Evlilik ve sevgililik arasında kalmak

Arkadaşlar benim bir derdim var. 1 senelik uzaktan sevgilim var. 4 5 kez buluştuk. İnternetten tanıştık. O memur ben de memurum. Ancak ben 29 o 25 yaş. Neyse yaş sorun değil. Esas sorun şu. Biz evlilik üzerine başladık ilişkiye ve bir bir buçuk yıl sonrada evleniriz diye düşünmüştük. Ancak onun ailevi sağlık prob. Var. Ve evlilik yakın zamanda görünmüyor. Biz de artık duramıyoruz. Yani ben değerlerime aykırı iş yapmak istemiyorum ama nefis bazen beni de çok zorluyor. Anlayacağınız hem evlenemiyoruz hem duramıyoruz. Ben bu durum bana uymadığı için çok ayrılmaya çalıştım ama her defasında geri döndüm yapamadım onsuz. Ama içim de böyle huzursuz. Ben napıcam akıl verin.
Arkadaşlar yargılamadan fikrinizi söylerseniz sevinirim.
Eşim bende 4.5 yaş küçük bnde sorun değil dedim emin ol sorun. Daha çocuk ve toy oluyorlar. Bizde aşık olduk kısa sürede evlendik bin pişmanlık. Bende sade nikah istedim minimal şeyler istedim ama böylede değersiz gibi oluyosun. Şuan boşanma sürecini başlatmak üzereyim. Nefsine hakim ol seni anlıyorum çok sevdiğin ve ilk olduğu için arzun çok fazla ama evlilik için sakin acele etme sonu daha kötü olabilir ..

Yaş sorun değil demişsiniz de yaş sorun hanımefendi 25 yaşındaki bir erkek daha çoluk çocuktur. Artık olgunluğa adım atmış bir kadını zihnen ve ruhen tatmin edemez . Cinsellik içinde evliliğe gerek yok hevesinizi alıp yollayın. Mutlu olamazsiniz

Konu sahibi neye karar verdin ? Umuyorum ki koskoca 30 yaşında bir kadın olarak 25 yaşında veletle evlenmezsin vallahi sana yazık.

X