Evlilik yıldönümü

asudee11

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
203
-255
Merhaba hanımlar
Dün eşimle 1. Evlilik yıldönümüzdü ilk olacağı için açıkçası beklentiye girmiştim öğle sanayide isim var diye çıktı tabi bende aa kesin sürpriz hazırlıyordur diye bekliyorum aradı 1 2 saat daha gecikeceğini söyledi ben halâ öyle düşünüyorum eve geldi 1 tane gül yok canım sadede bu değildir bir sürprizi illaki vardır ama yok sadece o ilk evlilik yıldönümümüz olduğu için aslına bu kadar beklentiye girmiştim. Eşimde normalde düşünceli biridir. Tabi ben patladım orda çokta ağladım ben senden büyük birşey istemiyorum zaten dedim en basitinden hadi hazırlan bi yemeğe gidelim kutlayalım dersin küçük bir hediye alırsın bu sadece. Tabi hemen eşeklik ettim hadi hazırlan ben söyledikten sonra birşeyin önemi anlamı kalmıyor dedim. Ve konuşmadım akşam.
Bilmiyorum abartıyormuyum sizce ama gerçekten çok üzüldüm.

Siz ne aldınız hediye olarak?

Özel günler benim için önemlidir, kutlansın isterim ama oturup sürpriz de beklemem. Sonrasındaki ağlama krizi ve küslük çok fazla zaten.

Siz beklentinizi baştan belli etseydiniz, biraz şirinlikle biraz şımarıklıkla istediklerinizi belli etseydiniz keşke. Siz umursamaz görünüp içten içe sürpriz beklerseniz adam umursamadığınızı düşünür.

Ve evlilik yıldönümü bu doğum günü değil, size özel değil. Siz de planlayabilirdiniz bir sürpriz.

Önceden konuşmadınız mı evlilik yıldönümümüzde ne yapacağız nereye rezervasyon yaptıralım vs diye

Valla kişiye göre değişir. Bence abartı. Biz kaç kere unuttuk günler sonra hatırlayıp anaaam gel bari yemeğe gidelim dedik
Mesela aynı zamanda onun da yıldönümü ya siz bi yemek neden organize etmediniz ?

Ben hep önden çaktırırım mesela beklentim varsa hafif şımararak belli ederim, hani yıldönümümüz de yaklaştı gibi konu sahibi boşa kurulmuş bence. Yapsa iyiymiş ama küsülecek mesele değil

Ben hep önden çaktırırım mesela beklentim varsa hafif şımararak belli ederim, hani yıldönümümüz de yaklaştı gibi konu sahibi boşa kurulmuş bence. Yapsa iyiymiş ama küsülecek mesele değil
Ben doğum günümden bir ay önce falan başlıyorum ne aldın ne alcan ne yapcaz. Kutlu doğum ayı mübarek evlilik yıldönümünde de öyle,sürekli sorarım ama planı birlikte yaparız genelde. İmkan varsa 1-2 gecelik bir kaçamak yaparız.

Evet konu sahibi de aslında bi haftasonu kaçamağı planı falan yapabilirmiş eşiyle konuşup.
Bu arada konu sahibi için şunu eklemek isterim, naçizane bi tavsiye olsun. Geçen ay hem evlilik yıldönümümüz hem doğumgünüm vardı peşpeşe. Evlilik yıldönümümüzde eşimin nöbeti denk geldi o da yoğunluktan unutmuş ama ben ona çiçek ve tatlı gönderdim ekibiyle yemesi için. Hem de tatlı bi jest oldu. Sonra o benim doğumgünümde işten gelirken çiçek ve hediyeyle geldi. Yani aslında illa o yapacak diye bi şey yok. Bazen o yapar bazen sen onu şımartmak istersin. Baktın onda ışık yok yavaş yavaş sen yaptıkça o da alışır böyle şeylere. Eşim de pek önemsemezdi ilk tanıştığımızda normalde özel günleri ama benden gördükçe böyle alıştı sürprizlere çiçeklere üç günlük dünyada bunlar için küsmeye değmez. Keşke hadi kalk gidelim diyince gitseydiniz

Ben ilk evlilik yıldönümü için eşimle birlikte plan yapmıştım. Bundan sonra isterseniz birlikte plan yapın, yemek, tatil vs. Hediye de alacağı varsa alır siz alın o da öğrenir zamanla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…