Evlilikte cinsel hayat

Taniatirildik.yaklasik 1 sene icinde evlendik.ama aramizda gayet guzel bir cekim oldu gayet guzel flort ettik filan.hi tamam uygunmusuz evlenelim demedik direkt.esim bana asik oldu bunu hep der mesela.ama bilmiyorum iste simdi boyle sorunlar var cok uzuluyorum.

Hayir ya reglim bitmisti son gunuydu dedim ya.gunduz kanamam filan olmadi sayilir yani eve geldim dus aldim.gece de oyle oldu iste.neden reddetmek icin boyle bir girisimse bulunayim

Burda konu sahibine regl dönemi adamdan niye iliski bekliyorsun diyenler olmuş ama regl döneminde insanlar sevismek isteyemezler mı? Her yakınlaşmanın sonu birleşmeyle bitecek diye bir kural yok. Ama tabi eskiye dayanan bir iletişim eksikliği var ki, konu sahibi sadece sevisme isteğini tam ifade edememiş, eşi de seksi bir gecelik giyilince illa birleşme olacağını zannederek karşılık vermiyor.
Şimdi millet cinsel terapist falan diyor ama öncelik evlilik içi iletişimde bence

Adam aşık olduğunu hep dile getiriyormuş daha ne istiyorsunuz?

Mutlu, huzurlu bir evlilik istiyorsanız eşinizi olduğu gibi kabul edeceksiniz, başka çareniz yok. Ama burada anlattığınız gibi davranırsanız eşiniz de bıkacak, sizden uzaklaşacak, evliliğiniz işte o zaman kötü gitmeye başlayacak.

Eski konularınıza baktım, hep aynı şeyleri yazmışsınız hep aynı cevaplar gelmiş. Adamda sorun yok, kişiliği böyle, cinsel hayatınız normal. Ama siz elinizdekilerle tatmin olmayıp kendinizi gereksiz bir depresyona sokuyor evliliğinizin temeline dinamit koyuyorsunuz.

Başka sorunlarınız mı var maddi manevi?
Manevi olarak iste bahsettim aslinda ara ara benim sorun yaptigim seyler var.maddi olarakta esim stres yapiyor kendine genelde.maasim onunkine gore cok az ev kredisi araba krediai derken pek biae kalmiyor.bekarligindan beri heo artida kalmaya alismis bolluk icinde yasamis birisi.cocuk filan olunca da masraflar artti.birde dolar filan almiati zarar etti.bunlari takiyor genelde kafaya ama cokta ilgisi yok sanki bublarla bizim durumumuzun.kimin hayati superki sanki.

İlgisi olabilir hatta çok olabilir, özellikle maddi konular erkekler için birinci sırada yer alır.

Su anda dile getirmiyor.o zmnlar soyluyordu veya atiyorum yildonumu yemegune cikmisiz orda gecmisten konusurken filan soyler iste.gercekten bu kadar basit mi benim sorun yaptigim mutsuz oldugum seyler?

Iste o evlilik ici iletisim bizde yok.ona gore ben durduk yere sorun cikartiyorum sevildigimi bal gibi bildigim halde soylemiyor diye olay cikartiyorum.surekli beklenti halindeyim.boyle goruyor beni.acikcasi 1 kere de onu benden bekledgi ilgiyi gorememesini cok istiyorum.noldu bu kadina acaba beni sevmiyor mu veya bama ilgi duymuyor mu diye bir icinden gecirse keske.nedense bu hic olmadi bugune kadar...

Su anda dile getirmiyor.o zmnlar soyluyordu veya atiyorum yildonumu yemegune cikmisiz orda gecmisten konusurken filan soyler iste.gercekten bu kadar basit mi benim sorun yaptigim mutsuz oldugum seyler?

Bence basit. Yani karşınızda sizi hor gören, hırpalayan bir adam yok. Sadece sevgisini gösteremiyor ki çoğu türk erkeği böyle bence. Eş seçerken ağır abi olsun, sert adam olsun hoşumuza gidiyor sonra evlilik içinde pamuk gibi sürekli aşkım böceğim diye etrafımızda dolanan adamlar istiyoruz. Öyle bir dünya yok arkadaşım. Adam neyse o, değişmez.

Tamamda normalde gayet cool takilip sadece sevisirken askim bebegim denmesi sadece o zaman opulup koklanmak normal mi?ben mi yanlis dusunuyorum?surekli yapmasin arada bir yapsin diyorum zaten ama yok.evet gayet agir baslidir esim oyle lay lay lom eglenceli bir tip degil.agir olmasini seviyorum ama bana karsi birazcik daha sevecen olabilir bence...

İşte olamıyor. İçindeki romantik adam sadece sevişirken çıkıyor demek ki. Ağır adam ağırdır işte, başka türlüsünü bilmez beceremez ki.

Üşenmedim kaç dakikadır okuyorum bütün mesajları, gülmekten öleceğim

Öncelikle sayın konu sahibi ben size biraz hak verdim. Sevilmek, okşanmak,öpülmek,arzulanmak her kadının ihtiyacı olan şeyler bence, sadece bunu ifade etme şekliniz biraz hatalı olmuş. Onu düzeltmeye çalışın. Hep eşinizden beklemeyin. Gerekirse HEP siz yapın ne olacak ki. Türk kadınlarında genel problem o vardır hep erkek başlatır kadın utanır. Boşverin. Siz başlatın. Evde hep seksi giyinin, iç çamaşırınıza ve temizliğinize çok önem gösterin,vücudunuza aynı şekilde. Ve seks istiyormuşsunuz gibi davranmayın sürekli eşinize yanaşın, öpün sarılın geçin. Birşey beklemeyin beklenti içine girmeyin. Bir süre sonra düzeleceğini düşünüyorum ben.

Evet hanımlar seksi giyinme olaylarına gelecek olursak
Ben sateni çok seviyorum, transparan şeyleri de. Evli değilim ama bütün çamaşırlarım takım ve dantellidir. Öyle seviyorum. Tanga giyemiyorum pantolon giydiğimde de çamaşır izi sevmiyorum doğal olarak dantelliler çok güzel işimi görüyor. Hemde sevgilim de ne zaman üstümü değişirken görse bi halleniyor saten ve transparan geceliklerim çoktur,bence çok da rahatlar.

Dantelli külot nasıl giyiyorsunuz beni kaşındırıyor

Dantelli külot nasıl giyiyorsunuz beni kaşındırıyor
Allah Allah beni hiç kaşındırmıyor, üstelik alerjik bir tenim vardır. H&M in saten iç çamaşırları da var çok güzeller onları deniyorum şu aralar. İç çamaşırı önemli benim için gerçi doktorlar pek tavsiye etmiyor niyeyse ama ben hiç sıkıntı yaşamadım

çünkü iç çamaşırları naylon olmamalı. ağı pamuklu olması gerekli özellikle yoksa mantar vs yapabilie.

h&m in çok güzel girl boxerları da var bu arada. oysho'nun çamaşırlarını çok kaliteli buluyorum. seneler önce f&f in çamaşırlarını stok yapmıştım hem pamuklu hem dantelli tatlı tangaları vs vardı bir daha öyle denk gelemedim valla. artık tr den çıktı.

Hem terletiyor hem kaşındırıyor. İpek aldım en son onu deneyeceğim Tenime değen suni her şey terletiyor ve kaşındırıyor. Hatta çamaşırlardaki lastikler bile alerji yapıyor

Şanslısınız.

Hem terletiyor hem kaşındırıyor. İpek aldım en son onu deneyeceğim Tenime değen suni her şey terletiyor ve kaşındırıyor. Hatta çamaşırlardaki lastikler bile alerji yapıyor

Şanslısınız.

lastik nası alerji yapıyor ya? alerji derken? anlamadım ve merak ettim ilk kez böyle bişi duydum

La Senza dan stok yapmıştım ben yumuşacık bir serisi vardı tanga ama yok onların da lastik kısmı mahvediyor beni. Günlük tek giyebildiğim şu an Daginin yüksek bel pamuklu çamaşırı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…