Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

Ben 15 yillik evliyim. Benimde ilk oglum cok zor bir cocuktu. Bizde nerdeyse esimle kopmustuk. Bosanmayi kafama koydugum surecte 2. Ogluma hamile kaldim. Yada bilmiyorum belki de bosanamayim diye hamile kaldim. 2. Cocukla birlikte aramizda ki ucurum büyüdü. Esimde 2 cocukla onu birakamayacagimi düşündüğü icin iyice salmisti kendini. 2 ev arkadasi gibi olmustuk. Sonra esim beni kaybetmeye basladigini anladi. Degismeye basladi . Ikimizde değiştik . Su an iyiyiz. Cocuklarda büyüdü. Birliklte geziyoruz tozuyoruz. Evlilik hava durumu gibidir. Bi bakarsin yagmur yagmis bi bakmissiniz gunes acmiş

Yeni yil dönümünüz güzel başlangiçlarla gelsin inşAllah.
7 yillik bir surede aşk zaten bitiyor.buyusunu kaybediyor.yerini karşilikli saygi ve sevgiye birakiyor.haa sevgi yine arkada kalabilir ama saygi hep öncelikli olmali.
Sevgi inceden hissettirilebilir ama saygi aleni olmali.
Birbirinize kirici söz ve davranişlariniza engel olarak karşilikli degerli oldugunuzu hissettirmeye çalişin.
Aranizda güven sorunu yoksa ki bence daha önemli.yani birbirinize heranlamda guvenebiliyorsaniz yakinda cok mutlu bir evlilik sizin olacak.yillar sonra aksaçli birbirinin elini tutan o çift siz olacaksiniz.

Yakın zamana kadar elektrik fişlerinin tamirini yapan,mobilyaları tek başına monte eden biri olarak ben de gelebilirmiyim:)
Çıtkırıldım olmayı geçtim,normal tahta kıvamına gelsem yeter,ha,bunları yaparken ayağımda topuklu terliklerim vardı,bende umut var mı hocam

Oh oh masallah darisi herkese

Senin durum vahim:)

Kiyamam ya biz kadinlar nasil güçlüyüz aslında ama sevgi ilgi olmadığı zaman olmuyor işte birşeyler kopuyor içimizde.

Olur olur:) ama her isini yapabilen kadin iyidir canim. Her isi bil yapma derler ya.. o kadar dogruki

Kiyamam ya biz kadinlar nasil güçlüyüz aslında ama sevgi ilgi olmadığı zaman olmuyor işte birşeyler kopuyor içimizde.
Ayy ilgi yok değil ama bende sabır yok,tezcanlıyım,yap dediğim anda yapılcak,yoksa ters ters bakarak alıyorum tornavdayı,dooğru işbaşınaAma törpülüyorum kendimi,kilerdeki priz yerinden oynamış,1 hafta durdu,ellemedim

Biraz enişte beyin densizliği olmuş daha çok, iki çocuğu topuklularla taşıyan bi victoria beckham bi de kim kardashian var, bu dünyaya ait normal çocuklu kadınların ayağında elbette spor ayakkabısı olacak. Vallahi bu işler kıyafetle de ilgili değil, ben alıntıladığınız yorumumu yazarken ayağımda min 10 cm stiletto vardı, halim tavrım naif durur dışarıdan ama benim içimde de mahmut abi var sanırım. 18'inde aileden ayrılıp öğrencilikte, çalışma hayatında, kötü giden evlilikte ve boşanmada yaşananlardan sonra insan ister istemez fiziksel ve duygusal olarak kendi kendine yetmeyi öğreniyor, bu iyi bir şey esasında ama bazen bu kadar alışmasam mı diyorum. Sizin de aynı şekilde sosyal hayatınızda sıcakkanlı, neşeli bir karakteriniz varmış, ikili ilişkilerde biz mi farklı karakter sergiliyoruz, yoksa karşımızdaki insan yüzünden mi mahmut abiye bağlıyoruz henüz emin olmamakla birlikte ikinci sava daha yakınım :)

B Began çok güzel yazıyorsunuz da yanlış hatırlamıyorsam sizin eşiniz aylarca eve gelmediği bir işte çalışıyor, geldiği kısıtlı zamanda da gönlünü hoş tutmaya enerjiniz oluyor çünkü yoklugunda fulleniyorsunuz
Sizin durum ile konu sahibinin ki çok farklı

Hah işte o sabır bende de yok anacım.
Dediğim hemen yapılmalı bende birşey denildiginde hemen yapmalıyım...
Priz deyince bizim balkonun prizi de 2 haftadır aynen öyle duruyor kac kere soyledim en sonunda InşAllah birgün birşey takarken beni çarpar sende bende kurtuluruz dedim...
Ertesi gün yapti güler misin ağlar mısın...
Boşver kız yapma erkek degil mi yapsin yapana kadar elleme....

Çiftlerin birbirine özen göstermesi bence de olması gereken şey grillcim, bütün bunlar güzel giden bir ilişkiyi daha güzelleştiriyordur muhakkak. Bitirdiğim evliliğimde aramızdaki duvarı aşmak için ben de çok adımlar attım, karşılığını görmeyince gururum incindi ben daha büyük duvar ördüm ve sonuçta boşandım. Herkes kendi penceresinden bakar ya olaya, belki benim zamanında attığım adımları atan bir hanım sonuç almıştır bunları tavsiye eder, benim adımlar derin sorunlarımızı çözmediğinden üstüne bir de karşı tarafı şımarttığından boşa kürek gibi görüyorum. Ben de eşimi affedemiyordum, sorunlar yıllar boyunca kronik hale geldiyse ve çözülemiyorsa ben zorlamama ve boşanma taraftarıyım kendim de öyle yaptım ama herkesin hayat koşulları ve aile ilişkileri farklı, o yüzden bir şey diyemiyorum.

Yanlış hatırlıyorsunuz.
Hangi üyeyle karıştırdınız acaba?
Eşim günde 8 saat çalışıyor senelerdir :)

Zaten gecikmiş bir iş için takdir beklemiyorlar mı birde,bak nasıl oldu,güzel yaptım di mi diye seslenincegeliyor içimden,ama bakiim,ooo güzel olmuuuş diyorum,şimdi anladım iyice bende umut var
Sen de beddua etme kendine canım,ben çok korkarım öyle sözlerden,saatine gelir

Sizin talihsizliğiniz karşı tarafın iyi niyeti "yola gelmek" olarak algılaması muhtemelen.

Burada yaptığımız fikir alışverişleri çift taraflı olursa işe yarar.

Eğer bir tarafın geçinmeye niyeti yoksa, istersek kapısında paspas olalım, işe yaramaz.

Her şey karşılıklı yürür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…