Evlilik ve sevgililik arasında kalmak

İyi yapmışsınız, kendi değerlerinize göre birisi ile birlikte olun. Herkese de hayatınızı açmayın.

Adam evlenmek istemiyor sizi de degerlerinize aykirj davranmaya ikna etmeye calisiyor. Bu kadar net aslinda. Erkeklerin dediklrine degil yaptiklarina bakin

25yasınds tazecik erkek
Memuriyete yenı atanmıs muhtemelen.
İkı yıllık bı memur erkek olarak dusunelım. Nıye evlensin parayı yemek gezmek kızdan kıza koşmak sonra durulup evlenmek varken?

Sevmediğim biriyle zorla evlendirilmiyorum. Sevdiğim biriyle bunu istemem de gayet doğal. Siz böyle şeyleri sorun etmiyor olabilirsiniz. Ama ben ediyorum ve en uygun çözümü bulmaya çalışıyorum.
Buldugun en uygun çözüm
Buldugun ilk erkege atlamak mı
Nıye?
25 yaşında körpe, bidaha genci bana düşmez diye mi?

Ablasının sağlık sorunu var. Ameliyat olması gerekiyor. Ve onunla bir yıl ilgilenilmesi lazım. Anne baba ayrı. Baba da kızla ilgileneceği için bu tarz düğün dernek işlerine bakamıyorlar gibi geldi bana
Ne ameliyatı bu kadar 1 yıl bakıma muhtaç olacak. Bi de bu adam memur zaten 1 yıl izin alamaz. Düğün dernek işi değiniz paraya bakar , abartmazsanız kolayca yapılır. Gibi geldi demişsiniz , demekki gerçekten sormadınız bile. Çok uzaktasınız da , biriniz Amerika da biriniz Rusya da değil ya. Türkiye içinde en uzak yer 6 saat falan uçakla , o da en uzak işte. Sizi kandırıyor belli , ya da siz kanmak istiyorsunuz. Evlenecek adam , özellikle dini hassasiyetleri olan adam en azından nikah yapalım der. Hiç öyle bişey dediği de yok.

Bide boyle acıklwmwlwrınız olur hep
Aslında o Cok iyi biri
Aslında o Cok iyi bi baba
Aslında o oldukca olgun
Aslında evlenmeyi Cok ıstıyor da problemleri var

Bla Bla Bla

İyi de madem böyle bir isteginiz var yaşı yaşınıza uygun evliliğe şartları hazır birini bulsaydiniz.
Memur insansınız çevrenize iletin görücü usulü tarzında birileriyle tanıştırırlar sizi.
Yani ne demeye size uzak biriyle görüşüyorsunuz ki anlamadım ?
Ayrıca 25 yaşında bir erkek evliliğe hazır değildir olmamalı da zaten.

Ablasının sağlık sorunu var. Ameliyat olması gerekiyor. Ve onunla bir yıl ilgilenilmesi lazım. Anne baba ayrı. Baba da kızla ilgileneceği için bu tarz düğün dernek işlerine bakamıyorlar gibi geldi bana
Olsun. Yine de söylediklerim kulağınıza küpe olsun.

Biz tanıştığımızda inanın olur mu olmaz mı diye çok düşündüm ama aşık olduğumu fark edince de devam ettik. 25 yaşındaki bir erkek neden evlenmemeli ki? Ben bu düşünceyi sağlıklı bulmuyorum. Belki kendinden büyük biriyle evlenmemeli diyebilirsiniz ama 20sinden sonra erkek veya kadın fark etmez gayet de evlenir.

Bide boyle acıklwmwlwrınız olur hep
Aslında o Cok iyi biri
Aslında o Cok iyi bi baba
Aslında o oldukca olgun
Aslında evlenmeyi Cok ıstıyor da problemleri var

Bla Bla Bla
Benim derdim sizi fazla germiş öyle anlıyorum ayrı ayrı üç beş yorum attığınıza göre. İnsanların sorun yaşadıkları şeyleri bu şekilde aşağılayamazsınız. Belki de bu dürtünüzü bastıramamanızın sebebi kendi mutsuzluğunuzdur kim bilir

Evet ben de onu diyorum. Zaten düğün istemeyen biriyim. Aileler gidip gelecek. Olursa nikah kıyılacak. Ama o işimi düzelteyim diyor. Ailevi sorununu söylüyor. Çabalıyorum diyor. İşinden memnun değil şu an. Ve ben ondan biraz daha iyi konumda olduğum için beni yakalamaya çalışıyor öyle anlıyorum.

Ne bahaneleriymis onlar. Isteyen adam hic bir bahane bulmaz, evlenir.
ben de öyle düşünüyorum. O da şimdi değil de ileride diyor. E biz o zamana kadar sevgili gibi takılmış olucaz ben de bunu istemiyorum. Ayrılıp ayrılmamakta çok kararsız kaldım. En son engelledim artık.

Demekki istedigi birseyler var, o olunca zaten belli kafadakiler kesinlikle evlenmez.
Kanma boylelerine

Günümüz dünyasında erkeklerin 30 yaşından önce olgunlaştıklarini pek düşünmüyorum.
Ben yaş farkıniza takilmadim bu arada.
Mesela yaşlar 35 31 olsa veya 45 41 gibi olsa cok daha farklı olurdu.
Ancak şu yüzyılda 25 yaşında bir erkek hayatındaki pek çok şeyi oturtamamış oluyor ne istediğine net karar veremiyor malesef bu yüzden baştan yanlış bir seçim olmuş.
Uzak mesafe ilişkisi bende yaşadım ve çok pişman oldum.
Çünkü insan tanidığını sanıyor ama maalesef taniyamiyor.
Karşınızdaki insan kötü manasinda söylemiyorum bunu hayatın doğallığı içinde zaman geçirmeyince ortak zevkler nedir vs anlayamıyor bile insan.
Kendiniz söylediniz 4-5 kez görüştük diye.

İşte burada mesele onun ne istediği değil sizin ne istediğiniz olmalı.
Karşınızdaki insan sizin kriterlerinize uymuyor malesef.
Vakit kaybı gibi geldi bana bu ilişki.

Sizinle evlenmez hanımefendi
Daha ne sekılde net olabılırız size
Takıntılı mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…