Evlilik Hayatini Sevmedim

Yaa herşey tamam da ben okadar hayvana hamileyken hayatta dayanamazdim..o sorumluluk duygusu ağır gelirdi.hadi kuş,balık neysede sürekli pesinizde olan şirin köpeğiniz maalesef çekilir gibi değil.haywanlari çok severim ama öyle dipdibe olmak bana göre değil.bebehiniz olunca zaten sürekli kucak isticek,sürekli onunla ilgilenmeniz gerekirken muhtaçken,o dengeyi nasıl kuracaksınız.kafama en çok bu takıldı.

Evlilik ...
Baba evinden rahat ama buyuk sorumluluk ve dertler
Benim için
Hamilelikte bu sinir krizleri ve derin dusunceler normal

Kesinlikle katiliyorum.yani en azindan evli ciftlerin 2.bir evi daha olmali.bazen kafa dinlemek icin

Konu bu değil biliyorum ama dış gebelik ile ne alakasi var korunmanın?? Siz gerçekten koruduğunuza emin misiniz bu konuda çok bilgili değilsiniz sanırım. Isterseniz sonrasi icin bir saglik kurulusundan aile planlamasi hakkinda bilgi alın. Mesajim kesinlikle art niyet içermiyor lütfen yanlış anlamayın.

Korunma yontemi herkesin ayni degil. Gecmis yorumlarimda yontemimi soyledim. Ve evet o yontemle tup yollari kapandigi icin gebelik rahimde degil, tupte olabiliyor.

Lutfen bilmeden yorum yapmayin. Merakiniz giderilsin diye yazdim ama bu kadar kendinden emin bisekilde bilmediginiz birseyi savunmaniz komik gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…