanmanız bile mucize bence.

Mektup mail msj tüm yolları denemişsiniz. Bundan sonra yürümesinin tek yolu ilk günlerdeki gb körgöz bir aşık olarak devam etmek yada "idare" etmek.
Bravo cok dogru ozetlemissiniz. Sadece evet bana artik batar oldu ama biyandan da cocuk sevgisi annelik ve yasin verdigi yasanmislik olgunlastirdi beni o ise hala ayni... yalnizca ilgisizlikten sorumluluklardan sikilip huzursuzlasmis surekli sikayet edip bu yuzden de suclu ariyor. Oda benim..

Kimseden bir oneri gelmemis... okuyan merak eden olursa diye guncelleme yapayim. Buraya yazdigimin izerinden 4ay gecti. Durum gitgide kotulesiyor. Iyi zamanlarimizda bile aramizda ciddi bir esafe var. Kinusacak konumiz yok gibi. Havadan sudan bide onun is kurs sikintilarini kinusuyoruz. Bnm ozelimi kinusunca da kavga ettigimizdrn onu bile konusmuyoruz. Sanki biraz samimi olayim desem aCik fazla kinussam sacma.sapan konusup canimi sikacak diye korkuyoum. Ic muhattap olmuyorum. Ozenip yuruyuse cikalim diorum yolda kredi karti harcamalarimin hesabini soruyor. Ozenip cay koydum.balkona gel diyorum uyuyor uyaniyor ders calusmam lazim bilmiyormusun diye kiziyor. Yada geliyor ama is aramama kiziyor aramasam gezmeme gezmesem bos durmama telefonla.oynamama tv izlememe orgu ormeme herseye karışıyor. Sanirim.ben ona o bana batiyor... muhabbet git gide daha cekilmez daha sinirli daha seviyeli.. tatile gidip her aksam basbasa balkonda oturduk ama hep iki ayri ucta... oyle durumdayim ki kizamiyorum bile okdr yok icimde. Uzulmuyorum. Umrumda degil. Boyle iliski yasamak berbat. Hic.umudum da kalmadi duzelmeyecek zira okdr sey konustum soyledim anlattim soguyorum ask biio sevgi bitio nefrwt ediyorum biktim yildim dayanamiyorum... asama asama hepsini soyledim. Bikac gun belki hafta snr yine ayni dusuncesiz bencil dirdir cok ve sacma konusup surekli insan didikleyen bir insan... Ayrilmam lazim sanirim. Ama ogun bugun degil. Kizim biraz buyusun biraz duze cikayim ozmn eyvallah diyecegim... bu durumda olan varsa sizde planlarinizi ona gore yapin ve onunuze bakin..
Son durumne canım bende
şeyleri yaşıyorum

Ben sildimmi bitiren biriyim demissin. Kafandaki blokerleri sil bence. Bi zahmet kızının babasını ve uzuuuuuuuun yıllar deli aşk yasadigin birini silip bitirme. Hemde ortada birsey yokken...

Bende aynı şeyi düşünüyorum maalesef... Aynı evin içinde yaşayan sizsiniz tabiki ama sanki ayrılmak için bahane arar gibisiniz. Kişi nasıl bakarsa öyle görür. Biraz dolu tarafından bakmayı deneyin.

Bu aşkla evlenenler neden ufak krizlerde hemen ayrılık lafını ağzına alır ve çok çabuk ayrılır hep şaşırmışım ben beklenti üst düzey ama hayat zikzak hemen adamdan soğumak bana biraz acımasızca geliyor vardır seninde eksiklerin kusurların bebek oldu diye problem çoğaldı diye vazgeçmek bahanelr üretmek ve aşkın bittiğini söylemek ergence ve sorumsuzca bir hareket siz şimdi anne oldunuz belli sorumluluklarınız var madem adamdan soğudunuz o halde o bebeği düşünmeseydiniz aile yapısıda epey bozulmaya tuttu
geçen boşanan boşanana ben en çokta babasız büyüyen o nesil için üzülüyorum olur her aşkı biten boşansın çok saçma buldum bence sen depresyondasın yada bakış açını değiştlr olmuyorsa yakın arkadaşını bazı arkadaşlarda kıskançlıktan 2 seven insanın arasına girebiliyor ,

Guncelleme yapayim. Bu durumlardna snr b3n ise basladim o da sinava girdi ve kazandi. Ben ise girince en azindan maddi olarak rahatladigimizdan mesguliyetlerimiz odlugundan cocuk disinda pek bi kavgamiz olmadi. Maddiytala ilgili ustume gelem3ri zira ondan iyi kazaniyordum. Snr o is degistirti iyi bir maasla daha iyi bis ise girince ozguveni ile beraber iyice rahatladik bizde. Yine de o donemden kisa sure snr yani 6aylik calisma sonucunda ven isten ayrildim. Iaten ayrilma dobeminde yine basa donucez diye koorkumdan yine eline bakicam yine maddi sikinti yine stres.derken o stresle urtiker oldum. 1.yildir surekli ilac kullaniyorum. Tam isten çıktım baska is bulurum diye kendimi duzeltmek ayaga kalkmak isterken hamile.kaldim. birbirimize en yakin oldugumuz en galiba sevgi bitmemis yasasin dedigim anda mucize gibi gelen korunmaya ragmen yasanilan bir gebelik. Haliyle is hayatina donemedim. Ama o da maddiyatini hep daha iyiye goturdugunden hamile.de oldugum icin beni cok sikmadi. Yani eski ask sevgi yok hakikaten hala. Aksamlari oturuyoruz genelde yanyana bile.olsak mesafe var gibi oyle birbirini opme bakisma sarilma ozlem veya sevgi yok gorunurde. Ama.alistik bu duruma.kavga vs de yok. Belki de kavga edecek kdr onemsemiyoruz artik. Bnm dogumuma az kaldi. 2 cocuktan snr hele hic duzelecehini sanmiyorum ama en azindan cok huzursuz kavgali bir ortam olmasin derdindeyim. Bazen oda bende basbasa kalalim bisiler yapalim fioruz ama.unutmusuz sanki eski samimiyet eski sevgi dolu bakislar asla olamiyor artik sanki iki arkadas eski dostlar gibiyiz. Belki de evlilik budur belki biz beceremedik. Belki boyle gider omur biyu belki yine birsey olur ce bu durumda.daha kolay sarsilip hepten kopariz bilemiyorum... kader kismwt...

Arada gelip guncelliyorum okuyan var mi bilmiyorum ama bir gun birilerinin duygularini anlamasina yalniz değilim diye dusunmesine sebep olurum diye devam edeyim. Annemin hastaligi ciddi boyuta ulasti artik ölüm dosegindr malesef dun hastaneye yatirdik bu asamaya gelene kadar cok ugrastik kosturduk dun ise su corona donemine sokga cikma yasagina ragmen 4 kez hastane sayamadigim kdr eczane gezdik sonucta hastaneye yatti. Ve ben mutsuzum onu o halde gormek aci icinde inlerken... esim ise ben hastaneye giderken 2 saat kizlara bakamam kardesin gelsin annenin hastaliginin ceremesini niye hep ven cekiyorum diyen annemi hastaneye ambulansa kaldirdiktan sonra aksam uzuntudenn titrerken canim baklava istio gidip alsam diye usteleyen bundan bikac hafta once belki de son olacak aylardir evin icinde annemi kahvaltiya goturelim deyip gittigimizde giderken baslayan gicikligi annemin babamin yaninda cocuk burda usur hem gitmiyor muyuz yeter diye beni darlamasi akabinde uzerime yuruyecek kadar zivanadan cikti. Annesiyle ve ablasiyla dahi her gorusmelerinde kavga edince annesi bi ara aylarca küstü ona kufredecek asagilamaya kalkacak kadar kabalasti cunku. Ben eskiden sevmek isterdim buraya ilk bunun yolunu gosteren olur diye yazdim ama smdi nefret etmeden nasil duranilirimi merak ediyorum. Hic katlanamiyorum herseyi batiyir. En cokta ben ne zaman dussem tekme vuran hali sinirime.dokunuyor. saygi sevgi hic birsey kalmadi. Bugün ölse uzulmem oyle bir ruh halindeyim. Haftasonu evde ki 2 ufak cocuga ragmen her firsatta uyuyarak geçiren bisey yaparken bi turlu beceremeyen hep bisi soran yardim bekleyen halleri bu kadsr ozguvensiz olup konu komsuyla garsonla bacak kadar cocukla bile.konusurken ezik durusu konu maddiyata gelince aslan kesilen ven olmasam ac kalirsin benim paramla yapiyosun gibi beni hizmetcisi goren kucuk kizima kadar hep calismis hatta bi donem ondan cok kazanmis zaten 1 sene icinde ise geri donecek bana olan tavırları onceden alindigim gormzden geldigim onunda arada sirada anca gösterdiği yanlari su an korkunc batiyor bana. Kavga etmek biseyi çözmek icindir sonucu olur, oyle bi beklentim yok imkansizligini biliyorum. Dedigim gibi kendim iifade etmek icin her yolu denedim artik tukendim. Kendimi hic suclamiyorum ben elimden geleni yaotim. Ona da defelarca yonlettim bnimle ilgili sikayetleri yok denecek kadar az karakteri bu anlayacaginiz gergin mutsuz olumsuz bakan bir tip ve bunu en yakinina mutlaka yansitan. Ozguven sorunlari yasiyor ve bunun da acisini yine benden cikariyor. Ben ve annesi guclu kadinlariz becerikli tuttugunu koparan ozguvenli on planda olan ama esim sanirim bunu da kaldiramiyir. Bilemiyorum aetik bana cok gec gibi de geliyor en ufak bi kalp kipirtisi sempati hissedemiyorum bi sokak kediai kadar olemiyor gozumde ve bu sekilde.beraberyasamak cok guc... cocugu olmadan bu hale gelen geliri diyen varsa durmasin aninda bosasin. Ben de bugun degul ama yarin mutlaka yapacagim.

Arada gelip guncelliyorum okuyan var mi bilmiyorum ama bir gun birilerinin duygularini anlamasina yalniz değilim diye dusunmesine sebep olurum diye devam edeyim. Annemin hastaligi ciddi boyuta ulasti artik ölüm dosegindr malesef dun hastaneye yatirdik bu asamaya gelene kadar cok ugrastik kosturduk dun ise su corona donemine sokga cikma yasagina ragmen 4 kez hastane sayamadigim kdr eczane gezdik sonucta hastaneye yatti. Ve ben mutsuzum onu o halde gormek aci icinde inlerken... esim ise ben hastaneye giderken 2 saat kizlara bakamam kardesin gelsin annenin hastaliginin ceremesini niye hep ven cekiyorum diyen annemi hastaneye ambulansa kaldirdiktan sonra aksam uzuntudenn titrerken canim baklava istio gidip alsam diye usteleyen bundan bikac hafta once belki de son olacak aylardir evin icinde annemi kahvaltiya goturelim deyip gittigimizde giderken baslayan gicikligi annemin babamin yaninda cocuk burda usur hem gitmiyor muyuz yeter diye beni darlamasi akabinde uzerime yuruyecek kadar zivanadan cikti. Annesiyle ve ablasiyla dahi her gorusmelerinde kavga edince annesi bi ara aylarca küstü ona kufredecek asagilamaya kalkacak kadar kabalasti cunku. Ben eskiden sevmek isterdim buraya ilk bunun yolunu gosteren olur diye yazdim ama smdi nefret etmeden nasil duranilirimi merak ediyorum. Hic katlanamiyorum herseyi batiyir. En cokta ben ne zaman dussem tekme vuran hali sinirime.dokunuyor. saygi sevgi hic birsey kalmadi. Bugün ölse uzulmem oyle bir ruh halindeyim. Haftasonu evde ki 2 ufak cocuga ragmen her firsatta uyuyarak geçiren bisey yaparken bi turlu beceremeyen hep bisi soran yardim bekleyen halleri bu kadsr ozguvensiz olup konu komsuyla garsonla bacak kadar cocukla bile.konusurken ezik durusu konu maddiyata gelince aslan kesilen ven olmasam ac kalirsin benim paramla yapiyosun gibi beni hizmetcisi goren kucuk kizima kadar hep calismis hatta bi donem ondan cok kazanmis zaten 1 sene icinde ise geri donecek bana olan tavırları onceden alindigim gormzden geldigim onunda arada sirada anca gösterdiği yanlari su an korkunc batiyor bana. Kavga etmek biseyi çözmek icindir sonucu olur, oyle bi beklentim yok imkansizligini biliyorum. Dedigim gibi kendim iifade etmek icin her yolu denedim artik tukendim. Kendimi hic suclamiyorum ben elimden geleni yaotim. Ona da defelarca yonlettim bnimle ilgili sikayetleri yok denecek kadar az karakteri bu anlayacaginiz gergin mutsuz olumsuz bakan bir tip ve bunu en yakinina mutlaka yansitan. Ozguven sorunlari yasiyor ve bunun da acisini yine benden cikariyor. Ben ve annesi guclu kadinlariz becerikli tuttugunu koparan ozguvenli on planda olan ama esim sanirim bunu da kaldiramiyir. Bilemiyorum aetik bana cok gec gibi de geliyor en ufak bi kalp kipirtisi sempati hissedemiyorum bi sokak kediai kadar olemiyor gozumde ve bu sekilde.beraberyasamak cok guc... cocugu olmadan bu hale gelen geliri diyen varsa durmasin aninda bosasin. Ben de bugun degul ama yarin mutlaka yapacagim.
Ben buraya yeni üyeyim,Bende sizin gibiyim artık son 3aydir hep anlaşıp boşanmayı söylüyorum çünkü artık dadaha anlaşamıyoruz onun önceliği aklı fikri ailesi bende çok yoruldum iki çocuk 14srnelik evlilik değer görememe eşimde hamileyken önem vermedi doğum sonrası yardım etmedi ruh halimi anlamadı bendede hamileyken aynı durum vardı sizi çok iyi anlıyorum gerçekten maddi durumu olan bosansin gerek yok cekmeye bu insanlar i

Canımsın ya sana sarılmak istedim. Annene acil şifalar diliyorum tez zamanda inşallah. Eşin egosu tavan yapmış ama bir tek sana karşı. Neden? çünkü sen güçlüsün sen çekersin onun ezikliğini. Kendini hiç ifade etmeye çalışma , anladığı dilden yaklaş.

Canım konunu en baştan okudum. Başta yazacaktım tarihleri görünce okudum sonuna kadar inşallah düzelmiştir umuduyla.
Maalesef her insan da vicdan, merhamet, empati olmuyor. Sen en başından beri vicdansızlık merhametsizlik gördüğün anda soğumuşsun eşinden. Annen rahatsız ve bu çok ağır bir süreç. Büyük bir travma yaşıyorsun. Bu dönemde yanında olmalıydı derdini derdin bilmeliydi. En yakının olarak seni avutmalı teselli etmeli güvende olduğunu hissettirmeli seni herşeyin yoluna gireceğine inanadırmaya çalışmalıydı. Eşinde hiç empati yok. Senin annenin ne hissettiğinden bihaber.
Hamileyken vicdansızca eleştirmiş annenin şu durumunda bile acımasızca davranmış.
Annene acil şifalar dilerim. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah. O kadat haklısın ki düşüncelerinde. Yıllar içinde de çok güzel çözümlemişsin eşini.
Benim sana önerim sen de ona acımasız ol. Konuş ben şu an iyi değilim annemin durumu çok ağır anlamanı beklemiyorum yardımını da ama gölge etme beni bana bırak bir süre de. Şu virüsün başımıza bela olduğu annenin canıyla uğraştığı zamanda kendine savaşacak başka cephe açma. Enerjini sağlığını korumaya ve annene sakla.
Kocanla ilgili de ortalık biraz durulsun şu virüs bitsin annen hayırlısıyla bi düzelsin ondan sonra yapacağını yap.
Maddiyat en zayıf yanlarından biri sanırım srn gizlice birikim yap al acıma parasını falan. Kullan yani açıkça.
Bundan sonra kendini düşün. Çok aklı başında bir kadınsın. Üstesinden geleceğine ve bundan sonra çok mutlu olacağına inanaıyorum.
Annene sağlık şifa diliyorum. Sana da güç sabır canım benim. Kocaman sarılarak öpüyorum seni.

Erkeklerin cogunun bir yerden sonra esine tahammulleri kalmiyor.. isleri gucleri karisinin eksigini bulmak elestirmek asagilamak uzmek.begenmeyen kapi orda ciksin gitsin.
Aşık olup evlenenlerin beklentisi çok yüksek oluyor yukarıda ne güzel tarif etmişsin erkeklerin gerçek yüzünü

Kizlar ayni durumda olan var mi? Cozum onerisinr ihtiyacim var. Benim cok asik olup dillere destan bi iliskinin 8.yilinda evlendim esimle. Aileler uyumlu biz uyumlu guzel sevecen neseli bi cifttik. Evlenincr ask azalmaya basladi daha dogrusu heycani axaldi. Bu arada ben sevdi mi tam sevrn sildi mi bitiren bi tipim. Severkrn tum benligimle seviyorum uzun uzun yuzunu izleyen hep dokunan hrp oksayan her yerde gosteren ilgilenen bi asik. Esim de daha cooldur ama oda gosterir. Sakalar espiriler cinsel hayat hersey guzeldi. Yani evlenirken maddiyat yuzunden bide aileler yuzunden cok ayisyik ki evlilik donemine kdr senede bikackez anca atisirdik. Bu donemde ask bizden ustun geldi evlendik. Oh sukur dedim. Bu sefer ev isi surekli dipdibe olma durumu oldu. O evvislerine karismadigi gibi annesinin duzrnini arayıp soyleniyordu bnde kiziyordum. Snr snr ogrendi ortak halleder olduk. Evlilige ilk 6ay surekli kavga ettikten snr alistik. Hersey yine guzelken 1.5yillik evliyken hamile kaldim. 9ay kustum ama ne kusma gunde 20 30 20dk bi kustugum atak gunlerim oluyordu. Veeee ilgi bekledigim esim aksine inanmadi kusarken izliyordu inandi abartiyorsun sen mi istiyorsun kusmayi dedi kuscagini bilmene ragmen yiyorsun dedi. Kusmadigina gore iyisindir hadi yemrk yap evi topla yada guler yuzle bak film ac dedi. Bence tukurugunu yutamayan 9ay igrenc bi agiz tadiyla yasayan asiri aciz yardima muhtac hisseden ac ama yiyemeyen hasta hissedrn biriydim ancak ceken bilir. Ki hayatta en sevmedigim sey muhtac olmaktir anneme bile! Of cok sikicisin of yine doymuyorsun of yine mi miden diye diye soguttu kendinden. Hamileligim son ayinda anladi beni. Daha yardimsever anlayisli oldu. Dogum yaptigim.lohusalik donemini de fena atlatmadik. Ama ben su an hissizim. Hic birsey hissetmiyorum. Sevmiyoum. Yuzune bile bakmiyorum gunlerce. Guluyoruz konusuyoruz fln ama bebekten ibaretiz daha fazlasi icimden gelmiyor. O isini kendini anlatıyor dinliyorum ama sokakta karsilastthim.komsuyu dinledigim gibii oynuyorum resmen. Bakiyorum eskiden saatlerce izledigim opmeden duramadigim suratina yabanvi gibi. Okdr gicik oluyorum ki okdr onunla ugrasmisim ki sikilmisim gibi. Kizimdan snr eskiden devasa gelen askta cocuklukmus gibi geliyor ki 30 yasindayim su anda yani ergen aski sayilmazdi bizimkisi. Susiralar annem kanser ameliyat oldu cok mutsuzum ona ihtiyacim var ama o arabaya tup taktirmayi annem kiza bakamazsa nasil gecincegimizi ikinvi cocugu yapmayi konusuyor annem icin yardima ihtiyavim oldugunda vicdanen mecbur hissetsede maddiyati yada keyfini dusunmeden duramiyor. Yani corba al gotur dedigimde hayir demiyor ama verdigim poseti begenmedi diye soyleniyor yada bagiriyor anliyorum ki yuk goruyor buda iyice sogutuyor beni. Yan yana yatiyoruz guluyoruz konusuyoruz fln ama ben hic yuzune bakmiyorum bakiyorum ama yoldan gecene bakmak gibi gormeden... dun sinirlendim yine konuyu bile hatirlamiyorum ama anneme gidicektik aslinda istemedi ama bisey diyemediginden yavas davraniyorum diye kizdi bebegin ayakkabisi dustu diye kizdi en son senden nefret ediyorum dedim artik cikti agzimdan. Biliyorum cokda umrumdan sanki dedi oda. Boylesi bi iliski devam etmeli mi kismini degil de tekrar nasil asik olabilir eskisi gibi sevebilirim bu konuda oneri lazim bana. Ortada bisi yokkrn ayrilmam sacma olur kizima yazik ama ben eskisi gibi olmak istiyorum bunu ona anlattim bu arada yardim et bana dedim tmm dio ozyr dilio ama bikacgun surmuo bnde zaten sevgi namina bisey kalmadigindan direk nefret boyutuna geciyorum. Ayni evde cok can sikici...
😂😂 ortada bir şey yok mu? Komiksiniz.

Seni tanimam etmem ama.su durumda 2 saat cocuguma bakar misin desen bakarim sanirsam. Kocanin sorunu, cocuklarin babanin evinden geldiklerini sanmasi, vicdan ya da sormululuk kavrami olmamasi.

Okudum hepsini Allah yardımciniz olsun ne diyim. Zaten evlenmeden hepsi ingiltere prensi evlenince ayiya baglarlar. Ama sizde yaklasmaya çalısmiyosunuz tavir yapiyosunuz gibi duruyor tamam haklisiniz ama ayrilmak gibi bir niyetiniz yoksa biraz daha alttan alsaniz keske

Konunuzu bastan sona okudum. Ben de hamilelik ve lohusalik doneminde esimden hic destek gorememis ciddi kavgalar etmis ve sogumustum. Dogumdan sonraki 1 yil ciddi tartismalarla gecti. Sizin esiniz gibi sorumsuz ve tembeldi. Dediginiz gibi insan soguyor ve eskisi gibi olmuyor.
Sonra bir miktar duzelme oldu ikinci hamileligimde daha yardimi dokunan bir insan oldu. Ama hala o bilmis tavirlari ukalaliklari oldugunda ben iletisimi kesiyorum. Tartismanin faydasi olmuyor cunku.Cogu kadin bunu yasiyordur. Cocuk olmadan once adamlarin bencilligini anlayamiyoruz maalesef.

Cok üzüldüm evliliğinizin bu boyuta gelmesine . Ama bir eleştiri yapacağım kusura bakmayın konuyu acalı kaç yol olmuş üzerine tekrar çocuk yapmak neden ? Cahil birine de benzemiyorsunuz 2. Cocuk düzeltti mi sorunları hayır yeni bir canli daha katıldı problemli bir evliliğe. Annenize Allah şifa versin inşallah. Umarım artık en huzurlu olacağınız kararı verebilirsiniz

Esiniz sizi cariye olarak almış. Hem hizmetini yapıyorsunuz hem cocugunu doğurup bakıyorsunuz.

X