Evlilikte cinsel hayat

Esin seni ruhsal olarak doyurmuyor gibi anlatmissin. Yoksa birlikteligin haftada 1 olmasi degil mesele gibi. Evliliginden yoruldugunu filan yazmissin
Yani belki de.diyorum ya bir kucuck opucuk bile yeri geliyor mutlu ediyor beni ama bunu beklemekten bekledigimi belli edip o sekilde almaktan yoruldum.cinsellik disindaki zamanlarda sevgisini gostermedigi icin ne sozel olarak ne bana dokunmasiyla sarilmasiyla filan bende en azindan beni arzuluyor diye sevinicem belki.benim derdim sevismek degil.esimin beni istedgini gormek hissetmek.ben bunu defalarca konustum ama beni anlayan biri yok karsimda.surekli sevilmeyi bekleyen kedi yavrusu modunda olmak istemiyorum artik.kendimi kucuk dusuruyorum sanki karsisinda.dun gece de oyle oldu.bu cinsellige takisimda iste bu sebeplerden.o yuzden artik ne konusmak ne adim atmak ne bise beklemek istiyorum.kendimi kna karsi kapatmak istiyorum.yoruldum gercekten.

Arkadaslar
belki de diyorum ya bir kucuck opucuk bile yeri geliyor mutlu ediyor beni ama bunu beklemekten bekledigimi belli edip o sekilde almaktan yoruldum.cinsellik disindaki zamanlarda sevgisini gostermedigi icin ne sozel olarak ne bana dokunmasiyla sarilmasiyla filan bende en azindan beni arzuluyor diye sevinicem belki.benim derdim sevismek degil.esimin beni istedgini gormek hissetmek.ben bunu defalarca konustum ama beni anlayan biri yok karsimda.surekli sevilmeyi bekleyen kedi yavrusu modunda olmak istemiyorum artik.kendimi kucuk dusuruyorum sanki karsisinda.dun gece de oyle oldu.bu cinsellige takisimda iste bu sebeplerden.o yuzden artik ne konusmak ne adim atmak ne bise beklemek istiyorum.kendimi kna karsi kapatmak istiyorum.yoruldum gercekten.

Her ne kadar kendinizi doğru ifade edememiş olsanız da ben sizi anladım. Ve maalesef ki isteğiniz yerine gelemeyecek. İnsanların fıtratlarını, libido seviyelerini, davranışlarını değiştiremezsiniz. Eşiniz belli ki cinsellik konusunda çok heyecan duymayan, arzusunu fiili olarak çok göstermeyen bir şahıs. Dolayısıyla bu da sizde "beni istemiyor, arzulamıyor" hissine sebep olmuş. Hatta hırs yapmış, cinsel arzu duymasanız da onda isteği uyandırmak için çabalamışsınız. Yapmayın. Ancak kendinizi yıpratırsınız. Cinsel problemleriniz yoksa, cinsellik yaşamadığınız süre çok uzun sürmüyorsa eşinize davranışı yüzünden baskı yapmayın. O da böyle bir insan yapacak bir şey yok.

Ayrıca hayat öyle tahmin edilemez bir akışta ilerliyor ki, gün geliyor siz cinsellikten uzak durmak istiyorsunuz. Hep aynı libido kalmıyor yani :) evet cinsellik önemli, ancak böyle davranışlardan bile mana çıkaracak kadar önemli değil.

Yav erkeklere

Yav erkeğe tanga yakışmıyor be :KK53:
Dar bir boxer giysin yeter

Benimki giymesin ya eşofmanla gezsin evin içinde.:KK53:
Geçen dapdar bir içlikle geziyordu evde. Gülme krizine girdim, ya dedim git eşofman giy Allah askina. Bacakları ince, gövde kalın göbek büyük. Çok komik bir görüntü yani libido falan bırakmiyo insanda :KK70:

Her ne kadar kendinizi doğru ifade edememiş olsanız da ben sizi anladım. Ve maalesef ki isteğiniz yerine gelemeyecek. İnsanların fıtratlarını, libido seviyelerini, davranışlarını değiştiremezsiniz. Eşiniz belli ki cinsellik konusunda çok heyecan duymayan, arzusunu fiili olarak çok göstermeyen bir şahıs. Dolayısıyla bu da sizde "beni istemiyor, arzulamıyor" hissine sebep olmuş. Hatta hırs yapmış, cinsel arzu duymasanız da onda isteği uyandırmak için çabalamışsınız. Yapmayın. Ancak kendinizi yıpratırsınız. Cinsel problemleriniz yoksa, cinsellik yaşamadığınız süre çok uzun sürmüyorsa eşinize davranışı yüzünden baskı yapmayın. O da böyle bir insan yapacak bir şey yok.

Ayrıca hayat öyle tahmin edilemez bir akışta ilerliyor ki, gün geliyor siz cinsellikten uzak durmak istiyorsunuz. Hep aynı libido kalmıyor yani :) evet cinsellik önemli, ancak böyle davranışlardan bile mana çıkaracak kadar önemli değil.
Tesekkurler anladiginiz icin...zaten vazgectim artik diyorum ya yoruldum yani kendimi anlatmaya calismaktan surekli hayal kirikligina ugramaktan...

Benimki giymesin ya eşofmanla gezsin evin içinde.:KK53:
Geçen dapdar bir içlikle geziyordu evde. Gülme krizine girdim, ya dedim git eşofman giy Allah askina. Bacakları ince, gövde kalın göbek büyük. Çok komik bir görüntü yani libido falan bırakmiyo insanda :KK70:
Aslında vücut iyiyse, sıkı popo kaslı bacaklar varsa içlik fena durmaz :)
Ama vücut yoksa ne giyerse giysin evet libidoyu oldurebilir :)

kullandıgın cumleyı yanlıs buldum canım erkekge sen nasıl erkeksın denılmez ki .
birde eğerki isteği yok ise macunlar var aktarda alabılırsınız regl dönem erkekler istemez . hemde günahı ağırdır.

Arkadaslar
belki de diyorum ya bir kucuck opucuk bile yeri geliyor mutlu ediyor beni ama bunu beklemekten bekledigimi belli edip o sekilde almaktan yoruldum.cinsellik disindaki zamanlarda sevgisini gostermedigi icin ne sozel olarak ne bana dokunmasiyla sarilmasiyla filan bende en azindan beni arzuluyor diye sevinicem belki.benim derdim sevismek degil.esimin beni istedgini gormek hissetmek.ben bunu defalarca konustum ama beni anlayan biri yok karsimda.surekli sevilmeyi bekleyen kedi yavrusu modunda olmak istemiyorum artik.kendimi kucuk dusuruyorum sanki karsisinda.dun gece de oyle oldu.bu cinsellige takisimda iste bu sebeplerden.o yuzden artik ne konusmak ne adim atmak ne bise beklemek istiyorum.kendimi kna karsi kapatmak istiyorum.yoruldum gercekten.

Güzel kardeşim bizim evliliklerimiz de çok farklı değil. Her dakika el ele göz göze oturmuyoruz, her dakka birbirimizi mıncıklamıyor, uyurken sarılıp burun buruna yatmıyoruz. Genelde ayrı koltuklarda hatta bazen ayrı odalarda geçiyor akşamımız. Çünkü başka başka ilgi alanlarımız var. Günlerdir eşime bi akşam iş dönüşü bir de yatarken iyi geceler öpücüğü için sarıldığımı farkettim. Dün akşam kitap okurken kitapla arasına kafamı sokup “onu okuma beni oku” dedim güldük ettik oynaştık sonra sıkılıp kendi koltuğuma geri döndüm. İlgi istemek, ilgi göstermek, sevişme başlatmak kendini küçük düşürmek değildir. Siz önce bu yanlış algılarınızdan kurtulmalısınız.

Hahahaha kırmızı geceliğe gelmiş konu en sevdiğimmm :halay:

Arkadaşlar ben şimdi normalde pijama altımı mememe kadar çekip (belim soğuk almasın diye) olabilecek en alakasız tshirtleri de içine sokmak suretiyle evde adeta bir new york fashion week edasıyla geziyorum.

Kışın çok ama çok sıcak tutan 2 çift çorabım var ve ikisinin de teki kayıp ben şimdi ne yapayım. Biri kırmızı diğeri mor eşlerini bulamadığım için mecbur bi ayağıma mor diğer ayağıma kırmızı giyiyorum. Nadiren de olsa canım sevişmek istediğinde kocamın karşısına dantel takımlarla filan çıkmaya yüzüm yok. Buna kim inanır?? :KK70:

Kocam gene de sağolsun prensip gereği bana ilgi gösteriyor gibi yapıyor sanırım. Yukarıda tasvir ettiğim kombinle de olsa yere eğildiğimi filan görse şaplak atar :KK53: boş geçmiyor ya, sağolsun.

Yalnız bazen ben de şunu fark ediyorum. Kendisi bazen ay bilmem ne gömleğimi gördün mü bahanesiyle karnını içe çeke çeke, göğsünü şişirerek çiftleşmeye hazır güvercin edasıyla üstü çıplak evin içinde dolaşıyor. Bu da erkeğin “kırmızı gecelik” modeli sanırım. Hehehe ben hiç prim vermem böyle hareketlere. Pas geçiyorum. İçi neyse dışı da öyle olsun :)

Amma boş yaptım ha. Konuya dönecek olursak, 4 yıllık evlilik 3 yıllık da ebeveynlik hayatıma dayanarak haftada 1 çok bile :KK53:

Öyle mutluysanız, eşiniz sizi öyle de beğeniyor ve istiyorsa sorun yok.

Geçenlerde bir konuda daha söyledim görsellik, giyim kuşam benim için önemlidir. Karşımda donuyla ya da çizgili pijamasıyla gezen bir erkek beni etkilemez. Pijama yatarken giyilir. E etkilenmeyeceğim şeyden niye karşımdakinin etkilenmesini beni hoş bulmasını bekleyeyim ki. O yüzden ev içinde de olsa dikkat ederim.

Aslında vücut iyiyse, sıkı popo kaslı bacaklar varsa içlik fena durmaz :)
Ama vücut yoksa ne giyerse giysin evet libidoyu oldurebilir :)

Kadınlar için de geçerli. Kilolu insanlara dar kıyafetler yakışmıyor

Valla benim azıcık göbeğim çıksa saklamaktan canım cıkıyo. Şimdi hamileyim de bahanem var :)

Ama eşim onu tanıdığımdan beri gobeklidir. O yüzden olabildiğince bol giymesi lazım sonra çok gülüyorum . Neyse ki çok yakışıklı :KK60:

Güzel kardeşim bizim evliliklerimiz de çok farklı değil. Her dakika el ele göz göze oturmuyoruz, her dakka birbirimizi mıncıklamıyor, uyurken sarılıp burun buruna yatmıyoruz. Genelde ayrı koltuklarda hatta bazen ayrı odalarda geçiyor akşamımız. Çünkü başka başka ilgi alanlarımız var. Günlerdir eşime bi akşam iş dönüşü bir de yatarken iyi geceler öpücüğü için sarıldığımı farkettim. Dün akşam kitap okurken kitapla arasına kafamı sokup “onu okuma beni oku” dedim güldük ettik oynaştık sonra sıkılıp kendi koltuğuma geri döndüm. İlgi istemek, ilgi göstermek, sevişme başlatmak kendini küçük düşürmek değildir. Siz önce bu yanlış algılarınızdan kurtulmalısınız.
Tamamda sadece ben yaparsam ben bunlara onem verirsem kendimi boyle hissetmem normal degil mi?bunlar soylemeklede olacam seyler degil insanin icinden gelmeli.icinden gelmiyor iste adamin ne yapayim...surekli gunaydi opucugunu bekleyen ya da veren ben surekli uyumadan once sarilmak icin ortam kollayan bana sarilmasini isteyen ben ya herseyde ben istekliyim ben kafa yoruyorum ben ortam kolluyorum sıkıldım artık.esimi cok seviyorum ama bir kadin bu kadarda ilgisiz alakasiz birakilmaz.2 tatli soz soylenir arada bir sıkıştırir insan karisini oper koklar ne bilim ya

Tamamda sadece ben yaparsam ben bunlara onem verirsem kendimi boyle hissetmem normal degil mi?bunlar soylemeklede olacam seyler degil insanin icinden gelmeli.icinden gelmiyor iste adamin ne yapayim...surekli gunaydi opucugunu bekleyen ya da veren ben surekli uyumadan once sarilmak icin ortam kollayan bana sarilmasini isteyen ben ya herseyde ben istekliyim ben kafa yoruyorum ben ortam kolluyorum sıkıldım artık.esimi cok seviyorum ama bir kadin bu kadarda ilgisiz alakasiz birakilmaz.2 tatli soz soylenir arada bir sıkıştırir insan karisini oper koklar ne bilim ya

Dedim ya size taa en başta, adamın karakteri buysa değiştiremezsiniz. Bilmiyordur, sevmiyordur o şekilde davranmayı. Zorlamakla, uzaklaşmakla, tavır almakla elinize bir şey geçmez ki. Sanıyor musunuz siz trip atınca adam mucizevi bir değişim yaşayacak ve istediğiniz gibi olacak. Kendi vermeyi bilmiyorsa siz alacaksınız ilgiyi.

Bu arada severek, bir ilişki yaşadıktan sonra isteyerek mi evlendiniz yoksa tanıştırıldınız mı? Evlilik öncesi nasıldı, evlilikten önce ne kadar zaman geçirdiniz. Bunlar önemli ayrıntılar.

Başka sorunlarınız mı var maddi manevi?

Herkes sormuş cvp vermemişsiniz ben de soracağım regl iken adamla neden sevişmeye çalışıyorsunuz bunun cevabını çok merak ettim aaa ben regl oldum deyip reddetmek için mi sırf yoksa nedir yani bir bunu açıklasan artık

Günaydın öpücüğü vermek yerine günaydın avuçlamasi yapın. Erkeklerin bizim gibi romantik beklentileri yok cunku. Bır ihtimal o zaman size karşılık vermeye başlar

Günaydın öpücüğü vermek yerine günaydın avuçlamasi yapın. Erkeklerin bizim gibi romantik beklentileri yok cunku. Bır ihtimal o zaman size karşılık vermeye başlar

Günaydın öpücüğünden nefret eden bir ben miyim? Ağzın yüzün kaymış salyan akmış ağız kokusu tavan yapmış iyyyk!

Günaydın öpücüğünden nefret eden bir ben miyim? Ağzın yüzün kaymış salyan akmış ağız kokusu tavan yapmış iyyyk!
Ben nefret etmiyorum ama öpücük şart değil.
Şimdi uykuda insan yan yana yatsan bile saatlerdir görüşmemisiz gibi bir algıya kapılıyor ve böyle küçük bir karşılaşma seramonisi olsun istiyor. Öpücük de olur, bir soz de olur, daha yataktan çıkmadan sarılma, okşama vs. Ne denk gelirse. Spontane olsun yani

Ben nefret etmiyorum ama öpücük şart değil.
Şimdi uykuda insan yan yana yatsan bile saatlerdir görüşmemisiz gibi bir algıya kapılıyor ve böyle küçük bir karşılaşma seeamonisi olsun istiyor. Öpücük de olur, bir soz de olur, daha yataktan çıkmadan sarılma, okşama vs. Ne denk gelirse. Spontane olsun yani

Öpücük olmasın gerisine varım. Öpücüğü yataktan çıkıp kendimize çeki düzen verdikten sonra şeyederiz.

X