Evlilikte cinsel hayat

haklisiniz ama esime gore hersey normal herzaman yapmayalim der ama hatirlatmayinca da bir hafta yapmaz kendisine soyledim bariz isteksiz oldugunu kabul etmez belki beni cekicii bulmuyor ama napalim kisiligi iyi ooldugu iciin sorun etmemeye calisiyorum.

Canım fazla abartmışsın ben yeni evliyim eşime hep önce ben yaklaşıyorum istek 0. Genç yaşta ve yeni evli sen abartma bence

Ben size hak verdim her kadın sevilmek arzulamak ister eşinizi bu konuda biraz pasif buluyorsunuz.Haftada bir az bencede ama bazı erkelerin libidosu düşük oluyor.Doktor yardımı aldırabilirsiniz bencede çok önemli bir şey evliliğin dinamiği

Bnm 15 yaş var eşimle aramda ama 4 gün adet olurum canı çıkar zavallimin hadi bitsin diye 5gun olur bazen kafayı yer hele doğumdan sonra kırk gün öldü zavallim benimki çok düşkün bana annem gilde bile 3 gün koymaz ki özlüyorum diye

Aynen canım yaş filan hikaye...

Bu adamlarin da kadinlardan cektigi...

Kendiniz kadar istekli olmasini istiyoduysaniz kendi yasitinizla evlenecektiniz 9 yas buyuk biriyle degil
Acidim adama cok

durumun yala cok alakasi oldugunu sanmiyorum.

2.ye katiliyorum.
kadinlar arasinda eskiden beri hep öyle seyler gerektigini duyardim.
evliyim ve evli arkadas cevremden cogu zaman ters seyler duyuyorum.
sanirim bu gecelik cok severler söylentisi hurafeden ibaret

bazen kadindada hicbir sorun yokken, veya saydiginiz seyler yokken erkekler yakinlasmadan uzak durabiliyor.
herzaman hatayi kadinda aramamak gerekir. ama konu sahibine gelecek olursak agir sözleri cok itici.

nasil ögrendiniz merak ettim?

bu yorumlar cok iyi cok güldüm, bu tarz yorumlara bayiliyorum daha cok lütfen

birde arkadaslar herkes reglken uzak durulmasi gerektigini söylemis.
tam anlamiyla iliskiye girmek evet dinen haram ve saglik acisindan cok sakincali,
fakat tam birlesme olmadan ve göbek diz arasi kapali olacak sekilde neden "birliktelik" olmasin.
kadin belki istededigi hazza ulasamayacak ama hosuna gidiyorsa neden uzak durulsun ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…