Evlilik istemiyor

Amaç cocuk degild evlenip oturma/calisma izni, vatandaşlık gibi haklara sahip olmak.

Sizi yargılamak bana düşmez ama klasik kafası karışık kadınsınız, sevgilisi ile yaşayan bır sürü kadın arkadasım var, hiç biri de hamıle kalmadı, çoğu evlendi zaten erkek arkadaşları ile, ama hamile kalsalardı da bu bunuu bilerek ısteyerk ve göğüsleyerek yaparlardı kı yapanda var evlenmedıler hem de Trde, sizin gıbı " ben de aslında tutucuyum ama aynı evde yaşarım, çocuga karşıyım, ay bu Avrupalılar çok ahlaksız hepsının babası farklı" şeklinde goy goy yapmazlardı. Sizinki bu ne perhız bu ne lahana turşusu hesabı.

Ah bizim gariban Türk erkeği ... Bu oyunlar , taktikler anca bizim erkeklerimize söker.Elin adamı yemedi de el elde baş başta kaldınız desenize.Bebeğiniz dünyaya gelirse inşallah mutlu bir çocuk olur.Tek denilebilecek şey bu bence.

Bizim Türk erkeği de pek gariban değil tabii. Hatta anasının gözü, yemez böyle numaraları.

Amaç cocuk degild evlenip oturma/calisma izni, vatandaşlık gibi haklara sahip olmak.

Gecmis konularina baktim da ciddi ciddi planli bir hamilelik sureci sonra burda yok evlenmezsem cocugun gelecekteki hukuksal vıdı vıdısı.Kafasinda bir proje var ama kestiremedim ne.Benim strateji burda tikandi.

Bizim Türk erkeği de pek gariban değil tabii. Hatta anasının gözü, yemez böyle numaraları.

Siz de az çakal değilmişsiniz!!!

bahsettiğiniz yer hollanda mı acaba? burda insanların yaşam tarzı o yönde. bize göre ‘ahlaksızlık’ olabilir. Ki ben asla öyle düşünmüyorum. Bize me demi o insanlar öyle görmüş öyle biliyo.
Ama hem adamlara hakaret et sonra bire bir aynısını uygula. Çok tuhaf değil mi?
yorumlarda işinize gelmedi o yüzden konunun kapanmasını istiyosunuz.
Bi zahmet sizin gibiler çocuk doğurmasın. Niye mi öyle diyorum? Çünkü insanlar anlaşmalı, bebek hakkında konuşmalı ve gelecekteki planladı uyuşmalı ve sonra çocuk yapmalı.
Yukarda soruldu size; doktoradan sonra türkiyeye dönecek misiniz? düşündünüz mü bunu?

Söz konusu onların normali değil yalnız.
Onlara göre normal ve onlar normallerine göre yaşayıp, bunu sorun etmiyorlar.
Zaten biz de onlara saygı duyuyoruz.

Ama belli ki konu sahibine göre normal değil.
Normalmiş gibi yaşayıp, sonuçlarına gelince birden anormal olmuş, konu sahibi kendi ifadesiyle tutucu olmuş.
Yargılamayı önce kendi yapıyor bilmem farkında mısınız? Abisi de öyle, dayısı da öyle diyerek..

Olmuş bitmiş demek kolay da, ortada bile isteye olan bir hamilelik var
Dünyaya getirse belliki baş edemeyecek, getirmese kendisine yazık, isteyerek hamile kalmış.
Ve size katılıyorum, bence de sonlandırmalı hamileliği,
kaldıramayacağı ilişki şeklini de yaşamamalı.

Bunları düşünmek yada dile getirmek yargılamak oluyorsa evet yargılıyorum.

Konu hakkında ne düşündüğümü ifade etmek ne zaman yargılamak olduysa artık...

Erkek arkadaşınız size mülteci diyor gerçekten size ve bebeğinize üzüldüm. Ne ırkçı iğrenç insanlarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…