Evlilikte cinsel hayat

Arkadaslar son 2 ornekte reglimin son gunuydu.ben genel bir tavirdab bahsettim.mesela daha once de bir keresinde seksi bir gecelik almistim yanina gitmistim sasirdi etkilendi filan o gun cok yorgundu canm usutuceksin gibi bise soyleyip beni sinir etmisti.ya sıkıldım artik belki de bu yuzden takinti yaptim bu konuyu.diyorum ya bende istemiyorum aslinda tek taktgim onun beni istemesi.reglimin son gununde bunu beklemek sacmalim evet taktigimdan iste.ama genel olarak sevdigini soylemesini beklerim soylemez sebepsiz opmesi beklerim opmez sebepsiz sarilsin isterim sarilmaz bari en azindan cinsel anlamda adim atsin o da cok nadir.bunlari ben yapiyorum bu arada.karsilik veriyor opmeme sarilmama ama kendi icinden birseyler gelsin istiyorum.bu isteklerimi defalarca dile getirdim duzelmedi.ben cok kirginim genek olarak ya yalniz kalmak istiyorum.
sevgiliyken ya da evliliğin başlarında nasıldı?

Bazen eşimin ben mutfakta yemek yaparken arkamdan gelip belime sarılmasını özlüyorum. En sevdiğim hareketiydi bu.. En en ruhumu okşayan şeydi. O başka bir amaçla arkamdan sarılıyor olabilirdi tabi ama ne önemi var :) bence biz kadınlar sadece yakınlaşmak tenimizin koklanması, bize sarılmaları öpmelerini istiyoruz. Orgazm hayal olmuş zaten de, biz bence özlem gideriyoruz o sırada :) ne tatlıyızzz yazık bizee

Bazen eşimin ben mutfakta yemek yaparken arkamdan gelip belime sarılmasını özlüyorum. En sevdiğim hareketiydi bu.. En en ruhumu okşayan şeydi. O başka bir amaçla arkamdan sarılıyor olabilirdi tabi ama ne önemi var :) bence biz kadınlar sadece yakınlaşmak tenimizin koklanması, bize sarılmaları öpmelerini istiyoruz. Orgazm hayal olmuş zaten de, biz bence özlem gideriyoruz o sırada :) ne tatlıyızzz yazık bizee
Neden hayal olsun? aşk olsun size

Bence adamı kaşıma artık daha fazla durduk yere triplere girme akışına bırak adamda rahat nefes alsın annem bana herzamab bir öğüt verir kocanı ürkütme diye sonra kaçar gider elindekinden de olyrsun

istiyorsan git yanaş bence.
triplerini aranızdan çıkarırsan adam yapacak birşeyler ama yok olmuyorsa zorlama.

Hayal valla hayal benim için. 5 yıl oldu evliyim 2 kere orgazm olmuşum şoktayim. Bende bıraktım artık :/
Hadi ya, eşiniz uzun süre devam edemediği için olamıyorsanız başka şekilleri söyleyin bence, normalde performanslı bir erkek bile bazen 1-2 dk anda dayanabilir, kadını yüz üstü bırakmamalılar bence

Bize yazsana özel valla çok merak ettim bize de ilham olsun :KK70:
Ya açık açık burdan yazamam ama çeşitli kıyafetler, çamaşırlar, aksesuarlar var, değişik bir zarı var mesela bazen masaya koyup at der, üzerinde pozisyonlar ve mekanlar yazıyor onu atarım, hatta bazen bana çamaşır alır ama aldığı bazı özel çamaşırları kendi dolabına koyar ondan izinsiz giyemem mesela sürpriz yapmak için bile.

Arkadaslar merhaba.birsey kafama cok takiliyor.biliyorum herkesin iliskisi kendine ozel her iliskinin dinamikleri farkli vs.ama yine de sormak istedgim bazi seyler var size.ben esim beni daha cok arzulasin istiyorum.beni sevdgini biliyorum ama yeteri kadar istemedgini dusunuyorum ve bu beni cok uzuyor.kendimi erkek gibi hissediyorum artik.surekli haftada kac kez birlikte oldugumuzu sayiyorum evet cok sacma ama buna takiliyorum.esim benden 9 yas buyuk.1.5 yasinda cocugumuz var.ben dikkat etmesem sanki haftada 1 olucak.yani bilmiyorum artik cok kirildim bu konuda.gecenlerde sehir disina ciktik cok uzun zamandan sonra basbasa.ben oraya gidecegimiz icin heyecan yaptim baya.otelde kalicaz filan diye.yanima seksi bir iki kiyafet aldim filan.gittigimiz gunde adetimi 4.gunuydu tam olarak 5 gun suruyor hastaligim.gezdik filan odaya ciktik sonra baktim esim uyku moduna geciyor.bende sinirlendim.sen iyice dede oldun filan dedim nasil erkeksin sen ya dedim.uyu sen filan dedim.o da sen hasta degil misin dedi.hastaligin gecmediki filan dedi.ben o yuzden yaklasmadim deli misin filan dedi.neyse o gece oyle gecti triple filan ertesi gun donduk zaten.dun gece de yatak odasina gittim cagri attim odaya geldi beni gordu iste ic camasiriyla filan.bende 2 gundur faranjit olmusum burnum falan cok akiyor cumartesi de adet olmustum dun son gunumdu.canim sen hasta degil misin dedi bana yaklasti filan bu sirada yakinlasti etti etkilendigini farkettim ama ben sinir oldum yine hasta degil misin lafina.ustumu giyindim triple uyudum.ya acikcasi canim bise istedginden degil sadece beni istemesini istedgim icin girisimde bulunuyorum her seferinde.bilmiyorum boyle dusunuyorum nedense bunu istiyorum hep.ama karsimdaki hiiic.yani ben arada bir birbirimize surpriz yapalim arada bir degisiklik yapalim istiyorum ne bilim heyecan katacak biseyler istiyorum yani o da biseler yapsin istesin istiyorum yoksa merakli degilim hasta halimde kocama yaklasmaya.sinir oluyorum ya.bundan sonra hicbir sekilde ilk adimi atmayi dusunmuyorum.zaten bana yaklastiginda da hastayim deyip geri ceviricem.sizin iliskiniz nasil siz ilk adimi atar misiniz?esiniz sizi arzular mi cok?yas farki ne kadar etkili bu durumlarda?

Ay ne kadar triplisiniz ya. Zorla iyi giden bir şeyi bozacaksınız. İkili ilişkilerle okuduğum en haksız üyelerden birisiniz.

Arkadaslar merhaba.birsey kafama cok takiliyor.biliyorum herkesin iliskisi kendine ozel her iliskinin dinamikleri farkli vs.ama yine de sormak istedgim bazi seyler var size.ben esim beni daha cok arzulasin istiyorum.beni sevdgini biliyorum ama yeteri kadar istemedgini dusunuyorum ve bu beni cok uzuyor.kendimi erkek gibi hissediyorum artik.surekli haftada kac kez birlikte oldugumuzu sayiyorum evet cok sacma ama buna takiliyorum.esim benden 9 yas buyuk.1.5 yasinda cocugumuz var.ben dikkat etmesem sanki haftada 1 olucak.yani bilmiyorum artik cok kirildim bu konuda.gecenlerde sehir disina ciktik cok uzun zamandan sonra basbasa.ben oraya gidecegimiz icin heyecan yaptim baya.otelde kalicaz filan diye.yanima seksi bir iki kiyafet aldim filan.gittigimiz gunde adetimi 4.gunuydu tam olarak 5 gun suruyor hastaligim.gezdik filan odaya ciktik sonra baktim esim uyku moduna geciyor.bende sinirlendim.sen iyice dede oldun filan dedim nasil erkeksin sen ya dedim.uyu sen filan dedim.o da sen hasta degil misin dedi.hastaligin gecmediki filan dedi.ben o yuzden yaklasmadim deli misin filan dedi.neyse o gece oyle gecti triple filan ertesi gun donduk zaten.dun gece de yatak odasina gittim cagri attim odaya geldi beni gordu iste ic camasiriyla filan.bende 2 gundur faranjit olmusum burnum falan cok akiyor cumartesi de adet olmustum dun son gunumdu.canim sen hasta degil misin dedi bana yaklasti filan bu sirada yakinlasti etti etkilendigini farkettim ama ben sinir oldum yine hasta degil misin lafina.ustumu giyindim triple uyudum.ya acikcasi canim bise istedginden degil sadece beni istemesini istedgim icin girisimde bulunuyorum her seferinde.bilmiyorum boyle dusunuyorum nedense bunu istiyorum hep.ama karsimdaki hiiic.yani ben arada bir birbirimize surpriz yapalim arada bir degisiklik yapalim istiyorum ne bilim heyecan katacak biseyler istiyorum yani o da biseler yapsin istesin istiyorum yoksa merakli degilim hasta halimde kocama yaklasmaya.sinir oluyorum ya.bundan sonra hicbir sekilde ilk adimi atmayi dusunmuyorum.zaten bana yaklastiginda da hastayim deyip geri ceviricem.sizin iliskiniz nasil siz ilk adimi atar misiniz?esiniz sizi arzular mi cok?yas farki ne kadar etkili bu durumlarda?
Takinti yapmissnz bence.haftada 1 anormal bi durum degil.acikcasi esiniz size siz esinize sadiksaniz takilmayin boyle sayilara

Sadece cinsellik mi evlilikte onemli olan? Birde erkeklere denir ya akillari fikirleri seyde diye. Adetsin, birlesme mi istiyosun? Istiyorsan soyle madem. Burnun akiyor o halde sevismek bencede zevkli olmaz burnunu ceke ceke. O kadar gereksiz triplerin varki, Allah kocana yardim etsin

Adam beni 3 gündür bekliyor çocuğu uyuturken 10 da sızıp kalıyorum, bana ne biçim kadınsın sen dese affetmem heralde.
Her zaman hazirolda bekleyemeyiz değil mi ?

Konu sahibine göre eşi hazırolda beklemek zorunda. Regl dönemindeyken, hastayken, yorgunken konu sahibi istediği anda hemen aksiyon almalı. Yoksa konu sahibinin gözünde erkek olmuyor, dede oluyor.

Kısa elbise vardı :KK48: Üzerine hiçbir şey giymeden kapıyı açsam bence seksi değil komik olurdu ya ben gülerdim yani. Böyle olunca adam delirdi:deli:
Neyse detayları ayrıca anlatırım ben sana :bicak: Bahsi geçen beyfendiyi biliyorsun zira :KK70:
hahahah ya süpersinizzz. Koptum şu an ''seksi değil komik olurdu ya ben gülerdim yani'' Buna bittim ya :sampiyon:

Bazı kadınlarda regl döneminde istek daha da çok artıyor. Erkeklerde ise tamamen bu istek kaçıyor. Trip atacak bir durum yok. Sen nasıl erkeksin vb. ithamları da hoş değil.

Eski konularina baktim biraz. Tek sorunun cinsellik degil senin. Evliliginde baska sorunlarin var.. cinsellikle trip atarak cikariyosun acisini esinden bence

X