Evlilik ve sevgililik arasında kalmak

Ablasının sağlık sorunu var. Ameliyat olması gerekiyor. Ve onunla bir yıl ilgilenilmesi lazım. Anne baba ayrı. Baba da kızla ilgileneceği için bu tarz düğün dernek işlerine bakamıyorlar gibi geldi bana
Recep ivedikten bir söz geldi aklıma
ah gızım benim kaç yaşındasın gızım sen aferin gızım büyüyünce ne olacaksın yavrum ah canım benim minnoşuma bak minnacık seni ...

Haklısınız belki yüz yüze bildiğim biri sonradan uzağa düşmüş olsaydı daha farklı olurdu. Sanırım beni iyi büyülemiş. Çünkü mantığımı kullanamaz hale geldim.

Evlenmek isteyeninde ayrılmak isteyenin de bahanesi olmaz. Duramadığınız şey eğer sex ise nikahınız olmadığı için ruhsal bir huzursuzluk yaşıyorsunuzdır. Size tavsiyem bahanelerde sizi bekleteni değil çareler ile sizi le yaşamak isteyeni hayatınıza alın. Sonra doya doya sevişin

Sonuna kadar haklısınız.

25 yaşında evlenmek istememesi normal çok genç daha. 2,3 yıl sonra düşünüyor belki evliliği. Siz ise hemen istiyorsunuz üstelik hiç tanımadan etmeden. Evlenip cicim ayları geçince çok pişman olursunuz.
Bence ayrılın ve kendi şehrinizden birini bulun

Sanki ben onu evliliğe ikna etmeye çalışıtorum gibi görünüyor ama aslında en başı öyle değil. Biz tanıştığımızda ben evlilik istediğimi söyledim sevgiliik gezme tozma bu işleri uzatmak istemem dedim. O da kabul etti. Beni evliliğe ikna etti. Ailelerimize söyledik 6 ay sonra. Zaten bundan sonra değişti. Sanki ben evlenmek için zorluyormuşum gibi oldu. Halbuki işin en başı öyle değil. E o süreöten sonra zaten sevgi var aramızda kolayca söküp atamadım. Bir sene geçmiş oldu ama artık çok rahatsız olduğum için engelledim

Bence bu kadar yeni tandığınız birisiyle evlenmeyin. Yani bunu evlenip ayrılmış biri olarak söylüyorum cinsellik önemli ama evlendiğinizde karşınızda bambaşka bir kişi çıkabilir. Ben de bir yıl içinde evlendim ama biz aynı şehirde ve görüşüyorduk sürekli ama yeterince tanıyamamışım yaşım şuan 27.O yüzden sürekli vakit geçireceğini z tanıyabileceğiniz birisiyle vakit geçirin evlilikte hiç bir şey yok bence bir sürü ailenin problemler. Kaynana kayınbaba elti yok halası ayy içim daralıyor büyük konuşmak istemiyorum ama evlilik bence çok matah bir şey değil tabi çok tanıyaral gerçekten arkadaş olup seveceğiniz biriyle evlenin ama bence o erkeğin her sürecini görün. Ben pişmanım malesef evlendiğime o verilen sözler hediyeler geçiçi kanmayın davranışlara odaklanın

Evlilik hiç matah bir şey değil belki sadece eşinle evlensen güzel olabilir ama aile işi var ya her şeye karışmaları vs ben bundan sonra evlenmek istemiyorum hiç mesela hayalim gezmek kendime yatırım yapmak daha da güzelleşip gençleşmek. Hobilerimi gerçekleştirmek mesela. ileri yaşlarda belki korıyucu aile olurum yani inanın bence evli insanların çoğu mutlu değil. O yüzden zor bir karar.

Valla ister kız ister küs birincisi, 25 yaşındaki erkek hala çocuktur ergendir bırak 30 yaşında ki kadını 25 yaşındaki kadınla bile olgunluk olarak arasında dağlar vardır. İkincisi uzaktan uzağa evlenicez diyerek sadece 4-5 kez görüşmeniz zaten tezat ben olsam böyle bir ilişkiyi evliliğe taşımam. Üçüncüsü de ailesi bile o çocuk için evlenmenin erken olduğunu düşünüyor olabilir kendisi de seni bariz oyalıyor zaten. Ben anlayamıyorum erkeklere kıran girmiş gibi kendinizden 5 10 yaş küçüklerle görüşmenizi.

Sevgililik mi? Sizin istediğiniz tek şey evlenmek ve cinsel hayata adım atmak bence. Bu adam veya o adam olması çok da önemli değil.

ben sizi anlıyorum. sadece kendiniz için en doğru olanı yapıp bir yetişkin gibi alıp karşınıza konuşun. bir gelecek planı yapmak istediğinizi ,tereddütleri varsa da bunu size açıkça söylemesini isteyin. engellemek-tekrar iletişim kurmak sizi tutarsız gösterir ve ciddiyetinizi azaltır. size verdiği yanıtlardan anlarsınız zaten. ve hiçbirşey için zorlamayın. o olmaz daha iyisi olur. biraz da takdiri ilahiye güvenin. kutsal saydığınız değerler için vazgeçebiliyorsanız-öyle olması gerekiyorsa- size daha güzel bir kapı açılır,içinizi ferah tutun.

Ya sizin hiç mi aklınız çalışmıyor gerçekten böyle salak saçma bahanelere inanabiliyorsunuz 25 yaşında ailevi sorunları var bla bla. Ablasının tam olarak neyi var onu bile öğrenememişsiniz. 1 sene ilgilenmesi için yatalak falan kalması gerek, açık kalp ameliyatı olsa bakımı o kadar sürmez. Sizi yanda tutuyo işte daha iyisi olursa ona geçecek. 4-5 kez gördüğünüz adamla evlilik,sevişmek için delirmek aşktan çok abazanlık gibi kusura bakmayın

duramıyoruz derken ? ne açıdan anlamadım

kaldı ki erkekler cıdden 30 dan sonra ancak olgulansırken 25 yasında bır adamla evlenme derim kesinlikle

ustelık o yaslarda ılk evlılıgını yapan ben dahil bosanan tanıdıgım en az15 kişi vardır, o yaslarda genelde hormonlar, kalp, alıskanlık, herkes evlenıyor ben de evleneyım, bır cok sebepten evlılıge adım atılıyor ama sonra uyum sorunları ya da yetersız sevgı ortaya cıkıyor ıste

ayrıca 4-5 kez bulusup evlılıge karar mı verılır yahu.

aynı sehırde haftada o kadar gorusup 1-2 senede karar vermek bıle zor.

degerlerıne aykırı iş, nefir falan derken daha iyi anladım, resmen cınsellıkten evlılık ıstegı sızınkı valla. resmen kendını yakarsın valla sen bu kafa ıle. gıt beraber ol bari de, yanlıs evlılık yapıp bosanma dıyecegım sana

İstese evlenmek için adım atar. Muhtemelen yeterince istemiyor evliliği.
Birşeyler yaşarsan sonunun ayrılık olacağını bilerek yaşa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…