Evlilik yıldönümü

Sen ne aldın hediye?

Hediyemide aldım. İstediği birşey vardı fırsat olunca alıcam demişti ben tam zamanı dedim hediye olarak onu aldım.
Yani ilk olduğu için bu kadar beklentiye girdim açıkçası

Ben hediyemi aldım ama dediğim gibi ilk olunca daha çok ondan birşeyler bekledim
Şunu oku sevgili konu sahibi. Küçük şeyler için kalp kırmayın karşılıklı, değmez ölümlü dünyada

Ben hediyemi aldım ama dediğim gibi ilk olunca daha çok ondan birşeyler bekledim
Niye ondan beklediniz? Akşam için güzel bir restoranda rezervasyon yapabilirdiniz veya evde romantik bir masa hazırlayabilirdiniz. Lafa gelince eşitiz ama sürprize kutlamaya gelince ondan bekliyorum. Ağlamak söylenmek küsmek yakıştı mı size? Sakince konuşup şikayetinizi kırgınlığınızı açıklasanız daha iyi olmaz mıydı?

Ben de merak ettim ne hediye aldınız?

Heh bak çiçek meselesi de var. Ben de ilk evlilik yıldönümümüzde eşime çiçek göndermiştim, arada hala gönderirim hediyeler çiçekler içimden geldikçe. Adam böyle gördü, böyle olması gerektiğini düşünüyor artık. Kavga kıyamet yerine minik yönlendirmeler, ufak jestler daha çekilir kılıyor evliliği.

Boşuna canınızı sıkmış ve abartmissiniz. Gençliğin verdiği heyecan diyelim. Bu tarz şeylerde sürpriz bekleyip kendinizi üzmeyin, erkekler bizim gibi detaylı düşünmüyor, bu dusuncesizlik değil, kafa yapıları böyle. Planları onceden birlikte yapın, 10 15 gün önceden evlilik yildonumumuz yaklaşıyor gibi hatırlatmalar yapın. Yoksa çok uzersiniz güzel canınızı...

Evet ilk defa yatağa küs girince pişman olmadımda değil yani
O zaman bi tane daha tavsiye yine Asla küs uyumayın. Size ciddi bi saygısızlık yapmadıysa ciddi bi hata yoksa ortada, küs uyumamak/küsmemek evliliğin kalitesini ciddi artırıyor. Ciddi bi hatada zaten küslükten fazlası gerekir Allah korusun diyelim ona da.

Evet artık öyle yapacağım

Benimki ilk yıldönümümüzü unuttu, sonrakilerde de unuttu. Şimdi hatırlıyor ama konfetiler yagdirmiyor, ne yapalım yemeğe çıkalım diyor. Yani önemsemiyor bu tarz günleri. Ama sevgi doludur, her zaman sevgisini belli eder, değer verir, sarılır, öper vsmvs. O yüzden genel davranışları mühim benim için..He gene de bı kızar miyim unutunca.. evet ama uzatmam.. Dur bu sene beklentilerimi önden söyleyeyim, yoksa sen bilirsin diyeyim Bekliyorum dersem tırstigindan biseyler yapar ama işte diyorum ya yapsa da böyle günleri anlamlı bulmuyor, içimizden geldiği zaman, planlı olmadığı zaman güzel diye düşünüyor..

Ben henüz nişanlıyım ama şunu anladım tabi bunu anlayana kadar hep kendimi yedim üzüldüm sonradan anladım ki erkek yönetilmediği sürece “yani bir
Şeyleri hatırlatmadığın sürece “ bunu kastediyorum pek aklına gelip de bir şeyler yapabilen canlılar değiller
İlişkide biraz yüzsüz olmazsan çok üzülürsün
Mesela imalarda bulun çağrışım yap bekle bakalım diğer türlü ömrün çürür valla

Ah yeni evlilik/ gençlik :)
bekliyor tabi insan

bir dahakine 15 20 gün önceden başla beraber organizasyon yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…